result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (73 Wątki)

Chrzciny - kiedy, jak i gdzie?

Data utworzenia : 2017-11-19 17:08 | Ostatni komentarz 2020-02-26 13:46

Mama_Ola

3351 Odsłony
128 Komentarze

Dziewczyny, nasz maluszek rośnie, a ja powoli zaczynam myśleć o chrzcinach. Alek ma dwa i pół miesiąca obecnie. Pogoda jednak nas nie rozpieszcza i mąż namawia mnie, abyśmy poczekali do wiosny, a wówczas będziemy mogli zorganizować chrzciny w naszej ulubionej agroturystyce. Obawiam się tylko czy nie lepiej jest ochrzcić mniejsze dziecko, bo jednak sprawia ono wówczas mniej problemów w kościele... Pierwszego synka ochrzciliśmy dopiero, gdy miał rok i 7 miesięcy, bo zaplanowaliśmy chrzciny połączone z naszym ślubem. Strasznie pałakał podczas ceremonii. Nie chciał stać przy ołtarzu, lecz biegać gdzie dusza zapragnie, o polaniu olejkiem już nie wspomnę... Na szczęście obu sakramentów udzielał nam wujek męża, który miał sporo cierpliwości i obrócił całą sytaucję w żart. Kiedy Wy się zdecydowałyście urządzić chrzciny? Czy zapraszałyście tylko najbliższą rodzinę? My planujemy zaprosić jedynie rodziców i rodzeństwo - dziadkowie moi i męża już nie żyją. Czy organizowałyście poczęstunek w domu, czy tak jak my stawiacie na fajne miejsce z dobrą kuchnią?

2020-02-26 13:46

Magiczny pazur oby wszystko wyszlo po twojej mysli.

Ja po chrzcinach to jeszcze musialam sprzatac bo ja w domu robilam to tez inaczej. 

2020-02-26 13:16

Magicznypzaur, to udanej imprezy. 

Ja to się cieszyłam po chrzcianch, że już koniec załatwiania.

2020-02-26 09:22

Magicznypazur szybko zleciało :) ważny dzień się szykuje oby wszystko poszło według planu. I żeby pogoda dopisała :) 

2020-02-26 00:34

Magiczny pazur napewno wszystko pójdzie zgodnie z planem 

2020-02-26 00:00

Magiczny Pazur chętnie zobaczymy tort ?

oby wszystko poszło zgodnie z planem

2020-02-25 23:04

Magicznypazur jak to was wykiwali? 

2020-02-25 22:04

Wracając do głównego tematu, to j nas chrzciny już w tę sobotę. Zleciał czas. Co prawda w między czasie zmienialiśmy restaurację, bo nas wykiwali, ale jednak się wszystko udało. Tort zamówiony, sukieneczka już czeka. Mam nadzieję, że wszystko będzie tak, jak sobie to zaplanowałam :)

2020-02-23 22:23

U wszystkich sa jakies bledy. Musimy czekac az wszystko naprawia. Po zmianie strony dopiero teraz wychodzi co jest jeszcze do poprawienia.