Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (139 Wątki)

Relacje z dziadkami

Data utworzenia : 2019-06-03 12:15 | Ostatni komentarz 2021-08-14 12:38

MichuNi

4963 Odsłony
159 Komentarze

Hej dziewczyny... Jak wygladaja Wasze relacje z dziadkami? Wlasciwie chodzi mi glownie o to, jak Wy, jako rodzice, dogadujecie sie ze swoimi rodzicami i jak to sie przeklada na kontakty dzieci z dziadkami? Ja ostatnio mam taki czas na rozkminy, czesc z Was pewnie zna moje okoloporodowe historie i rozne zwiazane z dziadkami sytuacje, zastanawiam sie czy nasze relacje sa \"w normie\" ciekawa jestem, jak jest u Was?

2019-06-03 19:01

U mnie relację są różne jeżeli chodzi o dziadków. Ja staram się traktować jednakowo ale na pomoc można liczyć tylko na moich rodziców. Teście od wszystkiego używają ręce jeżeli chodzi o pomoc przy wnukach. Nawet zrezygnowali z odwiedzin wnuków bo po co skoro rodzice mogą wnuki przywozic. Ale pewnie u każdego w rodzinie sytuacja wygląda inaczej.

2019-06-03 18:55

My mamy bardzo dobre relacje z moimi rodzicami i z teściową. Teść mimo, że mieszka razem z teściową, to jest to bardzo trudna sytuacja. Na szczęście możemy liczyć zawsze na pomoc 3 osób i nasze maleństwo jak się pojawi to będzie dla nich oczkiem w głowie. Na szczęście wiemy, że wtrącać się nie będą.

2019-06-03 17:18

My mamy bardzo relacje z dziadkami ale moimi bo mój narzeczony też nie utrzymuje kontaktu z rodzicami tylko z rodzeństwem. Mi mama bardzo dużo pomaga przy synku. Chociaż na początku mówiła że to robię nie tak tamto też źle. Ale generalnie jest dobrze i mój synek też ja bardzo lubi

2019-06-03 14:21

Mam potrzebe sie wygadac w tym temacie wiec na pewno tu jeszcze napisze jak jest u nas, pewnie pomoze mi to uporzadkowac mysli i ubrac je w slowa... ale w domu mam troszeczke sajgon wiec pewnie bedzie sie to dzialo partiami. Ciekawe ze tyle z Was/nas nie utrzymuje kontaktu z ojcami. Moj maz tez nie utrzymuje kontaktu z ojcem...

2019-06-03 14:17

U mnie relacje są zdrowe na pewno . Z moja mama mam dobry kontakt przyjeżdża do nas ogólnie się nie miesza w nasze sprawy nawet jedziemy razem na wakacje . Z ojcem nie utrzymuje kontaktów . Ze strony mojego mamy też dobry kontakt z jego rodzicami często się spotykamy . Także nie moge narzekać choć czasami jest tak że mnie denerwują jedni jaki o drudzy

2019-06-03 12:48

U nas relacje jak dla mnie są wystarczające bo z daleka.Moim zdaniem każdy zadowolony bo nie ma niepotrzebnych nieporozumień.Gdy potrzebujemy pomocy dziadków zawsze możemy na nich liczyć.Tesciowie nie wracają się w nasze życie.Moja mama też .Nie mogę narzekać.Czasem się zdarzają jakieś tam niesmaki ale wydaje mi się to normalne.

2019-06-03 12:41

U mnie to też wiece że nie zawsze dogaduje się z moją mamą.. dla niej zawsze będę tą gorszą córki mimo że nigdy nie miała ze mną żadnego problemu.. Hania taki średni ma z nią kontakt, teraz już się jej nie boi ale jak była mniejsza to nawet na ręce nie chciała iść.. z ojcem nie utrzymuje kontaktu wiec nawet nie wiem czy wie że ma wnuczke. Z rodzicami mojego przyszłego męża mieszkamy wiec Hania ma z nimi cudowny kontakt i wspaniałą relację.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna