Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża (373 Wątki)

Kalendarz ciąży: pierwszy trymestr

Data utworzenia : 2019-10-22 09:26 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

9544 Odsłony
1702 Komentarze

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda ciąża w pierwszym trymestrze? Dowiedz się, co czeka Cię w tym okresie - jakie badania, objawy oraz zagrożenia ciąży.

2019-10-22 09:38

A ja chciałam tylko dodać, że wszystkie 3 artykuły na temat kalendarza ciąży, to naprawdę trafiony temat!!! Ja będąc w pierwszej ciąży przeglądałam na bieżąco wszelkie portale internetowe, prenumerowałam gazety itp. w których mogłam znaleźć właśnie takie informacje jak na co być przygotowanym, jak sobie radzić z niektórymi objawami i czy to w ogóle normalne, czego akurat doświadczałam w poszczególnych tygodniach i miesiącach. Bardzo chętnie też zapisałam się na jednym z portali do prowadzenia własnego kalendarza ciąży i mailowo przychodziły mi raz w tygodniu takie króciutkie informacje na temat rozwijającego się płodu, czy zmian zachodzących w organizmie przyszłej mamy... Także jeszcze raz duży plus dla autorek, za tę serię artykułów :)

2019-10-22 09:38

oj tak pierwszy trymestr jest najgorszy. Ja w pierwszym trymestrze wymiotowałam niemal co chwile, zwłaszcza jak jakiś zapach mi nie podszedł. A było tego sporo...od zapachu kurczaka bo płyn do płukania. Pamiętam że musiałam mieć najzwyklejszy płyn do płukania bo każdy inny mi poprostu "śmierdział". A obiad jadłam oddzielnie bo jak poczułam zapach który mi nie podszedł to od razu wymiotowałam. W pierwszym trymestrze często mdlałam. Na szczęście nie byłam sama wtedy w domu.

2019-10-22 09:38

Jejku Dziewczyny ja wymiotowałam prawie do końca ciąży . Masakra. Lekarka mi mówiła ze czasem tak się zdarza. I przez to przez pierwsze miesiące chudłam na potęgę. Później to już dziecko nadrabiało.

2019-10-22 09:37

Pierwsze dwa miesiące nie były lekkie, ale znośne. Trzeci to był koszmar : ciągłe zawroty głowy, osłabienie, na szczęście nie wymiotowałam. Ale już w czwartym i piątym miesiącu znów chodziłam po górach. Już do końca było dobrze.

2019-10-22 09:37

Dla mnie równiez pierwsze miesiace byly trudne praktycznie do konca 3 miesiaca zbieralo mi sie na wymioty denerwowaly mnie zapachy w kuchni i z lodowki najgirsze byl strach poniewaz pierwsza ciaza zakonczyla sie poronieniem w 8 tygodniu strasznie sie balam powtorki

2019-10-22 09:37

Pierwszy trymest jest też ciężki pod wzglęem psychicznym. Nagle zdajemy sobie sprawę, że będziemy musiały zmienić całe swoje życie!A takie zmiany bywają trudne...

2019-10-22 09:35

Pierwszy trymestr wspominam bardzo źle, Przeleżałam w łóżku praktycznie 3 miesiące, tak męczyły mnie wymioty.Były one nie tylko ranne, potrafiłam wymiotować nawet o 23. Po 4 miesiącu przeszły jak ręką odjął.

2019-10-22 09:33

Ja na szczęście nie miałam problemów z krwawieniami.Współczuję tym dziewczynom które to przeżyły.Pewnie stres jest niezły.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna