Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża (371 Wątki)

Kalendarz ciąży: pierwszy trymestr

Data utworzenia : 2019-10-22 09:26 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

9354 Odsłony
1702 Komentarze

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda ciąża w pierwszym trymestrze? Dowiedz się, co czeka Cię w tym okresie - jakie badania, objawy oraz zagrożenia ciąży.

2019-10-22 09:32

Podobno jeśli pierwsza ciąża przebiega bez problemów, to z następną jest trudniej...i na odwrót...

2019-10-22 09:32

Dla mnie również pierwszy trymestr to ciężki okres.Dokładnie w 9 tygodniu zaczęły się plamienia i ciąża zagrożona -strach lęk.Był to bardzo trudny okres ie ukrywam ale lekarz przepisał mi leki i wszystko wróciło do normy.Nie umiał podać przyczyny tego plamienia gdyż pierwsza ciąża była bez problemowa a druga dużo gorsza ale jak to mówią, że każda ciąża i poród inny.

2019-10-22 09:28

Dla mnie ten czas był wielką udręką!Do południa z powodu mdłości nie byłam w stanie wstać z łóżka. To co wcześniej mi smakowało stało się obrzydliwe a to czego nie lubiłam nabrało lepszych smaków.W pierwszym trymestrze bałam się wychodzić sama z domu, taie miałam nudności i zawroty głowy.

2019-10-22 09:27

dla mnie ten okres był bardzo kiepski, gdyż do końca 5 miesiąca miałam nudności i wymioty. Bardzo się umęczyłam... i nie mogłam wykonywać zbyt wielu zajęć...

2019-10-22 09:26

Ja na początku ciąży miałam plamienia tydzień po terminie spodziewanej miesiączki. Kwas foliowy przyjmowałam już długo bo o dziecko staraliśmy się 1,5 roku. Mdłości też miałam koszmarne np o umyciu zębów rano nie było mowy. Jęść nic nie mogłam. na szczęście póżniej było już lepiej :-)

2019-10-22 09:26

Nie wspominam pierwszego trymestru miło.Mdłości, mdłości i jeszcz raz mdłości. Ciągle mi się chciało spać, a na widok jedzenia od razu robiło mi się niedobrze. Na szczęscie później było lepiej:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna