Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (436 Wątki)

Książki i strony o porodzie/ciąży

Data utworzenia : 2019-07-08 16:01 | Ostatni komentarz 2021-07-18 13:59

biegnacazwiatrem

2738 Odsłony
64 Komentarze

Drogie mamy, tatowie i rodzice oczekujący dziecięcia! Czy są jakieś książki, które polecacie jako niezbędne do przeczytania podczas ciąży? Jakie blogi i strony śledzicie, które przygotowują Was do macierzyństwa? z góry dziękuję za polecenia!

Konto usunięte

2019-07-23 17:04

Warto zarejestrować się na Facebooku do grup, gdzie inne mamy rodzą w danym roczniku. To niezbędna wiedza, bo mam dzielą się swoimi doświadczeniami. Polecam też funpage Zapytajpołożną, mamaginekolog to takie niezbędne informacje o rozwoju dziecka i przebiegu ciąży.

2019-07-10 07:02

Hah Megg widzę pamięć masz dobrą:D jeszcze było o miejscach które warto odwiedzić w Wałbrzychu i we Wrocławiu też pisałam:D ale ogólnie tutaj można dużo się dowiedzieć odnośnie karmienia ciąży porodu itd więc warto sobie po forum trochę pogrzebac i naprawdę dużo informacji można zdobyć ja jeszcze polecam książkę najszczesliwsze niemowlę w okolicy.

2019-07-10 01:47

Ja również polecam te forum. Sama dowiedziałam się tu wiele ciekawych informacji i ciągle na nowo się uczę

2019-07-08 22:18

Zdecydowanie rozgość się na forum, przekonasz się, że to kopalnia wiedzy! nie tylko o kupkach i zupkach. Tutaj toczą się dyskusje o wszystkim, począwszy od tego kiedy wychodzi pozytywny test ciążowy, przez ubezpieczenie samochodu (Aisa ;)), po miejsca które warto zobaczyć np we Wrocławiu (Mama Gratki ;))

2019-07-08 22:16

Polecam książkę \"W oczekiwaniu na dziecko\" znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań oraz książkę must have przyszłego rodzica \"Najszczesliwsze niemowlę w okolicy\" antykolkowa,zawierająca instrukcję wyłącznika płaczu u dzidziusia ;)

2019-07-08 21:21

Na tej stronie jak poszperasz znajdziesz dużo artykułów porad wlansie na temat dzieci mało tego możesz zadawać pytania w odpowiednich wątkach jeśli coś chcesz się dowiedzieć coś nie jest jasne :) Oprócz tego blog mamę ginekolog bardzo polecam jeśli chodzi o karmienie piersią to blog hafija oprócz tego Jelsi chcesz znaleźć kosmetyki dla dzieci z dobrym składem to warto odwiedzić blog srokao tam masz porównanie składów i opisane które jest ok który nie :) Oprócz tego warto sobie zainstalować aplikację ciazowa dzięki temu masz informację co w danym tygodniu się dzieje u dziecka itd warto tez w necie poszperac mozesz się dużo dowiedzieć na temat ciąży porodu i tutaj też na stronie dodatkowo też warto sobie wejść na blog pantabletka tam masz porównywanie składu witamin dla ciężarnych też . Jest też coś takiego jak laktacyjny leksykon leków warto zapamiętać sobie te nazwę bo może się przydać jak będziesz karmić i nie daj Bóg jakaś choroba złapie cię:)

2019-07-08 19:53

Tutaj znajdziesz wiele świetny artykułów i porad ;) Naprawdę bardzo dużo można się dowiedzieć.Ja mimo tego ,że teraz mam drugie dziecko po długiej przerwie (12 lat ) od nowa wiele rzeczy musiałam się uczyć, szukać pomocy/ porady. Na forum również można wiele rzeczy się dowiedzieć od mam, wymienić doświadczeniami itp. :)

2019-07-08 18:49

Jak chcesz poczytać i porównać skład kosmetyków dla maluszka to wejdź na blog sroki. Każda ciąża i poród jest inny. Jest wiele w Internecie ciejawych for jak powinna rozwijać się ciąża tydzień po tygodniu. Trzeba dobrze poszukać.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna