result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (264 Wątki)

Zachowanie dziecka w brzuszku w dniu porodu.

Data utworzenia : 2017-08-15 15:34 | Ostatni komentarz 2018-03-20 08:42

Annaleszk

457 Odsłony
24 Komentarze

Kochane to pytanie kieruję szczególnie do tych z Was, które swoje porody mają już za sobą. Opowiedzcie proszę jak Wasze Dzieciaczki zachowywały się w brzuszku w dniu, w którym nastąpił poród? Czy były wyjątkowo aktywne i bardzo dawały o sobie znać, czy może wręcz przeciwnie.... Ruchy były wyjątkowo słabe, dziecko utrzymywało jedną pozycję? U mnie dziś jakiś wyjątkowo ciężki dzień. Termin na koniec sierpnia, ale od rana czuję się dosyć kiepsko. Brzuch mi się cały czas spina, a maluszek tak daje o sobie znać, że ledwo na nogach stoję, kiedy uderza co chwilę pęcherz. Takie uczucie jakby mi tam szpilkę wbijano. Zastanawiam się, czy to może jakiś znak zbliżającego się rozwiązania. Dodam, że brzuszek znacznie obniżony i jakby taki cięższt. Co Wy na to? Pozdrawiam

2018-03-20 08:42

U mnie dziecko cały dzień było baaardzo aktywne. zawsze dużo się wierciła, ale to akurat było lekko niepokojące, więc pojechałam na IP i dobrze zrobiłam, bo okazało się że mam mało wód i trzeba poród wywoływać a ostatecznie i tak skończyło się cesarskim cięciem.

2018-03-10 08:20

Myślę że wszystko u ciebie dobrze :-) U mnie w dzień porodu synek zachowywał się tak jak zawsze - ogólnie zawsze był bardzo ruchliwy. Tak też było i wtedy. Myślałam że będę jechać na drugi dzień bo mijał nam właśnie tydzień po terminie a tu dzień wcześniej zaczęły się regularne skurcze - na drugi dzień o 14:00 na świat przyszedł nasz kochany Kubuś :-)

2017-12-14 14:33

U mnie tak samo nie było jakiś typowych objawów, a córka widocznie miała spokojniejsze popołudnie :)

2017-11-25 19:51

Kasiu, to u Ciebie dopiero skurcze dały sygnał?

2017-11-19 11:21

U mnie nie było żadnych typowych oznak porodu. Wiem jednak ze często jest tak że mamy biegunkę bo organizm się sam oczyszcza,odchodzi czop śluzowy, dziecko się bardziej wycisza. U mnie nic takiego nie miało miejsca.

2017-11-15 10:23

Ja nie zauważyłam różnicy, ani mniej ani większej aktywności. Sama czułam się bardzo dobrze, tym większym szokiem była dla mnie informacja o spadającym tętnie, co wyszło przypadkiem na wizycie kontrolnej u ginekologa. Najpierw było podejrzenie, że córa ścisnęła w rączce pępowinę, ale potem już po dojechaniu do szpitala sytuacja powtórzy się kilka razy i zdecydowano o cc, by nie ryzykować.

2017-11-10 17:22

Szczerze mówiąc nie zauważyłam różnicy w aktywności, po prostu zaczęły się skurczę przepowiadające.

2017-11-03 14:20

Ja co prawda miałam poród wywoływaniy, ale moja corka noc przed porodem była baaardzo aktywna, kopana , wierciła się, pływała po całym brzuchu ;) Ale od rana (wywoływanie miało się zaczać ok 14) córka nie ruszała się w ogóle, jakby przeczuwała, że coś jest na rzeczy. I tak juz zostało do samego końca porodu ;)