Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Waga w ciąży - ile przytyłyście?

Data utworzenia : 2017-09-06 22:00 | Ostatni komentarz 2023-11-24 10:47

Konto usunięte

15924 Odsłony
944 Komentarze

Kochane, czy dużo przytyłyście w ciąży i czy szybko udało wam się pozbyć zbędnych kilogramów po porodzie?

2023-11-24 10:47

Sinsay jest dla mnie bardzo mały. Dodatkowo jeszcze po praniu ubranka się kurcza więc to już w ogóle kiepsko. Trochę pochodzą i za małe 

2023-10-24 15:41

Właśnie w różnych sklepach ta rozmiarowka jest inna. Pepco właśnie jakby mniejsze te rzeczy sa. W Sinsay różnie. Choć zawsze po praniu te pół rozmiaru się zmniejszają ubrania. Większe najczęściej trochę wypadają w 5 10 15 i w smyku. 

2023-10-24 08:41

No jak kupuje coś używanego to jak znam firmę i rozmiarówki to czuję się pewniej ale też zawsze odpisuje na pytania jak ktoś prosi o wymiary dokładne :D wiem że rozmiar rozmairowi nie jest równy 

2023-10-23 14:30

Tak zawsze to dodaje bo wydaje mi się ze te z sinsay czy pepco to rozmiarowo mniejsze

2023-10-21 19:31

No wlasnie warto robic dokladne zdjecia plus opisy;) czasami znajduje takie ogloszenia z rozmiarami ale jeszcze dodtakowo komentarz ze np. Ubranko na 104 ale noszone w mniejszym rozmiarze i w sumie fajnie ze ktos i tym pisze bo po co kupic ubranko ktore bedzie za male;/ 

Ale tak wlasnie z tymi rozmiarami jest;) 

2023-10-21 12:00

Ja zawsze wolę porobić więcej dokładniejszych zdjec niż później kłócić się z kimś po drugiej stronie. Raz miałam sytuacje, że ubranko miało metkę 68 ale wielkościowo pasowało na dziecko ponad roczne. Więc napisałam w ogłoszeniu, że metka 68 ale podaję nizej wymiary bo ubranko jest duże i nimi należy się kierować. To dostałam komentarz, że towar niezgodny z metką. Na szczęście wszystko było w ogłoszeniu i ja w tym sporze miałam rację 

2023-10-21 10:14

Wtedy trzeba napisać odpowiedni komentarz na vinted albo dochodzić swojego . Po coś płacimy tą ochronę kupujących . Ja osobiście nie miałam nigdy takie tragicznej sytuacji . Ostatnio pani mi wysłała paczkę niby tylko że ona do mnie nie doszła bo pani wpisała zły adres . Było to na vinted - wysyłka indywidualna. Wszytko super , dostałam potwierdzenie tylko że jak śledziłam paczkę to widziałam że jej status to "błędny adres , przesyłka magazynowana i wróci do nadawcy". Już myślałam że pani chce mnie oszukać na 10zl  plus 10 przesyłka bo prosiłam żeby odezwała się do przewoźnika i wyjaśniła sprawę i cisza . Zero kontaktów . Na początku przestraszyłam się że vinted nie pomoże przez to że jest to przesyłka indywidualna ale pomogli . Pani się do mnie nie odezwała a jak glosilam sprawę to vinted zwrócił mi kasę . Po tym jak zwrócili kasę pani napisała żebym kupiła jescze raz a ona tym razem wpisze dobry adres . Już się do niej nie odezwała oczywiście 

2023-10-20 20:18

Z tym faktycNym stanem to nie raz sie zdziwilam zamawiajac paczki;) nie zawsze negatywnie co pociesza i zacheca dalej do zakupow online ale.. czasami trafiaja sie tez tacy ktorzy kombinuja i niestety ten stan mocno odbiega od tego co jest w opisie czy chodżby na zdjeciu albo zdiecie ujete tak ze nie widac wad

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna