Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Ciąża najpiękniejsza chwile w życiu

Data utworzenia : 2017-04-04 12:46 | Ostatni komentarz 2023-09-08 13:42

Konto usunięte

17248 Odsłony
1576 Komentarze

To dla kobiet najpiękniejsze chwile w życiu. Jak dla mnie to coś cudownego.Te kopniaki, te bóle najgorsze od pchanie się pod żebra i ta cudowna czkawka. Mamusie czy to nie cudowny okres?

2020-06-30 01:21

Psy tez nieraz potrafia polizac sie po jajkach a potem przychodza i oblizuja reke np czlowiekowi wiec mysle ze nie tylko koty tak maja a ogolnie zwierzaki. 

2020-06-29 23:31

Ja lubię koty i psy dlatego mam i psa i kota haha

2020-06-29 22:13

Ja tam lubię i koty i psy. Mąż kotów nie lubi więc będziemy mieć tylko psa 

2020-06-29 08:11

Oo ja też nie lubię kotów..  u nas w domu rodzinnym są, więc jak do nich jechalam to po prostu trzymałam się od nich z daleka  ;)  ale slyszalam , że toxo można się też zarazić z nieumytych owocow.. 

DoNiWe moja sisostrzenica miała taką jest, że ciągle myje ręce, nie mają prawa być brudne  ;) 

2020-06-28 21:54

Mnie Koty też obrzydzaja. Uważałam w ciąży na nie i wogole ich nie głaskałam i trzymałam się od nich z daleka. Jeśli chodzi o higienę to oczywiście w przedszkolu dzieci nabywają fajne nawyki np mycia rąk. Myślę że to ważne. Teraz tyle tych dziwnych chorób się słyszy 

2020-06-28 20:45

Pati super że choc troszke pomogłysmy

Dziewczyny nie wiem jak wasze dzieci ale moje mają "manię"mycia rąk i to nie przez wirusa.Oni w przedszkolu już mieli takie nawyki a i ja od małego pilnowałam by ręce byłe myte.więc nawet jak dziecko sie bawi innymi zabawkami to wie że ręce trzema myc i nie brac do buzi.Oczywiście piszę tu o moich starszych dzieciach bo mała ma dopiero 10 miesiecy i na razie przede mną nauka higieny

2020-06-28 15:28

Ryzyko jest wszędzie, trzeba uczyć dziecko by uważało ale jak? Jak pójdzie do przedszkola czy żłobka to przecież będzie się bawić z innymi dziećmi lub ich zabawkami...

2020-06-28 14:45

Dzięki dziewczyny za odpowiedź . Nie lubię kotów . Nie wiem czy się nie nakrecam tymi zarażeniami w pierwszej ciąży nie przykładałam takiej uwagi do tego . Teraz to wszystko mi siedzi w głowie , każde możliwe ryzyko. Mam nadzieję, że to minie . 

DoNiWe mnie też to obrzydza jak kot się wylizuje często też w okolicach odbytu , a później przychodzi i się łasi 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna