result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (265 Wątki)

Jak grzecznie wyprosić gościa...?

Data utworzenia : 2017-11-12 22:31 | Ostatni komentarz 2017-11-26 09:11

NowaJanowa

725 Odsłony
31 Komentarze

Dziewczyny może wyda się to śmieszne, ale... od miesiąca, co dzien, czasami co drugi dzień (!) mamy gościa, kolega mojego chlopaka, ja zaczęłam 31 tydzień i bywam zmęczona tymi jego ciągłymi wizytami. Jestem gościnna, ale dla niego już przestałam, przychodzi nie na godzinke, dwie tylko siedzi cały dzień, a czasami zdarza się ze wychodzi od nas o 4-5 nad ranem.... No ale ludzie-ile można!!?? Jak mam mu powiedzieć, że męczą mnie strasznie te jego \"WIZYTY\"? Boję się, że to się nie skończy, a z dnia na dzień coraz bardziej mnie to wkurza, delikatnie mówiąc...

2017-11-26 09:11

Super, że masz już spokój. Odpoczywaj i ciesz się chwilą, która niech trwa jak najdłużej :) Nie wyobrażam sobie, by we własnym domu czuć się jak niewolnik.

2017-11-24 20:34

Dokładnie :D też się bardzo ciesze :D

2017-11-23 22:52

NowaJanowa bardzo sie cieszę ze sie uspokoilo bo ileż można bylo;-) i w koncu macie czas dla siebie a ty mas czas odpoczac w ciszy bez stresu i nerwow;-)

2017-11-20 23:17

Już się uspokoiło :D :D :D dziękuje za wszystkie rady i cenne wskazówki :)

2017-11-20 22:36

uważam, że tą sprawą powinien się zająć tak na prawdę Twój partner. Nie może być tak, że sama nie czujesz się komfortowo w swoim domu. A jeśli Twój partner nie może tego załatwić to weź sprawy w swoje ręce i sama powiedz mu o tym. Mój mąż nigdy by się na takie zachowanie nie pozwolił i już dawno załatwił by tą sprawą.

2017-11-17 16:07

Najpierw trzeba porozmawiać o tym z partnerem :) Grzecznie i spokojnie , Wasze zdrowie i samopoczucie powinno być na pierwszym miejscu, jeśli to nie pomoże , to zacznij wychwalać kolegę mówić, że jest przystojny , miły , zapraszaj cześciej - Twój chłopak sam postanowi ograniczyć Wasze spotkania ;) Jak nie można prośbą ani groźbą to trzeba sposobem :)

2017-11-16 14:25

Chyba pomalutku godzi się ze swoją kobietą bo dzisiaj go nie było i wczoraj też :D

2017-11-15 20:41

widać typek nie ma swojego życia i nie ma co z czasem robić :( na Twoim miejscu zaczęłabym od rozmowy z chłopakiem i wytłumaczyła mu że dla Ciebie to męczące, że zostały Wam ostatnie tygodnie przed pojawieniem się dziecka, w czasie których macie dużo spraw do ogarnięcia i ostatni czas na nacieszenie się tylko sobą, że musisz teraz więcej odpoczywać. Niech doprowadzi kolegę do porządku, żeby przychodził rzadziej i na krócej. A jeżeli to nie pomoże to powiedz koledze wprost, że to dla Was szczególny czas i oczywiście zapraszasz go ale nie tak często i w normalnych godzinach.