Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (432 Wątki)

Urodziłam dziecko czy tak mogą mówić mamy po cięciu ?

Data utworzenia : 2019-01-27 22:22 | Ostatni komentarz 2021-01-11 11:40

pati1990

7547 Odsłony
488 Komentarze

Dziewczyny jestem ciekawa waszego zdania jakie macie na temat porodu . Wiadomo że jak kobieta rodzi siłami natury to się mówi urodziła itd ale jak kobieta ma cesarskie cięcie to czy też ma prawo powiedziec że urodzila?? Mówi się że to są wydobyciny moja mama miała ze mną cesarkę i ja też miałam cesarkę. Czasami boje się powiedzieć że urodziłam żeby ktoś na mnie nie naskoczyl że wcale nie rodziłam . Wiem że część osób tak uważa a dla innych nie ma to znaczenia. Z tym że to przykre że ktoś nam mówi że wcale nie urodziliśmy ale już się nie zastanowią dlaczego itd . Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat

2021-01-11 11:40

Poród to poród. 

Nie ma znaczenia czy sn czy cc. O tym decyduja lekarz. Cc to nie zachcianka... to powazna operacja, najczęściej ratująca życie. 

Bądź z siebie duma

2021-01-11 08:31 | Post edytowany:2021-01-11 08:33

Pina jestes od niedawna na forum, z innych postów wiem że masz już dziecko, w jakim wieku? Planujesz rodzenstwo ? Napisz coś o sobie ;)

2021-01-11 07:56

Pina dokładnie ale nie każdy to rozumie czasem nie ma się wyboru i musi być te CC

2021-01-11 03:14

Moim zdaniem nie ma to znaczenia czy rodzimy sn czy też przez cc każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej i najważniejsze aby był zdrowy 

2020-08-26 21:31

Darulka mile to nie jest ale nie ma co takimi ludźmi się przejmować, zniżać się do nich poziomu 

2020-08-26 21:14

Ja nigdy nie słyszałam żeby ktoś tak gadał ale powiem że to właśnie nikt inny jak wredne inne kobiety. Jak można tak mówić matce która przeszła cc i tak samo źle się czuje jak ta co rodziła naturalnie. Jakie to musi być ubliżające i przykre dla tych matek to nie wiem. Ja bym się wkurzyła bardzo jakby ktoś mi tak powiedział.

2020-08-26 12:08

Ja miałam namiastkę sn o 2 cc i nie chce po ownywac co gorsze bo ani yo ani yo do przyjemnych nie należy.. 

2020-08-25 23:34

Gadają kobiety które rodzą SN a ciekawe jak by się czuły żeby musieli kolejną ciążę CC rodzić

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna