Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (432 Wątki)

Początek ciąży

Data utworzenia : 2019-02-04 16:01 | Ostatni komentarz 2024-03-27 17:21

Burdzioszki833

2674 Odsłony
107 Komentarze

U mnie dopiero początek ciąży a ja przepełniona jakimiś wątpliwościami ciągle drze o dziecko czy wszystko jest dobrze. To moja trzecia ciąża ale chyba o nią najbardziej się boję. Niby jestem o wiele starsza i dojrzalsza. Różnica między dziećmi będzie 11 i 15 lat.

2024-03-27 17:21

Też tuż po porodzie mówiłam, że w sumie moje dziecko może być jedynakiem chociaż wcześniej zawsze zarzekałam się, że ma być co najmniej dwójka. Teraz minęły już 4 miesiące od porodu i wiem, że zdecydujemy się na kolejne dziecko. Szczególnie, że narzeczony, który do tej pory chciał mieć jedno dziecko coraz częściej wspomina, że druga mogłaby być dziewczynka :D

2024-03-27 07:21

Mniej czytac to podstawa w internecie można z bólu głowy stworzyć raka mózgu albo nie wiadomo co jeszcze. Taka duza różnica wieku wcale nie jest zła wiem coś o tym ;)

2024-03-27 05:32

Im więcej wiemy, tym gorzej. Więcej się wtedy martwimy. Wykorzystaj swoją wiedze, możesz być spokojniejsza, więcej odpoczywać bo mniej czytać :) 

2024-03-26 16:23

Ja po pierwszym porodzie też nie chciałam słyszeć o drugiej ciazy. Mąż za to chciał i w sumie raz odpuściłam po czym jednak stwoerdzilam , że nie chce narazie mieć kolejnego dziecka. Wolałam pracować,  wykończyć dom i wtedy postarać się o dziecko. Los zdecydował za mnie i bardzo z tego powodu cieszę się bo niewiadomo ile czasu zwlekalabym z ciążą.  Po porodzie za to cieszyłam się każdą chwilą z synem bo niewiadomo czy będę miała okazję cieszyć się takim maluszkiem ;)

2024-03-26 07:15

Może to jest właśnie tak że przez to że jesteś już starsza i dojrzalsza i bogata o pewne doświadczenia w poprzednich swoich ciążach to dlatego ten strach tak jak piszesz teraz w 3 dni w ciąży jest największy a czasem tego właśnie jest że człowiek wcześniej a w szczególności przy tej pierwszej ciąży jeszcze nie do końca wie z czym to się je Jakie mogą być konsekwencje na przykład niektórych dolegliwości czy zachowań a później mamy już jakieś tam doświadczenia w tym temacie wiadomo wszystko zależy od przypadku ja osobiście w każdej ciąży czułam strach obawę różne myśli chodziły mi po głowie Tym bardziej że jestem to dwoch poronieniach Ale mamo tego Staralam  się myśleć pozytywnie nie nastawiać źle i trzymać się wersji że będzie dobrze Nie można też dać w pełni strachowi opanować całej sytuacji

2024-03-26 07:02

Zawsze jest obawa tak myślę. Ja po porodzie nie chciałam słyszeć o dziecku. Ciąża też była trudna. Jesteśmy obie zdrowe i to najważniejsze ale też mała ma 5 miesięcy a ja chciałabym już kolejne dziecko. 

2024-03-25 23:03

Chyba jakaś nutka niepewności zawsze się pojawia. Strach o dziecko, strach bo pojawi się nowy człowiek który znowu obróci nasze życie do góry nogami . Myślę że to naturalne . 

Racja , są myśli że nie chce się już mieć dzieci a jednak czasami przychodzi taki moment że tęskni się za tym wszystkim. Jak ja trzymam mojego maluszka na rękach i myślę sobie że ostatni raz mam taką taka kruszyne, ostatni raz karmię piersią, ostatni raz byłam w ciąży .. taki wzrusz się czuje 

2024-03-25 21:36

Po drugim dziecku myślałam , że już więcej dzieci nie chce. No ale zaszłam niespodziewanie w ciążę, którą poroniłam. Minął czas a człowiek stesknil się za takim okruszkiem i stało się :)  Ja mam więcej luzu bo już co nieco wiem.  Oczywiście jeszcze wiele się nauczę. Sporo rzeczy się zmienia , są w niektórych sprawach nowe wytyczne , wiadomo zawsze coś się zmienia. I trzeba za tym nadążać. 

 Jednak są też obawy.  Różnica wieku między dziećmi spora , więc też różne potrzeby. Mam nadzieję, że wszystko uda się pogodzić.

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna