Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (440 Wątki)

Początek ciąży

Data utworzenia : 2019-02-04 16:01 | Ostatni komentarz 2024-04-03 21:03

Burdzioszki833

2796 Odsłony
120 Komentarze

U mnie dopiero początek ciąży a ja przepełniona jakimiś wątpliwościami ciągle drze o dziecko czy wszystko jest dobrze. To moja trzecia ciąża ale chyba o nią najbardziej się boję. Niby jestem o wiele starsza i dojrzalsza. Różnica między dziećmi będzie 11 i 15 lat.

2019-02-05 09:44

To normalne że masz obawy :) u mnie to dopiero pierwsza ciąża ale dopóki nie zaczęłam czuć ruchów to strasznie się bałam o maleństwo czy wszystko jest dobrze więc tak chyba ma każda z nas :)

2019-02-04 22:12

Nie dziwię Ci się wcale że masz obawy.. każda matka martwi się o swoje dziecko, nawet o to dopiero poczęte. Jak dla mnie różnica wieku nie jest taka zła.. między mną a młodszymi siostrami jest 16 i 14 lat. Z mojej strony bardzo dużo mi to dało, wiele zdobytych umiejętności wykorzystuje teraz przy wychowaniu mojej córeczki. Z perspektywy mojej mamy to była ogromna pomoc tym bardziej że między tymi młodszymi siostrami jest tylko nie całe 2 lata. Nie martw się kochana, na pewno będziesz miała ogromne wsparcie.

2019-02-04 21:50

Mi się wydaje że im człowiek starszy to bardziej się wszystkiego boi . Chociaż ja bym się nie zdecydowała na kolejne dziecko jeżeli już bym miała takie odchowane. Ale dużo wytrwałości życzę i słusznie zaugerowala Pati będzie miał kto pomagać także głowa do góry . Na prenatalnych wszystkiego się dowiesz

2019-02-04 21:39

Moim zdaniem różnica miedzy dziećmi super. 15 i 11 letnie dziecko może już pomóc przy maluszku. Oczywiście na tyle ile będą chcieli. Nie można zmuszać bo sie zniechęca do nowego członka rodziny ;) W każdym razie musisz pozytywnie myśleć i cieszyc sie każdym dniem

2019-02-04 21:14

Spokojnie, najważniejsze to pozytywne nastawienie.Myśl, że wszystko jest ok i tak będzie do końca, nie ma się co zadręczać niepotrzebnymi przypuszczeniami. W moim przypadku różnica między córką a synkiem to 12lat.Będziesz miała dużą pomoc ze strony starszaków. Powodzenia :)

2019-02-04 19:22

Rozumiem Cię. U nas różnica 2 lat będzie. Może nie drżę o wszystko co chwila, ale jednak więcej obaw niż poprzednim razem. Do tego z maluchem w domu, którego a to podnieść a to dogonić dodatkowo daje w kość. Z jednej strony czuję się lepiej a z drugiej różne inne objawy mam i nimi się martwię

2019-02-04 17:20

Burdzioszki to normalne, że o tą - trzecią ciąże najbardziej się boisz. To wcale nie dziwne, bo przechodzisz ją świadomie, wiesz napewno, że nie zawsze jest kolorowo, zdajesz sobie sprawę z zagrożeń. Ja mam syna z pierwszej ciąży, między nim a Maluchem będzie prawie 13 lat różnicy. Myślałam, że ta ciąża będzie dla mnie „prosta”, a wcale tak nie jest. Żyję od wizyty do wizyty. Najpierw martwiłam się czy zobaczę pęcherzyk ciążowy, potem serduszko, potem czy na każdej wizycie będzie mi dane je usłyszeć, przyszedł czas na badania prenatalne i test pappa i oczekiwanie czy wyniki będą prawidłowe. Obecnie jestem w 16tc i troszkę odetchnęłam z ulgą, bo minęliśmy magiczny 12tydzień, mam detektor tętna i dwa razy dziennie sprawdzam jak bije serduszko Malucha. Teraz żyję już drugim badaniem prenatalnym, dodatkowo sen z powiem spędza mi myśl czy z szyjka wszystko Ok, czy się nie skraca. I tak już do końca ciąży, będziemy myśleć czy wszystko jest Ok, zawsze znajdzie się jakiś powód do zamartwiania. A po porodzie wcale się to nie zmieni ;). Też będziesz miała między dziećmi sporą różnice wieku, ale napewno zauważyłaś że są tego plusy :) Który to tc ciąży u Ciebie? I jak się czujesz? Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna