Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (440 Wątki)

Brązowe plamienie w ciąży - czy mam się martwić?

Data utworzenia : 2018-08-02 19:05 | Ostatni komentarz 2022-08-24 20:03

Konto usunięte

18491 Odsłony
889 Komentarze

Hej... trochę się martwię. Może któraś z Was ma takie doświadczenie i powie co robić. Dziś 14+0, brązowe plamienie. W majtkach i na papierze toaletowym brunatne ślady, jak wkładam palec to też wyciągam lekko ubrudzony. Co robić? Czekać do jutra na wizytę u mojego gina (pójdę, usiądę w poczekalni i może doczekam), czy podejmować jakieś drastyczniejsze kroki? W sobotę też miałam lekkie plamienie ale była to jedna mała plamka w majtkach i tyle, dziś jakoś to poważniej wygląda. W internecie poczytałam niby kilka wpisów ale jak to zwykle bywa wujek Google tylko mnie zdezorientował. Pomocy.

2018-08-04 22:46

Michalina swoją drogą jesteście w podobnym tygodniu. Ona teraz jest na przełomie 12/13 :) jutro do niej napisze i zapytam. Niestety nie mogłam wejść wcześniej i Ci napisać w sensie dodać otuchy bo przy mojej dwójce jest to trochę nierealne taka chwilą ciszy. :) Witaminy C dokładnie nie przedawkujesz więc łykaj a ja jutro napisze o co dokładnie chodzi. :)

2018-08-04 21:59

Wit C się nie przedawkuje właśnie dlatego, a wzmacnia organizm przez co zmniejsza się podatność na złapanie przeziębienia

2018-08-04 16:01

Kurcze no ta moja Mama zamiast mnie jakos wesprzec czy uspokoic to jakby to ona jakis problem miala, przezywa i robi dramaty tak ze tylko wiecej z tego stresu. Ze wszystkim tak jest. Smutne to. Przy porodzie tez pamietam ze mimo ze cieszylam sie ze byla, to byl moment ze jej powiedzialam \"Mama, cicho!\" bo sie skupic nie moglam :P Na to licze, ze jak juz sie tam przyzwyczai i bedzie chodzic to ja troche w domu odpoczne i sie \"pooszczedzam\" :P A co do witaminy C, to to jest chyba jedna z niewielu ktorej nadmiar nie szkodzi bo sie wydala z moczem, wiec co mi tam, moge brac :D

2018-08-04 14:21

MichuNi mam to samo z moją mamą, gorzej by panikowała niż ja sama:) Fajnie, że Klara powoli przyzwyczaja się do przedszkola a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie i po prostu trochę też odpoczniesz:) O witaminie C też nie słyszałam że może pomóc wzmocnić szyjkę, ale w ciąży nie zaszkodzi ją brać:)

2018-08-04 10:56

Uuu do sklepu zielarskiego to bym musiala pewnie ze 30 km pojechac, wiec chyba zapytam po prostu w aptece ;)

2018-08-04 08:33

Michuni kup sobie naturalną wit c w sklepie zielarskim. Ma krótki skład, jest w pełni naturalna przez co w ciąży bezpieczna

2018-08-04 07:10

O widzisz, szkoda ze dopiero teraz piszesz, bo gdybym to wiedziala wczesniej to pewnie bylabym spokojniejsza; ale i teraz dolozylas cegielke do spokoju mojego ducha :) Fajnie, ze masz Mame niedaleko, choc z drugiej strony moja Mama pewnie nie bylaby dla mnie wsparciem a obciazeniem bo to ja musialabym ja uspokajac :P Wczoraj zadzwonilam do niej dopiero po wszystkim, jak juz wrocilam ze szpitala i mowie \"no ale wszystko ok\" a ona mi pelna paniki w glosie odpowiada \"no jak krwawisz to nic nie jest ok!!!\"... myslalam ze sie zalamie, ja tu probuje sie uspokoic a ona mi taki noz w plecy. Ja wczoraj tez wylalam mlrze lez, najpierw ze strachu, potem z ulgi, a jezcze ze wzruszenia bo moja przyjaciolka pisala mi ze cala jej rodzina sie modli i ze jestem bardzo dzielna (z ta jazda do szpitala itd), wiec tez mnie to mocno poruszylo :) No widzisz... okazuje sie ze to nie taka rzadka przypadlosc... ja w 1. ciazy nic takiego nie mialam wiec tym bardziej sie wystraszylam, bo czlowiek sobie mysli, ze wie mniej wiecej co go czeka, a tu zonk... Nie wiedzialam nic o wit. C i wzmocnieniu szyjki... jesli to nie problem to zapytaj kuzynke (o ile to w niej jakichs zlych emocji nie wywola, wspomnienie tych krwawien moze byc stresujace, pozostawiam to Twojej ocenie :) ) co jej tam jeszcze ten niecyniczny gin zalecil. A wit. C sobie kupie. Przeciez nie zaszkodzi! :)

2018-08-03 22:07

Michalina z krwią to miałam podobnie dwa razy w ciąży z córka. Wieczorem młodu był nakarmiony i gotowy do snu l poszłam do ubikacji inna papierze pojawiła sie żywa krew. Myśli od razu wirowały i widziałam tylko czarne scenariusze. Ale na spokojnie położyłam go spać i zadzwoniłam do mamy żeby się ubrała Ibiza chwile po nią podjadę nie chciałam jechać sama bo myślałam o najgorszym i potrzebowałam wsparcia. Młody z z mężem w domu a ja pojechałam. Okazało się ze nie wiadomo skąd krew i nic się złego nie dzieje serce biło maluszek się ruszał i wszystko było w porządku. Płakałam wtedy ze szczęścia. Teraz moja kuzynka miała podobnie. Kilka razy pojawiła się krew i pojechała do ginekologa i on jej tam przedstawił same czarne scenariusze wypisał Duphaston i skierowanie do szpitala bo „nic z tego nie będzie” kuzynka tydzień później poszła do swojego ginekologa i ten stwierdził ze krwawienie mogło być z szyjki a ona nie ma się cynicznym przejmować i jedynie ma brać witaminę c na wzmocnienie szyjki. Jeśli chcesz to zapytań jej o szczegóły bo teraz jiznjienpamietam dokładnie a nie chce Cię skłamać.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna