Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (469 Wątki)

Zakupy -Tupperware czy warto?

Data utworzenia : 2017-11-14 10:47 | Ostatni komentarz 2022-08-22 07:56

lola102

937 Odsłony
11 Komentarze

Czy któraś z was używa produkty firmy Tupperware ? Słyszałam o nich świetne opinie , ale cena tych produktów też jest wysoka . Oglądając katalog na internecie zauważyłam , że mają też produkty dla dzieci ( łyżeczki do karmienia, bidety do picia tzw tuptusie, miseczki ) i mnóstwo produktów które nam ułatwiłyby prace w kuchni . Jeżeli używacie tych produktów i są godne polecenia to proszę o link albo nazwę produktu , ponieważ nie chce kupować w ciemno .

2022-08-22 07:56

nie miałam okazji jeszcze z tego korzystać

2017-12-06 17:22

Ja również polecam produkty Batterware sa w dobrych cenach, a sa w nich świetne rozwiązania głównie do kuchni, do spożywki ale i to mieszkania

2017-12-06 16:52

Jakość super, ale cena powala..

2017-11-28 14:37

Ja mam kilka produktów i ich jakoś jest na prawdę dobra. Nie mam co prawda nic z dziecięcych typu miseczki bo tutaj stawiam na canpol bądź bardzo fajne są też te z Ikea. Ale przedmioty codziennego użytku Z tupperware są ok.

2017-11-18 15:52

polecam bo produkty są bardzo dobrej jakości

2017-11-15 20:24

my dla synka kupujemy też z tommee tippee. Bardzo mięciukie i wygodne łyżeczki mają. Taka też mata z przyssawką na której miseczkę się stawia i wtedy się nie przewraca. Kubki niekapki też mają w szerokim asortymencie

2017-11-14 21:54

Ja też miseczki z Canpol mam od czterech lat i super jakość :-) nic się z nimi nie dzieje, są w stanie idealnym, niebawem będę kupować kolejne :-) przy maleństwie pójdą w ruch

2017-11-14 20:20

Tak są wporzadku te produkty, my również kilka mamy w domu jakieś pojemniki, łyżeczki kubeczki i coś jeszcze ale nie pamiętam już dokładnie i są okej. Ja ostatnio jednak kupuje z canpolu, i nie mówię tu tego specjalnie ale naprawdę szczerze polecam produkty. Dostaliśmy jeden zestaw do testowania i od tego czasu kupiłam więcej miseczek, łyżeczka w zestawie w jednym. Ta łyżeczka jest cudowna taka mieciutka że mojej teraz ząbki będą wychodzić i cały czas jak je to jeszcze jej to służy bo masuje sobie ;) zresztą wiele jest firm godnych polecenia ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna