Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Lista testerek w kwietniu 2018 zestaw Bunny&Company

Data utworzenia : 2018-04-03 16:13 | Ostatni komentarz 2018-04-18 15:04

MamyCanpolu

1127 Odsłony
32 Komentarze

Drogie Mamy, własnie opublikowałyśmy listę testerek kwietniowych: https://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/teraz-testujemy PS. Sprawdźcie czy macie pełne dane wysyłkowe w formularzu. Jeśli nie, koniecznie uzupełnijcie je jak najszybciej. Pozdrawiamy, Zespół mam z Canpolu

2018-04-18 15:04

Ja się zdziwiłam bo z gls nie dostałam informacji o paczce i kurier do mnie dzwonił jak na spacerze byłam. Zestaw jest śliczny, miska na przyssawkę super, syn od razu ją złapał. A fajnie bo wywrócić jej nie może. Miła niespodzianka że trzy śliniaczki, już takie dwa zestawy śliniaków miałam ale te też się przydadzą, nigdy za dużo a ten z pieskiem ulubiony. Opinie dodawane są sporo po wysłaniu ich, zawsze przychodzi za opinię upominek, tak ze 2 miesiące po wysłaniu opinii. Też dostałam ten gryzak z misiem, bardzo się spodobał synkowi

2018-04-18 14:17

Aiisa dokładnie taki sam gryzaczek:) kupiłam go sama jeszcze zanim dostałam od Canpolu i byłam zadowolona, ten zapewne komuś podaruję. Miseczkę miałam również z taką przyssawką tylko że z kolorem dla dziewczynek. Fajna sprawa, bo miseczka stoi w miejscu przymocowana do podłoża:)

2018-04-17 11:16

mój synek też chodził z tym gryzakiem cały dzień od razu jak przyszedł do domu to wyparzylam i wreczylam mu a taki szczęśliwy latał z tym gryzakiem gryzl inne gryzaki nie zainteresowały go aż tak. :) a apropo miseczki jest naprawdę genialna bo można ją dzięki tej gumowej podstawce przyssac do blatu stolika i maluch jej nie przewróci do góry nogami dzięki czemu jedyna opcja by jedzenie wyjąć to wziąć z miski mój synek często przewraca miski do góry nogami i później jest dużo sprzątania a dzięki tej miseczce już nie ma tego problemu ze tez wczensiej nie widzialam o istnieniu takich miseczek.

2018-04-16 18:06

Ja również za wysłanie opinii otrzymałam gryzak miś i jest to ulubiony i jedyny akceptowany przez maluszka gryzak. Wcześniej żadnego innego nie chciał i nadal tylko ten jeden lubi.

2018-04-16 16:08

Też dziś dostałam paczuszkę i jestem zachwycona. Zdjęcia nie oddają tego jak śliczny i dobrze zrobione są te produkty :)

2018-04-16 15:14

zestaw jest piękny. synek od razu jak otworzyłam paczkę chwycił miseczkę i nie chce oddać:)

2018-04-16 14:10

O Silver to jak i ja też gryzak dostałam mis też misia dostałaś ? mojemu synkowi się spodobał akurat zabkowal i dalej zabkuje więc przydatna rzecz :) zdziwilam się że ma ta miseczka taka gumowa podstawkę miło zaskoczona jestem plus myślałam że będzie jeden sliniaczek a tu trzy w opakowaniu :) a kubek jest w pięknym turkusie zestaw ładniejszy jesy niż na zdjęciu i będzie na pewno jedzonko w nim lepiej smakować synkowi :D

2018-04-16 14:07

Evli tak zauważyłam, że nasze opinie są publikowane gdzieś tak po paru miesiącach, więc tak szybko nie pojawiają się. Niespodzianka również jest wysyłana, średnio gdzieś po dwóch- trzech miesiącach od wysłania naszej opinii. Ostatnio dostałam fajny gryzaczek:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna