Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Lista Mam Testerek wrzesień 2019

Data utworzenia : 2019-09-03 13:17 | Ostatni komentarz 2019-09-17 15:22

MamyCanpolu

5190 Odsłony
168 Komentarze

Zapraszamy do zapoznania się z listą Mam Testerek laktatora Easy&Natural na stronie: https://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/teraz-testujemy Niebawem wyślemy produkt do testowania.

2019-09-13 01:23

Dziewczyny w sumie ja zaczelam ta burze i ja ja zakoncze sytuacja mega nie fajna ale dajmy juz spokoj zakonczny ten temat i najlepiej nie wracajmy bo robi sie tylko syf na forum .. Sytuacje byly sa i beda niestety nie mamy na to wplywu co do zgloszenia do MC niema sensu i pisz to Ja poniewaz po tym jak mnie zbulwersowala ta sytuacja napisalam do Mam i odpisali mi niema co .. Dajmy spokoj nie klucmy sie nie wyrywajmy jedna za druga aukcji byko wiecej niz jedna wiec nie chodzi tu tylko o jedna osobe .. .. Napisalam to tutaj bo chcialam zeby po prostu ta osoba czytahac to poczula sie glupio a nie po to zebysmy paluchem wytykaly jedna czy druga mamuske ... Dajcie spokoj

2019-09-13 00:12

Dziewczyny przepraszam was ale wg mnie za szybko osąd wydajecie w tej chwili. Też długo myślałam o tej sytuacji że jest nie fair trochę poniekąd ale nie ma co od razu osadzac Uważam że owszem mamy canpolu powinny wiedzieć ale też nie ma co wskazywać kto bo w zasadzie nie ma dowodów że to dana osoba moim zdaniem to by było nie fair bo można kogoś niewinnego osadzic bo istnieje jakaś zbieżność danych.

2019-09-13 00:00

Poważnie tak trudno jest przyznać się i przeprosić? Nie pojmuję jak można sie wypierać, a potem znikać z dyskusji. Szanujmy się bo przecież to Nasze miejsce

Konto usunięte

2019-09-12 23:17

Drogie Mamy, bardzo często udzielam się na forum i sporo porad już napisałam. Gdybym tylko była tu w celach zarobkowych zapewne bym nie odpisywała, nie udzielała się tyle. Wszelkie insynuacje uważam za krzywdzące. Poczułam na sobie hejt czego ofiarą nie zamierzałam być stąd moje wycofanie z dyskusji.

2019-09-12 23:03

Też jestem za informowaniem Mam o tak niepokojącej sytuacji. Jak już napisałyśmy incydent możemy pominąć ale 3 lub 4 aukcje już nie. Monika, piszesz o tym, że nie jesteś w celach zarobkowych. To jak wytłumaczysz aukcję z laktatorem? Wstawiłaś go przez przypadek?

2019-09-12 22:19

Monika niepotrzebnie wypierałaś się kiedy Sabina podała tyle szczegółów. Stałe użytkowniczki łatwo potrafią wytypować o kogo chodziło, mimo że nie udzielasz się na forum bardzo dużo, bo jednak częściej piszesz porady. Sytuacja jest bardzo niekomfortowa dla wszystkich, ale miejmy nadzieję, że uda się ją jakoś rozwiązać.

2019-09-12 22:15

Moim zdaniem Mamy Canpolu powinny mieć taką wiedzę. Tutaj muszę stanąć po stronie Reny, jej sytuacja jest mi bardzo bliska bo mamy dzieci urodzone prawie w tym samym czasie, korzystam z laktatora i wiem że dla młodej mamy to nieraz wybawienie. Rena niestety nie miała możliwości go testować.

Konto usunięte

2019-09-12 22:15

Witajcie, znam regulamin bardzo dobrze i mówi on o tym aby nie sprzedawać produktów przed ich testowaniem. Nie złamałam żadnej z zasad tego regulaminu. Nie mam potrzeby zarobkowej. Nie chcę tu się tłumaczyć, wyjaśniać jaką rzecz skąd mam, bo uważam że cokolwiek bym napisała i tak nie zostanie to dobrze odebrane. Nie biorę udziału w testowaniu do celów zarobkowych. Udzielam się na forum bo lubię dzielić się swoim doświadczeniem i bardzo dużo czerpie z Waszych porad. Czytam Wasze porady i wiele z nich już zastosowałam w praktyce a szczególnie te dotyczące rozszerzenia diety. Jeśli mam coś cennego co uważam, że może służyć innym mamom również się tym dzielę. Otrzymanie produktu do testowania jest sprawą drugorzędną. Nie otrzymałam wielu produktów do testowania i z tego powodu nie miałam złości na inne mamy, które np. zaniżały punktację w poradach. Najważniejsze jest dla mnie udzielanie się na forum, czytanie porad bo dopiero uczę się macierzyństwa i czasem nie wiem co zrobić aby mojemu dziecku było lepiej, aby się lepiej rozwijało dlatego zakładam nowe wątki jeśli coś mnie zaniepokoiło. A kolejną sprawą jest informacja o testowaniu. Tymi słowami zamykam swoją wypowiedź.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna