Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Lista Mam Testerek wrzesień 2019

Data utworzenia : 2019-09-03 13:17 | Ostatni komentarz 2019-09-17 15:22

MamyCanpolu

5175 Odsłony
168 Komentarze

Zapraszamy do zapoznania się z listą Mam Testerek laktatora Easy&Natural na stronie: https://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/teraz-testujemy Niebawem wyślemy produkt do testowania.

2019-09-13 10:07

Oliwia tak właśnie myślałam. Mamy Canpolu tak naprawdę nie mają \"narzędzi\" żeby sprawdzać co dzieje się z wygranymi po wysyłce i niestety te osoby, które są tutaj w celach zarobkowych będą czuły się bezkarne. Pozostaje nam jednak wierzyć, że jest nas tutaj sporo, trochę się znamy i jednak wiele z nas uczestniczy w życiu forum po to aby wymieniać się doświadczeniami i wiedzą. Oby takich osób, które próbują spieniężyć wygrane było jak najmniej i żeby nie zabierały szansy na testowanie produktów mamom, które chętnie z nich skorzystają i napiszą RZETELNĄ opinię, a Canpol na tym tylko zyska. Aisa ze swojej strony mogę napisać tylko tyle, że również dotarłam poprzez ogłoszenia olx do profilu na portalu społecznościowym Moniki. Sabina, myślę że zdjęć tutaj nie powinnaś wklejać, natomiast jeśli napiszę, że nick Moniki powstał z połączenia jej imienia i pierwszych liter nazwiska będzie to dla niej wystarczającym dowodem na to, że oprócz sterylizatora wraz z butelkami miała wystawiony na sprzedaż również najnowszy laktator Canpol Babies (jako nowy, więc opinia nie będzie prawdziwa), etui na smoczek i termoopakowanie na butelkę i nie powinna się tego wypierać.

Konto usunięte

2019-09-13 10:04

Przykre jest to, że wysuwane są hipotezy, podejrzenia bez poznania osobiście sytuacji danego użytkownika. Produkt wystawiony jako nowy nie oznacza, że jest to produkt do testowania. Produkty Canpol Babies można zakupić w wielu miejscach. Uważam, że tego typu spekulacje są krzywdzące. Tak jak wyżej odpisały Mamy z Canpolu z czym się zgadzam że produkty do testowania dają dużo radości i cieszę się, że moje dziecko może z nich korzystać i dzięki nim się rozwijać. Jeśli byłabym tu w celach zarobkowych to naprawdę nie odpisywałabym i już dawno stąd zniknęła. Udzielam się na forum jeśli mi czas pozwala, piszę porady jak coś moim zdaniem cennego mogę dać z siebie innym. Szanuję inne osoby piszące porady, aktywne na forum.

2019-09-13 09:35

Megg nie wiem czy zamieszczając odp canpol nie dam poklasku takim osoba niestety ... i Już całkiem poczują się bezkarne ale żeby oczyścić atmosferę chyba muszę to zrobić \"Witamy, Pani Sylwio nie mamy wpływu na to, co finalnie dzieje się z produktami. My je przyznajemy, zarówno w przypadku testów jak i konkursów, ale to laureaci decydują co z nimi zrobią. Jeśli się przydają i są używane, cieszymy się, nie możemy jednak zabronić sprzedawania ich. Kiedy produkty trafiają do wygranych przestają być nasze. Nie mamy możliwości ani prawa sprawdzać, jak są użytkowane. Wiele mam jednak korzysta z nich i z radością testuje i z tego się cieszymy. Pozdrawiamy, zespół mam z Canpolu \"

2019-09-13 09:12

Oczywiście należy to rozwiązać rozważnie i spokojnie. Zgodnie z regulaminem nie wolno sprzedać produktu nietestowanego. Opus produktu na aukcji: NOWY. Zdjęcia wrzucić mogę aukcji, ale będzie tam zdjęcie, imię, numer telefonu osoby sprzedającej i nazwisko z portalu społecznościowego. Dość sporo personalnych danych.

2019-09-13 09:07

Ja również uważam, że nie ma co się kłócić, ale wyjaśnienie sytuacji według mnie powinno mieć miejsce. Ja nie osądzam Moniki, bo ja tylko od Was wiem, że jest podejrzenie jej osoby. Dlatego uznałam, że Sabina powinna wyjaśnić skąd juz personalnie ma pewność. Owszem regulamin zabrania sprzedaży przed testami, tylko sprzedając produkt jako nowy mam pytanie jakim cudem był przetestowany? Megg, ten nowy laktator mi się bardzo podoba, ale ja wiedziałam od razu że nie mam szans na jego testy przez brak czasu. Na szczęście kiedyś wygrałam w konkursie elektryczny canpol ten wcześniejszy, wiec sobie radzimy z synkiem :)

2019-09-13 08:49

Mama Meg na pewno taka sama jak kiedyś na lovi była że produkty które są wysłane i odebrane przez mame nie są już własnością mam canpolu a testerki i może robić z nimi co chce w zasadzie. Ja różniez uważam że nie ma co roztrzasac sprawy niech każdy sam sobie myśli ale nie ma sensu tutaj rzucać oskarżeniami gdyż cóż to Tylko zbieżności pewne a nie dowody.

2019-09-13 08:16

Oliwia czy mogłabyś napisać jakà odpowiedz dostałaś od Mam Canpolu?

Konto usunięte

2019-09-13 08:01

Zgadzam się z Wami, że to Nasze miejsce do dzielenia się poradami, własnym doświadczeniem. Tak jak wyżej napisałam nawet jeśli napiszę skąd mam produkt, od kogo dostałam i czemu się dubluje to i tak znajdzie się osoba, która oceni że to niemożliwe itp. Popełniłam błąd że od razu tak nie napisałam, ale po fali hejtu uznałam, że i tak moje intencje nie zostaną dobrze odebrane a zostanę wrzucona do jednego worka z innymi sprzedającymi. Podkreślam, że nie miałam złych intencji i nie działałam niezgodnie z regulaminem. Jeśli kogoś uraziłam przepraszam.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna