Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji grudniowej programu testowego 2022 zestawu zabawek #BabiesBoo: karuzela do łóżeczka, książeczka edukacyjna, karuzela podróżna

Data utworzenia : 2023-01-03 10:46 | Ostatni komentarz 2024-01-14 14:54

MamyCanpolu

836 Odsłony
25 Komentarze

Prosimy testerki zabawek #BabiesBoo: karuzela do łóżeczka, książeczka edukacyjna, karuzela podróżna o podzielenie się opinią o testowanych produktach. 

2023-01-26 10:06

Zabawki #BabiesBoo naprawdę nas zachwyciły, wyglądają cudownie są dobrej jakości i solidnie wykonane.

 
Karuzela do łóżeczka jest świetna, super że ma funkcje Bluetooth można puszczać Ulubione utwory dziecka. Cudowne maskotki wzbudzają zainteresowanie dziecka. 

 

Książeczka edukacyjna wzbudza zainteresowanie dziecka. Jest cudowna i zachęca dziecko do zabawy.  

 

Karuzela podróżna przyciąga uwagę dziecka i cudownie wyglada. 

 

2023-01-24 21:37

Na początku muszę napisać że jestem oczarowana serią BabiesBoo: kolorystka, jakość tkanin wszystko współgra idealnie. Kolorystka idealne zarówno dla małego niemowlaka jak i zaciekawi starsze dziecko.  Książeczka jest ekstra: ale uważam że na stronach jest źle przedstawiona nie wiem czy wina zdjęć, ale na żywo prezentuje sie okazale jest niesamowita "gruba" mnóstwo rzeczy do oglądania zabawy :panda liść, tu coś zaszeleści, maska zaskoczy, a oglądając ją przez internet mialam wrażenie że to książeczka wielkością nie odbiegająca od innych. Dopiero jak zobaczyłam wiedziałam ze stosunek jakość wielkość do ceny jest jak najbardziej w porządku. Więc zmieniłabym albo jej nazwę ba gigant czy XXL albo ujęcia zdjęć które ukażą ją bardziej w rzeczywistości. 

Karuzelka super nowoczesna dzięki sterowaniu przez telefon, na pewno to dodatkowy atut czy też możliwość zmiany melodii piosenki, aczkolwiek wszystkie melodie są dla mnie super. 

Karuzelka podróżna: fajnie sprawdzi sie w podróży przy wózku w samochodzie lub nawet do urozmaicenia maty edukacyjnej. Polecam serdecznie 

2023-01-24 21:16

Prawdziwą testretka tych produktów przyjdzie na świat na dniach bo jutro idziemy już do szpitala ale cały zestaw godnie został przetestwany przez starsze rodzeństwo. Najfajniejsza jest książeczka- rewelacyjna zabawka i sensoryczna maskotka w jednym. Bardzo dużo ciekawych elementów o różnej wielkości i z ciekawych materiałów będą stymulować nie tylko wzrok ale też słuch i dotyk maluszka. Bardzo fajna zabawka która powinna się znalesc w każdej wyprawce. Karuzela jest bardzo pięknie i starannie wykonana i zachwyca swoim estetycznym wyglądem. Do tego melodie i maskotki będą naszym dopełnieniem łóżeczka córeczki. Myślę że taka karuzela będzie umilić córce chwile po przebudzeniu a do tego stymulować wzrok i małe rączki. 

 

Karuzela Podróżna to bardzo ciekawą zabawka która z pewnością pomoże nam w nie jednej podróży samochodem i spacerze. Dużą i bardzo kolorowa przyciąga wzrok maluszka. Wszytskie produkty dostają od nas najwyższa ocenę za bardzo solidne wykonanie i dbałość o szczegóły. Wsyztsjue zostały stworzone z myślą o dzieciach i zrobione tak aby spełniać swoje funkcje w 100 %. Bardzo się nam podobają i będą nam długo służyć. Dziękujemy za możliwość ich testowania. 

2023-01-24 20:03

Karuzela do łóżeczka Canpol babies z kolekcji babiesBoo jest po prostu rewelacyjna i niezastąpiona dla niemowlaka przy usypianiu. Funkcjonalność i możliwość puszczania muzyki przez Bluetooth dają nam wiele możliwości odtwarzania różnej melodii. Kolorowe maskotki kontrastowe wzbudzają zainteresowanie malucha o różnorodnych fakturach. Karuzela ładnie się prezentuje przy łóżeczku.           

Książeczka edukacyjna - duża kontrastowa z różnorodnymi obrazkami . Uwagę przyciąga wykonanie oraz kolorystyka. Rozmiar książeczki pozwala na zabawę dla malucha jak i dla starszego niemowlaka . 

 

 

Karuzela podróżna babiesBoo 

 

Ładna pluszowa zabawka z elementami kolorowymi i grzechotką. Przyciąga uwagę i wzrok dziecka. Przyjazna panda ładnie się prezentuje. Podczas podróży jest w centrum uwagi dziecka.

 

 

2023-01-24 20:02

Karuzela do łóżeczka Canpol babies z kolekcji babiesBoo jest po prostu rewelacyjna i niezastąpiona dla niemowlaka przy usypianiu. Funkcjonalność i możliwość puszczania muzyki przez Bluetooth dają nam wiele możliwości odtwarzania różnej melodii. Kolorowe maskotki kontrastowe wzbudzają zainteresowanie malucha o różnorodnych fakturach. Karuzela ładnie się prezentuje przy łóżeczku.           

Książeczka edukacyjna - duża kontrastowa z różnorodnymi obrazkami . Uwagę przyciąga wykonanie oraz kolorystyka. Rozmiar książeczki pozwala na zabawę dla malucha jak i dla starszego niemowlaka . 

 

 

Karuzela podróżna babiesBoo 

 

Ładna pluszowa zabawka z elementami kolorowymi i grzechotką. Przyciąga uwagę i wzrok dziecka. Przyjazna panda ładnie się prezentuje. Podczas podróży jest w centrum uwagi dziecka.

 

 

2023-01-20 13:41

jestem w ogromnym, pozytywnym szoku oraz mile zaskoczona z tak cudownej paczki. Karuzela jest rewelacyjna , funkcja Bluetooth działa rewelacyjne, można łatwo włączyć inny dźwięk. Sensoryczna karuzela podróżna córka się zachwyciła, tak samo jak z książeczką, która stała się jej niezbędnym elementem, do zabierania do wózka gdy idziemy na spacer. Polecam bo ta kolekcja jest super bombowa!

2023-01-20 07:28

Karuzela do łóżeczka z pozytywką i funkcją Bluetooth
Pierwsze, co zwraca uwagę, to wygląd karuzeli - jest przepiękna, uszyta z materiałów o kontrastowych kolorach. Od spodu znajduje się duże lusterko. 3 zawieszki - zwierzaki - skierowane są buzią w dół, natomiast pozostałe zwisają swobodnie. Wszystko to bardzo przyciąga wzrok maluszka i zachęca do wyciągania rączek w stronę poszczególnych elementów. W pozytywce wgrane są różne melodie - spokojne kołysanki, muzyka klasyczna, szum fal, deszcz, śpiew ptaków. Wszystkie są bardzo ładne i działają na dziecko uspokajająco. Można regulować ich głośność, przełączać w przód, robić pauzę. Podoba mi się możliwość zmiany trybu karuzeli: można ustawić sam ruch, samą muzykę albo ruch i muzykę razem. Po 60 minutach karuzela sama się wyłącza, jednak my skorzystaliśmy z tej funkcji tylko raz, zwykle wyłączamy karuzelę po maksymalnie 30 minutach. Połączenie Bluetooth z telefonem jest dziecinnie proste, nie miałam żadnych problemów. Po sparowaniu można włączać dziecku dowolną muzykę lub audiobooki z telefonu. Telefonem również można regulować głośność. Karuzela bardzo dobrze nam się sprawuje, syn jest zadowolony i chętnie obserwuje kręcące się zabawki, a także próbuje je złapać rączkami. Ja również się cieszę. Małym minusem jest według mnie mocowanie, które faktycznie jest solidne, ale zawiera szeroki element, przez co musiałam odsunąć łóżeczko od ściany o kilka centymetrów. Drobną wadę stanowi też fakt, że przy włączaniu i wyłączaniu pozytywki pojawia się dość głośny dźwięk, tak samo przy zmianie trybów. No i melodie za każdym razem na początku grają głośno, pozytywka nie zapamiętuje ostatniego ustawienia głośności. Są to jednak detale, które nie wpływają jakoś bardzo na nasze ogólne zadowolenie.

Sensoryczna karuzela podróżna
Przepiękne kontrastowe kolory karuzeli podróżnej przykuwają uwagę nie tylko maluszka, ale i rodziców. Puchata panda jest naprawdę urocza, a kolorowe zawieszki o różnorodnych kształtach oraz fakturach też bardzo ładnie się prezentują. Ja jestem fanką musztardowego listka-gryzaka, ale synek upodobał sobie czerwoną grzechotkę oraz biały listek w czarne kropki. Karuzela wyposażona jest również w lusterko, więc jest dodatkowy element atrakcyjny dla dziecka. Klips pozwala zawiesić karuzelę w dowolnym miejscu. My bierzemy ją ze sobą do wózka lub nosidełka, a w domu przyczepiamy do pałąków od maty edukacyjnej. Karuzela bardzo dobrze wykonana, na pewno długo nam posłuży. Same plusy! Minusów brak.

Książeczka edukacyjna
Pierwsze co mnie zaskoczyło, to rozmiar książeczki. Jest dość duża, co dodaje jej atrakcyjności. W środku mamy mnóstwo kontrastowych kolorów, materiały o różnorodnych fakturach, jedne śliskie, inne miękkie, niektóre szeleszczące. Są elementy otwierane, idealne do chwytania. A do tego... wewnątrz mamy też historię o jednym dniu z życia pandy. Jest to więc niezwykła książeczka sensoryczna, ponieważ ma w pewnym sensie fabułę! Możemy tworzyć i opowiadać maluszkowi historyjki na podstawie tego, co znajduje się na poszczególnych stronach. Ta panda na tasiemce to genialny w swej prostocie pomysł. Pandę można położyć do łóżeczka albo wsadzić do wody, gdzie będzie obserwować ryby. I nie tylko! A zwierzątko się nie zgubi i zawsze będzie w komplecie z książeczką. Książeczka została wykonana z dobrej jakości materiałów, jest solidna, na pewno będzie długi czas towarzyszyć synowi.

2023-01-11 22:12

Jestem pod dużym wrażeniem karuzeli do łóżeczka, melodue jakie posiada są super wyraźne, zabawki bardzo delikatne i starannie wykonane, książeczka sensoryczna to jest hit nawet dla 2,5rocznej córeczki, wczoraj bawiła się nią cały dzień i układała różne historie, kolekcja rewelacyjna i warta uwagi 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna