Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji grudniowej programu testowego 2022 zestawu zabawek #BabiesBoo: karuzela do łóżeczka, książeczka edukacyjna, karuzela podróżna

Data utworzenia : 2023-01-03 10:46 | Ostatni komentarz 2024-01-14 14:54

MamyCanpolu

828 Odsłony
25 Komentarze

Prosimy testerki zabawek #BabiesBoo: karuzela do łóżeczka, książeczka edukacyjna, karuzela podróżna o podzielenie się opinią o testowanych produktach. 

2023-03-09 10:47

Karuzela to totalna nowość na rynku, jest piękna, ma stonowane, delikatne kolory ale nie brakuje też lekkich kontrastów,  które przekłuwają wzrok malucha. Mnóstwo melodii i możliwość włączenia swoich piosenek czy bajek za pomocą bluetooth to opcja idealna nawet dla starszego dziecka. 

 

Przenośna karuzela panda to świetne rozwiązanie do wózka czy fotelika by dziecko w podróży czuło się bardziej komfortowo słysząc znajome melodie.

 

Córeczka bardzo szybko polubiła książeczkę kontrastową, która jest całkiem spora i ma wiele ciekawych obrazków i faktur, które zachwycają malucha i zachęcają do zabawy 

2023-02-25 10:22

Karuzela do łóżeczka. Bardzo mi się podoba. Wiszące zabawki są bardzo słodkie. Koala, leniwiec, panda. Odrazu przykuwają uwagę dziecka. Kontrastowe kolory stymulują rozwoj . Corka widząc swoje odbicie w lusterku uśmiecha sie. Melodie są miłe dla ucha. Super pomysłem jest możliwość połączenia karuzeli z telefonem przez bluetooth. Jedyny minus to gorna konstrukcja z długich szarych tasiemek. Dla mnie wygląda to słabo. Jakoś działa mi wyobraźnia że kiedyś mogą te tasiemki się urwać. Choć cała konstrukcja jest dość stabilna. I jeszcze załączam zdjęcia mankamentów. W jednym miejscu materiał jest słabo zszyty. I małe dziurki zostaly po rozpakowaniu w tasiemkach.

2023-02-23 17:34

Jestem zachwycona tymi zabawkami i bardzo dziękujemy za możliwość ich przetestowania. 

 

Karuzelka - można ją w prosty i szybki sposób przymocować solidnie do łóżeczka. Karuzelka jest okrągła i ma duże lusterko pod spodem co jest świetnym pomysłem. Maluch jest zaciekawiony nie tylko wiszącymi zabawkami, ale i odbiciem w lustrze. Zabawki które wiszą nie są ani za duże ani za małe tylko takie w sam raz. Są one w kontrastowych kolorach co przykuwa uwagę już najmłodszego malucha. 

Karuzelka ma 11 spokojnych melodii, które zapewniają granie aż przez 60 min a po tym czasie karuzelka się sama wyłącza. To super opcja jak rodzicowi też się uśnie i jej nie wyłączy. Hitem tej karuzelki jest to że ma bluetooth i można w niej włączyć jakie się tylko chce melodie czy piosenki. My czasami włączamy sobie w niej czytanie bajek. Szczerze mówiąc jeszcze nigdzie wcześniej nie spotakałam się z taką funkcją. Karuzelka ma trzy tryby ruch - melodie - ruch i melodie. Ruch jest powolny. Karuzelka podczas pracy daje delikatne światełko.

 

Przenośnia karuzelka towarzyszy nam przy foteliku i przy wózku. Jest to super opcja w podróży samochodem czy na spacerze gdy maluch nie śpi. Potrafi go zainteresować na dłuższy czas. Karuzelka ma od dołu lusterko. Zabawki wiszące na niej mają różne kolory i faktury. Jest też zabawka, która grzechocze co szczególnie przykuwa uwagę.

 

Książeczka bardzo się spodobała córeczce. Nie spodziewałam się że jest ona tak duża. Ma ona kontrastowe kolory i mnóstwo przeróżnych faktur. Książeczka wydaje też różne szeleszczące odgłosy. Na każdej stronie na malucha czeka coś zupełnie nowego i ciekawego. Jest coś do wyjęcia, coś do rozłożenia, gdzieś można włożyć rączkę w kieszonkę. Na ostatniej stronie jest duże, miękkie, okrągłe lustro. Hitem tu dla mnie jest urocza zakładka z pandą, która po naciśnięciu piszczy.

2023-02-07 14:28

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania zabawek z kolekcji BabiesBoo. Moje dzieci są nimi zauroczone. Wszystkie zabawki codziennie są w użytku. Wydawać by się mogło że są to zabawki dla malutkich dzieci, nic bardziej zgubnego, zabawki świetnie sprawdzają v się również u starszych dzieci. 

Książeczka edukacyjna opowiada historię o pandzie, która jest uwiedziona na sznureczku i dziecko samo może poruszać się panda po stronie. Bardzo mi się to spodobało gdyż wcześniej czegoś takiego nie widziałam w książeczkach edukacyjnych. Książeczka ma lusterko, maskę, ruchome elementy, szeleszczące elementy, miły do dotyku materiał, z którego książeczka została wykonana. Do tego intensywne, piękne kolory które na pewno spodobają się każdemu dziecku.

Dwie karuzele, jedna montowana do łóżeczka sprawia że moje dziecko w końcu zasypia samodzielnie. Delikatne i przyjemne melodyjki uśpią każde dziecko. Funkcja bluetooth oraz lusterko od spodu to duży Syrii atut tej zabawki. 

Karuzela z głową pandy to także super zabawka, u nas najlepiej sprawdza się podczas podróży, zawieszona w samochodzie. 

2023-02-07 14:18

Zabawki z serii Babiesboo są naprawdę cudowne a moja córka bawi się nimi codziennie. Wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału. Mają żywe, intensywne kolory który przykuwają wzrok dziecka. Jako pierwszą pokazałam córce karuzele i to nią się bawiła na początku. Lusterko od dołu to prawdziwy hit. Moja córka uśmiecha się do niego od ucha do ucha. Przyjemne melodyjki i to że karuzela delikatnie obraca się dookoła sprawia że dziecko może pod nią zasnąć. Dodatkowo bardzo fajna funkcja bluetooth przez którą puszczamy córce ulubione kołysanki. Kazurezla jest montowana do łóżeczka szybko i bezinwazyjne. 

Karuzela podróżna również cieszy się wielkim zainteresowaniem u córki. Towarzyszy nam codziennie. Montujemy do rączki fotelika lub do budki wózka i córka skupia na niej swój wzrok i próbuje łapać zwisające elementy. 

Książeczka edukacyjna tak samo bardzo podoba się córce. Żywe piękne kolory przykuwają wzrok. Ciekawe w dotyku różne materiały i faktury. Super pomysł z lusterkiem na końcu. Córka bardzo lubi się z nim przeglądać i uśmiechać. 

Wszystkie zabawki przyspiesza naukę chwytania, rozwijają wzrok, ciekawość poznawania nowych rzeczy, szeleszczące i grzechoczące elementy także stanowią ciekawe połączenie z całością. 

2023-02-04 20:22

Sensoryczna książeczka edukacyjna jest bardzo ładna. Kolory są żywe. Jest solidnie wykonana. Córeczka od razu się nią zaciekawiła. Na pewno też zainteresuje starsze dzieci. Posiada wygodny uchwyt do trzymania. Pandę można położyć spać, wykąpać w jeziorku z rybkami, posadzić przy stoliku. Dodatkowy plus to różne faktury, szeleszczące elementy. Z tyłu jest lusterko w który córka chętnie się przegląda. 

2023-02-02 20:50

Dziękujemy za możliwość testowania, bo jesteśmy zachwyceni i oczarowani zabawkami z serii #BabiesBOO – zdecydowanie trafiły w nasze gusta i towarzyszą nam każdego dnia. Są wykonane z dobrej jakości materiałów. Miłe w dotyku, o różnej fakturze, gramaturze , kontrastowych kolorach i wzorach. Zabawki świetnie pobudzają do rozwoju zmysły dziecka zarówno wzroku, słuchu, dotyku jak i zachęcają do aktywności ruchowej, a przy okazji ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową oraz słuchowo-ruchową. Zabawki są spójne i elementy zwierzątek, listków pojawiają się kolejnej zabawce z tej serii. Aby utrzymać ją w czystości należy przetrzeć wilgotną szmatką.. Idealnie sprawdzą się już od pierwszych dni życia dziecka, ale również zainteresują starsze dziecko

Sensoryczna karuzela z pozytywką jest bardzo łatwa w montażu, ma solidne mocowanie do łóżeczka, obsługa jej jest bardzo prosta i intuicyjna. Na karuzeli znajduje się 6 zabawek – 3 zwierzątka, chyba jest to panda, koala i leniwiec – które buzie mają skierowane do dziecka, dzięki czemu dziecko widzi mordkę zwierzątka, a nie jego tył oraz 2 kokardki i listek. Od spodu na całym kole zamontowane jest lustro, w którym odbija się dziecko i wzbudza jego ciekawość. 

W karuzeli zamontowany jest mechanizm, który ma 3 tryby pracy : muzyka, ruch oraz muzyka i ruch ( Bluetooth i karta). Uruchomimy go przyciskiem M. Wbudowane jest 11 melodii i 60 minut nieprzerwalnej pracy, po czym się automatycznie wyłączy. Dołączony jest do niego kabel USB i zastanawiam się czy nie można wgrać swoich utworów, ale jeszcze tego nie przetestowałam. Posiada również funkcję Bluetooth, którą uruchamiamy przyciskiem ON/OF, dzięki której możemy puścić ulubioną muzykę, bajeczkę czy wierszyki – czego jeszcze nie spotkałam w karuzeli. Super, że można dostosować głośność do preferencji dziecka i otoczenia. 

Jedyny minus to brak baterii – w pierwszym momencie myślałam, że nie działa.

Sensoryczna karuzela podróżna to mordka pandy, która jest wykonana z miłego materiału, a jej wypełnienie zapewnia zachowanie kształtu. Od spodu zamontowane jest lusterko, a po jego bokach zamocowana jest grzechotka, gryzak oraz dwie kokardki. Zawiera klips, dzięki któremu w łatwy sposób zamontujemy ją do wózka, fotelika, łóżeczka czy maty. Zachowana jest w takiej samej kolorystyce co pozostałe zabawki z tej serii. Idealnie sprawdzi się na spacerze, w podróży czy podczas zabaw na macie. Zabawka wspiera rozwój poznawczy i motoryczny oraz zmysłów dziecka. Zabawkę wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. 

Sensoryczna książeczka manipulacyjna PANDA – jest bardzo dużych rozmiarów, co było dla mnie największym zaskoczeniem. Składa się z 6 rożnorodnych stron, jest zapinana na rzep, posiada czerwoną rączkę i pandę zawieszoną na tasiemce. Książeczka opowiada o dniu z życia małej pandy. Każda strona przedstawia inną sytuację w ciągu dnia, a wędrująca  Panda między stronicami śpi w łożeczku, je śniadanko, pływa w stawiku, bawi się , odpoczywa na liściu . Książeczka idealnie sprawdzi się dla małego dziecka jak i dla dużego uczącego się mówić. Będzie również super narzędziem do wspierania zabawy z dzieckiem i pogłębianie więzi. U nas hitem są maski, które raz mam ja a raz córka;P zabawa trwa w nieskończoność. Na ostatniej stronie znajduje się lustro, w którym dzieci chętnie się przeglądają. Książeczka pobudza wyobraźnie, kreatywność oraz wspiera rozwój dziecka. 

 

2023-02-01 17:35 | Post edytowany:2023-02-01 18:16

Zabawki z kolekcji BabiesBoo świetnie pomagają rozwijać umiejętności motoryczne, aktywizują i rozwijają zmysł słuchu, wzroku i dotyku. Kontrastowa kolorystyka, różnorodne faktury miękkiego i przyjemnego materiału który zachowuje kształt przy ściskaniu, szeleszczące i grzechoczące zabawki wraz z lusterkiem zachęcą dziecko do chwytania, ciągnięcia, potrząsania i wspaniałej zabawy. Różne tekstury, metki, gryzaki, grzechotki to super interaktywne elementy które wspierają rozwój koordynacji słuchowo-ruchowej i ćwiczą umiejętności manualne.
Karuzela do łóżeczka z pozytywką Bluetooth posiada pluszowe zabawki i duże lusterko. Dzięki funkcji Bluetooth można przełączać z odległości ulubione melodie i piosenki z bajek za pomocą aplikacji na telefonie. Karuzela automatycznie wyłącza się po 60 minutach. Posiada 3 tryby pracy sam ruch, ruch i muzyka lub tylko muzyka. Posiada możliwość wyboru 11 uspokajających i miłych melodii, które wyciszą dziecko do snu w tym 6 kołysanek i dźwięki natury, szum lasu i fal morskich, śpiew ptaków, padający deszcz i muzyka klasyczna.
Karuzela podróżna z klipsem to zawieszka do wózka którą można zabrać ze sobą wszędzie. Zajmuje mało miejsca i z łatwością zmieści się w torebce. Jest idealna jako zabawka nie tylko do wózka bo łatwy montaż za pomocą klipsa pozwala na wygodne zawieszenie zabawki w wybranym miejscu. Szybko i praktycznie można przyczepić ją do łóżeczka, wózka, nosidełka czy maty. Poszczególne elementy są z materiałów o zróżnicowanych fakturach, przez co zabawka stymuluje zmysły wzroku i dotyku. Każdą z sensorycznych ramion zdobi inna zawieszka, 4 różne tekstury i metki, pluszowy miś panda z przyjemnego w dotyku i miękkiego materiału, zachowuje kształt przy ściskaniu, duże lusterko, szeleszczące listki, grzechotka oraz gryzak.
Edukacyjna książka z obrazkami różnych scenek z życia pandy, posiada lusterko i miękki uchwyt. Jest idealna dla niemowląt i małych dzieci. Wykonana z tkaniny przyjemnej w dotyku, nie boi się zaciągania, wytrzymała na długotrwałe użytkowanie. Kontrastowe kolory i wzory z czerwienią przyciągną uwagę i zwiększą zdolności uczenia się koordynacji ręka-oko, rozwój intelektualny, percepcja wzrokowa, komunikacja rodzic-dziecko.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna