result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Karmienie piersią bez nakładek

Data utworzenia : 2019-09-12 16:10 | Ostatni komentarz 2019-12-10 21:42

Konto usunięte

1847 Odsłony
62 Komentarze

Drogie Mamy, czy któraś z Was przez jakiś czas karmiła Dziecko przez nakładki a potem udało jej się odstawić nakładki i dziecko potrafiło już ssać pierś ? Około 2 tygodni temu udało mi się odstawić nakładki. Wcześniej córeczka przez 4 miesiące jadła przez nakładki. Teraz gdy je bez nakładek czuję czasem ból jak tak mocno chwyci i zacznie ssać. Czy któraś z Was ma podobnie ? Jak sobie z tym radzicie ?

2019-09-13 11:50

Ja nie karmiłam przez nakładki, a Dudek praktycznie nie miałam teraz po roku karmienia też mam bardzo malutkie, jednak ani razu nie miałam popękanych brodawek

2019-09-13 11:33

Moja siostra karmiła przez nakładki ze względu na płaskie brodawki. mmała nie umiała chwycić. Natomiast problemów z pokarmem przez to nie miała. Nawet zawsze si się śmialysmy że bliźniaki by wykarmiła.

Konto usunięte

2019-09-13 11:01

Mi od początku krwawiły piersi, kiedy wyszłam ze szpitala a córka nie potrafiła odpowiednio chwycić. Położna poleciła nakładki i uratowały moje piersi, zagoiły się. Karmiłam tak 4 miesiące ale potem córka załapała już bez nakładki. Jednak często jak zassie to pojawia się ból. Smaruję teraz maścią z Lanshinosh i widzę że jest lepiej.

2019-09-13 10:58

Natinka, moim zdaniem to nie był błąd.Ja córkę karmiłam prawie 1,5 miesiąca przez nakładki i pokarm przez to zanikał. Synka postanowiłam ,że jakoś wytrzymam ten ból poranionych sutków i nie nałożę nakładek.Bol był straszny przez pierwsze dwa tygodnie potem wszystko się unormowało i zagoiło.Trzeba często wietrzyć piersi.

2019-09-12 19:56

Ja nie używałam nakładek od początku i to chyba był błąd bo później na nic się zdały jak brodawki były już tak zmasakrowane że krew leciała.

2019-09-12 17:49

Moja siostra potrzebowala nakładem przez kilka tygodni. Tylko po ich odstawieniu mała potrafiła ssać. Może powinnaś skonsultować się z doradcą laktacyjnym?