Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Czy maluszek się \"najada\"?

Data utworzenia : 2017-11-02 12:49 | Ostatni komentarz 2018-09-11 21:51

MagdalenaMadzik

3544 Odsłony
133 Komentarze

Wcześniej jedna \"sesja jedzenia\" trwała około 10 do 30 min teraz 3 do 5 Maluszek nie wygląda na głodnego ale nie jestem pewna czy to wystarczy Sprawdzałam jego wagę wygląda że jest dobrze Może któraś mam ma taki sam problem Z góry dziękuję

2017-11-02 18:19

Oj widze, ze wszystkie karmiace Mamy mamy podobnie - moj synio również ma rozne \"sesje\" jedzeniowe :) konsultowalam to z położna - czasami w piersiach mamy po prostu wiecej pokarmu i maluszkowi wystarczy wtedy 5 minut zamiast 20 jedzenia. Jezeli maluszek bedzie rozdrazniony albo wrecz przeciwnie osowialy i nie bedzie przybieral na wadze dopiero wtedy należy sie martwić

2017-11-02 16:58

MagdalenaMadzik, spokojnie. Rzeczywiście jeśli maluszek jest spokojny i nie płacze domagając się jedzenia i do tego ładnie przybiera na wadze to wszystko jest w porządku i możesz być spokojna.

2017-11-02 15:10

Ja mam bardzo podobnie. Karmię piersią i od początku mamy przygody właśnie z dylematem najadania się maluszka, wagą i dokarmianiem. Po moim synku widziałam, że się nie najada, kiedy: wiercił się przy piersi, ssał bardzo łakomie i energicznie, bywał bardzo aktywny i nieco rodrażniony przy piersi i ostatecznie przy niej zasypiał, ale po chwili znowu się budził i znowu miał ochotę na pierś. Rzadko też udawało się go odkładać do łóżeczka - w zasadzie nieustannie przy piersi \"wisiał\". Gdy po takiej sesji przy piersi podawałam maluszkowi butelkę, od razu ją pięknie i z ochotą wypijał, a następnie zasypiał na 2/3 godziny (spał spokojnym snem). Teraz już nie dokarmiam i maluch je jedynie pierś - około 20 minut trwa jeden jego \"posiłek\", ale niedawno przechodziliśmy przez katar, więc jadł mniej i dużo krócej. Pediatra powiedział nam wówczas, że jeśli nie zauważam żadnego z wyżej wymienionych symptomów głodu, to najwidoczniej maluszek głodny nie jest i niebawem wszystko wróci do normy. Tak też się stało :) Być może u Ciebie jest podobnie :) A może też maluszek zwyczajnie ma chwilowo mniejszą potrzebę ssania (zakładam, że jest na piersi, bo gdyby był na butelce pewnie sprawdziłabyś ile ml wypija) lub najada się szybciej. A może rośnie i nie potrzebuje już tak wiele bliskości, tylko pochłonięty jest otaczającym go światem :) W każdym razie, jeśli wygląda zdrowo i zachowuje się tak, jak zazwyczaj, a waga nie spada, to chyba nie ma powodów do obaw :)

2017-11-02 14:50

U nas na początku karmienie trwało 10-15 min a teraz cała butla znika w 4-5 min. Więc jeżeli maleństwo nie płacze to jest raczej najedzone, przynajmniej u nas tak jest. Jeżeli jest mało to sygnalizuje płaczem i krzykiem, musi dopić brakujące trzy łyki i dopiero na spokojnie może poleżeć. Skoro przybiera dobrze na wadze to raczej nie ma czym się martwić.

2017-11-02 13:14

Wydaje sie ze juz byl chyba podobny watek ale pewnosci nie mam. Jesli maluszek nie placze i przybiera na wadze to jak najbardziej sie najada ;) mojej malej tez nie potrzeba wiele czasu bo maksymalnie spi 5 min i wytrzymuje spokojnie 2-3 h

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna