Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Karmienie piersią inaczej

Data utworzenia : 2018-03-23 18:52 | Ostatni komentarz 2019-06-09 12:21

evli2

3377 Odsłony
73 Komentarze

Drogie mamy! Czy są tutaj też takie mamy jak ja, które karmią piersią inaczej- tzn odciągają pokarm laktatorem i przez butelkę???Synek jadł mi z piersi tylko 2 tyg, potem niestety tylko butelka z moim odciągniętym mlekiem. Próbowałyśmy z doradcą laktacyjnym wiele sposobów i nic nie pomogło. Mianowicie jak długo odciągałyście swoje mleko???Ja karmię tak już prawie 5 miesięcy i cały czas mam dylemat czy dalej tak żyć-nie jest łatwo-bo syn je już sporo i naprawdę dużo czasu marnuje z tym laktatorem. Może jakieś rady mam, które tak karmiły:)

2019-06-09 12:21

Są podwójne ale nie każda firma je ma w ofercie no i te podwójne to elektryczne

2019-06-08 20:47

Jeszcze nie widziałam podwójnych, myślę że ciekawa alternatywa i oszczędność czasu

2019-06-08 19:17

Podwójny też można kupić w miarę rozsądnej cenie ale to trzeba poszukać wiadomo z medeli drogo ale inne firmy mają taniej

2019-06-08 17:06

Owszem bardzo kosztowna. Myślę, że spokojnie można sobie radzić z jednym i po prostu zmieniać. Owszem zajmuje to czas, ale jednak oszczędność funduszy.

2019-06-08 11:13

NataliaKK bardzo kosztowna sprawa. Mój synek też nie za bardzo chcę jeść z butelki. Teraz ma 9 miesięcy i znaczenie lepiej pije z łyżeczki niż z butelki

2019-06-08 11:05

Duża pomocą jest laktator i to taki na dwie piersi. Czas ściągania skraca się wtedy do minimum i jest wtedy więcej czasu dla siebie jednakże jest to już kosztowna sprawa

2019-04-21 21:01

Ja karmiłam tak Synka prawie dwa miesiące, czasem piersią, ale był strasznie leniwy, nie chciał ciągnąć i szybko się denerwował. Te noce z laktatorem... to było meczace. Nagle z dnia na dzień coś zaskoczyło, zaczął ładnie ssać pierś i teraz mam problem, bo gdy chce gdzieś wyjść i zostawiam dla niego odciągnięte mleko w butelce to mały pluje, odwraca głowę i nic nie chce jeść.

2019-03-12 21:02

Aisa do mleka nie przechodzi sam koper włoski tylko estragol, który jest rakotwórczy i genotoksyczny. Ale owszem herbatki z koprem nie powinno się dawać mamom karmiącym, kobietą w ciąży i dzieciom. Qazz a może jeszcze spróbuj odciągać mleko w regularnych odstępach czasu, metodą 7-5-3 , pił wspomnianą przez mamę łuskę kakaową, dalej Femaltiker, kup słód jęczmienny i dodawaj do wypieków czy herbaty, pij też kawę zbożową. Jak odciągasz mleko nie patrz na butelkę myśl o czymś miłym, rozluźnij się, staraj się nie stresować i nie patrzeć na mililitry mleka. Aisa poleciła też lecytynę, spróbuj bo może ona sprawi, że mleko będzie łatwiej wypływać.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna