result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Obiadek +pierś/ kaszka + pierś

Data utworzenia : 2018-10-29 12:41 | Ostatni komentarz 2019-12-10 22:45

moniczka7896

1496 Odsłony
59 Komentarze

Mamusie potrzebuje rady bo już sama nie wiem czy dobrze robię... Syn 6m rozszerzyliśmy już dietę o obiadek i kaszkę na drugie śniadanie ale po każdym z tych posiłków podaję jeszcze pierś czy to nie za dużo?

2018-10-29 21:46

Jeśli synek sam się domaga to widocznie tego potrzebuje. Z czasem nauczy się odczuwać sytość i już nie będzie potrzebował piersi.

2018-10-29 20:59

Nigdy nie mieliśmy problemów z ulewaniem.Zawsze nasze karmienie trwało krótko od urodzenia 5-7min czasem nawet krócej. Na wadze też dobrze przybierał czasem nawet aż za dużo ale to jeszcze przed rozszerzeniem diety.Dlatego teraz się martwię czy to nie za dużo jak jeszcze popija piersią posiłki.Do chudych nie należy widać pulchne golonki.Ale z nim tak jest że przed drzemką domaga się piersi.

2018-10-29 19:10

Ja pamiętam że moja Hania np po obiadku domagała się jeszcze flachy mleka. Jeśli Twój mały nie ulewa po takim jedzeniu i nie waży zbyt dużo to myślę że nie zaszkodzi mu. On się domaga tej piersi po obiedzie czy kaszce czy Ty po prostu mu ja dajesz bo chcesz? Dużo jeszcze z tej piersi je? Może tylko pije?