result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (192 Wątki)

Karmienie i miesiączka

Data utworzenia : 2019-01-07 22:00 | Ostatni komentarz 2020-06-10 21:57

PattMaz

2853 Odsłony
131 Komentarze

Karmie piersią już 5 miesiąc, końcem listopada miałam pierwsza miesiączkę, druga powinna być końcem grudnia, a tu cisza czy wy też mialyscie/macie tak czy czas zacząć się martwić?

2019-01-08 07:08

Taki watek juz istnieje: https://canpolbabies.com/pl/forum/?f=2&t=695 Polecam tam zadac to pytanie; a na przyszlosc lupke. (Choc tym razem watek byl doskonale widoczny wiec obyloby sie i bez nie.)

2019-01-07 22:37

Dziewczyny widzę że jesteście nowe. Oczywiście witamy ;) jednak spradzajcie czy przypadkiem nie było już podobnego wątku. Przez powielanie tematów robi się tylko bałagan. Ja tylko dodam od siebie że każdy organizm jest inny i każda z nas dochodzi do siebie po porodzie w różny sposób. Podczas kp może nie występować miesiączka. Jednak jeśli do tej pory miesiaczkowałaś już regularnie po porodzie a teraz okres się nie pojawił to zrób test.

2019-01-07 22:29

Moje miesiączki zawsze były bardzo nieregularne cykl trwał od 27 do 45 dni. Badałam się i wszystko ok. Po pierwszym porodzie miesiączka wystąpiła po 8 miesiącach. W następnym miesiącu znów jej nie miałam. I często zdarzały się takie sytuacje. Wszystko unormowalo się jakos po roku od pierwszej miesiączki. Mój lekarz powiedzial, ze takie zaburzenia się zdarzają. Organizm musi wrócić do siebie. Hormony jeszcze szaleją. A karmienie piersią też robi swoje. Teraz minęło ponad 6 miesięcy od drugiego porodu i póki co miesiączki brak