result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Alergia u mamy, a KP

Data utworzenia : 2019-03-11 15:05 | Ostatni komentarz 2019-04-07 23:08

malwina10

648 Odsłony
25 Komentarze

Dziewczyny, mam nietolerancję na laktozę, często biegunki, sporo ostatnio schudłam i dużo alergii na różne produkty. Niestety nie wiem dokładnie co może być przyczyną. Karmię piersią, ale córka ma czasem wysypkę, odparzenia po pieluszce. Czy to może mieć związek z moją alergią? Zastanawiam się nad zastąpieniem piersi mm, jakie wybrać?

2019-04-07 23:08

No I warto by dziecko na brzuszku leżało to też czssto pomaga:)

2019-04-07 22:43

na bóle brzuszka u nas sprawdzał się też tzw. rowerek czyli podkurczałam nóżki na zmianę, nie równocześnie. Zwykle gdy chodziło o brzuszek to w czasie takiego masażu czy ćwiczeń córa się uspokajała i cierpliwie leżała z uśmiechem :)

2019-03-17 09:18

Ewciaos oprócz termoforku bądź okladu ciepłego można też wykonywać masaże z podkurczonymi nóżkami może to pomoże też na brzuszek :)

2019-03-17 05:35

ewciaos, możesz też robić na brzuszek ciepłe okłady np. ze świeżo wyprasowanej pieluszki albo z ciepłego termoforka. Polecam Ci termoforek z pestkami wiśni, jest mały, rozmiar ma dopasowany w sam raz do maluszka i można go używać w dwóch wariantach: ciepłego lub schłodzonego

2019-03-16 22:45

Ewciaos zgadzam się z Kasią niekiedy po prostu tak jest że układ pokarmowy jest wrażliwy A na to trzeba czasu po prostu :)

2019-03-16 20:57

Ewcia po pierwsze fasolka i kapusta nie wydymają i ich właściwości wydymające nie przedostają się do mleka. Tak jak napisała Silver mleko tworzy się z krwi a nie z treści żołądka. Jeśli jadłaś produkty, które mogą powodować bóle brzuszka to warto je wyeliminować i próbować po kolei. Jak będziesz próbowała je wprowadzać to łatwo dojdziesz do tego co powoduje ból. A być może brzuszek boli ponieważ układ pokarmowy jeszcze nie dojrzał. Dzieci które jedzą mm też mają kolki i boli ich brzuszek więc jedzenie mamy nie ma na to wpływu.

2019-03-15 10:49

Ewciaos ja karmię piersią dalej i od początku jem wszystko łącznie z fasolą i kapustą grochem itd to że wzdyma nas to nie jest tak że I dziecko wzdyma :)

2019-03-14 22:57

Ewcia a czemu nie jesz fasolki czy kapusty? To mit że nie można przy karmieniu piersią. Potrawy wzdymajace nie spowodują boleści brzuszka u dziecka, pokarm tworzy się z krwi nie z treści żołądkowej. Twojemu synkowi rozszerzasz już dietę? Robisz mu masaże brzuszka? Jeśli ma problemy z kupka i nie może jej zrobić a chce, to spróbuj pozycji na rowerek. Podciągając nogi do brzuszka trochę ugniatając go i tak naprzemiennie jedną nogą i drugą. Możesz też podać probiotyk.