result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Laktator ręczny czy elektryczny

Data utworzenia : 2019-03-12 17:01 | Ostatni komentarz 2019-07-02 00:25

karolinamich14

1805 Odsłony
132 Komentarze

Witam, rodzę dopiero w maju ...ale już zastanawiam się czy powinnam wcześniej kupić laktator czy czekać i zakupu dokonać na spokojnie po porodzie...Czy lepiej kupić ten elektryczny czy raczej ręczny... Pozdrawiam

2019-03-12 23:13

Qazz jest konkurs tutaj na stronie Canpol miłość mamy czy jakoś tak i wlansie jest do wygrania laktator podgrzewacz i inne takie rzeczy to może warto wziąć udział? :)

2019-03-12 21:27

Ja osobiście KPI i używam laktatora ręcznego. Jest on bardzo eksploatowany, ale daje radę. Ale najlepiej tak jak mówią dziewczyny, poczekaj jeszcze z kupnem.

2019-03-12 20:15

Karolina, Różnie to z tym tematem bywa ...Ja gdy urodziłam najpierw córkę , starałam się karmić piersią czasem mi to nie wychodziło zbyt dobrze i laktator był potrzebny . Miałam wówczas ręczny ,męczyłam się z nim już w szpitalu. Po drugim porodzie już byłam mądrzejsza i zakupiłam elektryczny.Mialam momenty kryzysu i wtedy bardzo mi on się przydał bo jest szybko i na temat że tak ujmę. Z drugiej strony to powiem jeszcze o przykładzie mojej koleżanki która po porodzie bez problemu kp swojego syna i z laktatora korzystała sporadycznie tylko gdy musiała wyjść gdzieś sama wtedy rzeczywiście bez sensu ładować się w koszty. Myślę,że możesz się wstrzymać z zakupem .W razie potrzeby to poprosisz kogoś z rodziny i ci dostarczy ;)

2019-03-12 19:47

Podobny wątek istnieje warto Pierw sprawdzić za pomocą lupki :) https://canpolbabies.com/pl/forum/?f=2&t=66 Zależy Tez czy zamierzasz używać laktatora tzn wychodzić gdzieś bez malucha na dłużej itd bo Jelsi nie to ja bym z zakupem się wstrzymała do porodu jednak