Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Operacja plastyczna na wklesle brodawki

Data utworzenia : 2019-03-16 12:37 | Ostatni komentarz 2019-03-30 07:57

Milenawojcik

1616 Odsłony
26 Komentarze

Czy są tutaj mamy które są po zabiegu wyciągnięcia wkleslych brodawek za pomocą operacji plastycznej?albo któraś z Was o tym myślała?5mies temu urodziłam synka, miałam nieplanowane cc i pokarm pojawił się dopiero w 3dobie, do tego mam wklesle brodawki.Pielęgniarki zamiast pomoc mi prawidłowo przystawic synka do piersi mówiły że każda matka wie jak zrobić bo to instynkt i wolały dać mu mleko modyfikowane. Byłam załamana dopiero jak mieliśmy wychodzić do domu trafiłam na inną zmianę i młoda polozna przyszła do mnie wysłała męża po silikonowe nakładki. Cierpliwie pomogła mi odstawić małego do piersi i się udało.Bylam szczęśliwa niestety karmilam tak tylko 4mies bo pokarm zanikl.W przyszłości chcielibysmy mieć jeszcze jednego bobaska.Jednak boję się że tym razem będzie tak samo.Kiedy byłam w ciąży i miałam robione usg piersi lekarz zaproponował że niektóre panie decydują się na zabieg wyciągnięcia wkleslych brodawek, niestety tylko prywatnie i koszt zabiegu to od 1500do 3000zl.Caly czas myślę o tym jednak boję się że podczas zabiegu może dojść do przecięcia kanałikow mlecznych. Lekarz zapewniał mnie ze to bezpieczny zabieg i coraz więcej kobiet się decyduje. Co o tym myślicie?

2019-03-30 07:57

Silver fakt nie są zle i ratują nie raz laktacje w sensie początki ale trzeba używać z głową i bez powodu lepiej sobie ich nie stosować.

2019-03-29 23:38

Popieram was, jeśli używać nakładki to w ostateczności jeśli inne metody zawiodą najlepiej przy pomocy doradcy laktacyjnego. Przy nakładkach stymulacja może być niedostateczna, nie są w pełni wysyłane informacje do produkcji bo np nie ma kontaktu ze ślina dziecka. Oczywiście nakładki nie są złe, sama dzięki nim karmiłam przez jakiś czas.

2019-03-28 22:33

No i warto pamiętać że najlepiej nie próbować na własną rękę stosować tylko wlansie z doradcą i na początku po porodzie nie koniecznie od razu trzeba mieć te kapturki bo położne mówią itd tylko próbować nauczyć dziecko bez A najlepiej poprosić do cdl już wtedy w szpitalu o ile posiadają pomóc laktacyjna.

2019-03-28 21:46

Ja oczywiście zgadzam się z Michaliną i uważam, że jeśli inne sposoby zawodzą to można spróbować karmić przez nakładki. Ale trzeba pamiętać, że w nakładkach pierś nie jest dostatecznie stymulowana. Michalina już napisała a ja powtórzę, jeśli już zaczynamy stosować nakładki to najlepiej pod okiem doradcy laktacyjnej i razem z nią powinnyśmy starać się jak najszybciej z nich zrezygnować.

2019-03-28 09:52

Otóż to i one mogą też przyczyniać się do zanikania mleka w sensie zmniejszenia ilości bo trzeba pamiętać że ślina dziecka też przekazuje piersiom pewne informacje co do produkcji mleka itd niekiedy mamy mogą karmić tak nawet i 2 lata Ale niekiedy dzieje się tak że mleka mniej jest właśnie przez nakładki .

2019-03-28 08:16

Dokladnie tak, niestety, jest to warstwa ktora izoluje jednak troche brodawke przez co ona nie otrzymuje tyle impulsow jaby mialo to miejsce bez nakladek - czasami ta stymulacja moze byc niewystarczajaca.

2019-03-27 16:03

Zgadzam się z michuni bo niekiedy mogą powodować że mleko będzie zanikac gdyż nie będą przekazywane odpowiednie bodźce do piersi że trzeba produkować.

2019-03-27 13:47

Jesli inne opcje zawioda, to ok, lepiej karmic z nakladkami niz nie karmic wcale... ale one nie sa generalnie jakims szczegolnie dobrym rozwiazaniem i na dobra sprawe powinno sie je wprowadzac i schodzic z ich uzywania pod opieka doradcy laktacyjnej. Inaczej mozna sobie narobic wiecej szkody niz pozytku.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna