result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Wybór butelki do karmienia

Data utworzenia : 2019-10-22 09:29 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

2262 Odsłony
1191 Komentarze

Wybór butelki do karmienia to spore wyzwanie. Z pewnością zastanawiałaś się, która będzie najlepsza dla Twojego dziecka. Czy lepiej wybrać plastikową czy szklaną? Podpowiadamy, na zwrócić uwagę podczas zakupów.

2019-10-22 09:45

Warto tez przy wyborze butelki zwrócić uwagę na termosik/ochraniacz.Ochraniacze są wg mnie bardzo przydatne na spacerach, zwłaszcza w chłodniejsze dni...Ale nie do każdego ochraniacza wejdzie każda butelka. Warto przymierzyć przezd zakupem. Ja mam butelkę z firmy Tommee Tippee ze specjalnym ochraniaczem, ale używam również zwykłej butelki z Canpola

2019-10-22 09:43

Ja tez, tak jak Monika, uzywam butelek szklanych odkad zaczelam stosowac karmienie mieszane. Szklo to szklo i nikt mnie nie przekona, ze plastikowe butelki sa lepsze, nawet te bez BPA. Co innego jak dziecko juz zaczyna samo sie uczyc pic, to faktycznie musi byc plastikowy kubek treningowy, ale my ten etap mamy jeszcze przed soba :)

2019-10-22 09:39

Ja mam butelkę z LOVI antykolkową i jestem z niej zadowolona. Słyszałam też że dobre są z AVENT.

2019-10-22 09:34

Ja pierwsze dostałam w prezencie. Były firmy lovi. Bardzo nam podpasowały i używałyśmy tylko tych. Tzn zdarzyło się że dostaliśmy innej firmy, ale jesteśmy wierne marce. Kształt tradycyjny i plastik. Córka potrafi rzucić czasem butelką o podłogę więc szklana to byłaby ryzykowna sprawa.

2019-10-22 09:31

Bardzo ceniłam sobie butelki szklane. jednak od kiedy mój maluch stał się samodzielny, musiałam zakupić butelki plastikowe. Z tych już nie jestem tak bardzo zadowolona, ale liczy się wygoda dla mojego synka ;-)

2019-10-22 09:30

Ja wypróbowywałam co najmniej kilka (jeśli nawet nie kilkanaście różnych rodzajów butelek o różnych kształtach, funkcjach, wielkościach przepływu smoczka itp. :) Ale szczególnie polecam butelki z firmy Philips z serii AVENT oraz firmy NUBY oraz LOVI z szerokim smoczkiem imitującym maleństwu kształt piersi mamy oraz nieco zmuszającym je do ssania podobnego jak ssie brodawkę mamy.

2019-10-22 09:29

Dla mnie wybór butelki był horrorem. Gdy weszłam do sklepu szczęka mi opadła jak wielki jest wybór. Zanim wybrałam odpowiednią dla mojego synka musiałam poszperać w internecie jaka będzie dla niego najlepsza.