Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zdrowie (624 Wątki)

\"Uciekające\" oczko

Data utworzenia : 2018-01-03 10:05 | Ostatni komentarz 2018-01-07 10:31

Konto usunięte

522 Odsłony
9 Komentarze

Dziewczyny czy ktoras z was miala problem z uciekajacym oczkiem u dziecka? Moj maly ma juz prawie 10 miesiecy i wydaje mi sie ze lekko ucieka mu oko. kiedy isc najlepiej do okulisty. Slyszalam ze najlepiej po 3 roku zycia ale czy to nie bedzie za pozno?

2018-01-07 10:31

Absolutnie nie czekać, tylko udać się do okulisty. Może to nic takiego, a może warto podjąć jakieś działania.

2018-01-05 22:16

Uciekające oczko można wyleczyć poprzez noszenie okularków .Trzeba jednak wcześnie zacząć leczenie. Musisz jak najwcześniej umówić się do okulisty.

2018-01-05 22:14

zgadzam się z dziewczynami, też poszłabym do specjalisty żeby sam się wypowiedział i ocenił czy trzeba cos z tym robić, czy można już zaradzić

2018-01-04 18:12

Ja na Twoim miejscu udałabym się do lekarza jak najszybciej. Łatwiej coś zaradzić jak się dopiero rozwija, a jak lekarz oceni że będzie to do leczenia później, przynajmniej będziesz spokojniejsza

2018-01-03 19:13

Tak jak dziewczyny piszą jak najszybciej do okulisty bo to już można na to coś poradzic , koleżanki córka w wieku 9 mcy miała okularki , ciężko jej było na początku nosić ale jak widziała różnice że lepiej jej widzieć to przestała ściągać ... Ja gdy synek miał 4 m-ce widziałam że ucieka mu jedno do środka a że akurat się złożyło że leżeliśmy w szpitalu to podpytalam lekarki i mówiła że do 4-5 mcy moga to być mięśnie oczka nie wyćwiczone i może to się skorygować ale trzeba obserwować a jak po tym czasie nic się nie zmieni to trzeba dzialac a przynajmniej pokazać się specjaliście , nam naszczescie przeszło i oczko się wycwiczylo.

2018-01-03 16:24

Ostatnio w mojej rodzinie był taki przypadek. Syn mojego wujka w wieku 8 miesiecy mial problem z uciekajacym oczkiem. Okulista przepisał okulary. Ma nosić je kilka miesiecy. Z tego co zrozumialam tą wadę trzeba jak najszybciej wyleczyć ponieważ bardzo szybko moźe okazać się że jest za późno.

2018-01-03 13:14

Iwona2908 powinnaś udać się jak najszybciej z dzieckiem do specjalisty, bo problem może pogłębić się. Mojej siostry córka miała ten sam problem i okulista zalecił na jej wadę noszenie korekcyjnych okularów. Zawsze rozwiejesz swoje wątpliwości i zobaczysz czy rzeczywiście oczko ucieka u dziecka.

2018-01-03 11:00

Dzieki chyba tak zrobie.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna