Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zdrowie (624 Wątki)

Szczepienie odra świnka i różyczka

Data utworzenia : 2018-01-16 11:49 | Ostatni komentarz 2018-01-28 14:24

lola102

11150 Odsłony
12 Komentarze

Mamusie powiedzcie mi coś na temat szczepienia na Odra Świnka i Różyczka . Ostatnio przeczytałam na forum fb że przed tym szczepieniem powinno się wykonać CRP ,żeby mieć 100 % pewność że dziecko jest zdrowe. Mój synek zaczął już 13 miesiąc wiec już niedługo będę musiała go zaszczepić .Bardzo boje się tego szczepienia .Jeszcze niedawno brał antybiotyk ,wiecie ile trzeba odczekać ze szczepieniem po antybiotykoterapi? ?? jeszcze teraz pora zimowa, przeziębienia nie wiem co robić. Jak wasze dzieciaczki zniosły to szczepienie

2018-01-28 14:24

lekarz musi wziąśc pod uwagę wszystko co powiesz ważne żeby wszystko właśnie powiedzieć co niepokoi

2018-01-27 22:29

Lola wiem ze kazda szczepionka dla nas jest wielkim stresem, a to tez dlatego ze czasem tyle złego sie słyszy na temat różnych szczepień, i wiadomo kazda mama chce jak najlepiej dla swojegi dziecka...kazde dziecko jest inne, ma inny organizm wiec ciezko na ocenić jak twoje dziecko zniesie itp...a co do tego ze boisz sie czy jest zdrowe, ze bralo dziecko antybiotyk...to przeciesz o wszystkim informuje sie dokrorce pediatry i doktorka przed zaszczepienien pyta czy dziecko ostatnio na cos chorowalo, i jak również Bardzo dokladnie bada dziecko czy jest zdrowe i w tedy podpisuje sie w książeczce gdzie jest wpisane szczepienie a jesli dziecko okazuje sie ze jest chore i ma w sobie jakis wirus to kaze odczekac i przyjść w danym dniu i jeszcze raz dokladnie bada dziecko także badz spokojna wszystko jest sprawdzane i bedzie dobrze. U mnie z kazdym szczepieniem bylo dobrze i naszczescie synek nie chorowoal przed szczepieniem wiec bylo wszystko w porządku.

2018-01-25 22:17

Pediatra zwykle sprawdza stan zdrowia i to czy dziecko nadaje się do szczepienia a skoro przepisywal ci antybiotyki to też możesz zapytać go o to po jakim czasie można szczepić. Zresztą szczepienie.zawsze można wykonać oozniej jeśli nie masz pewności o tym czy aktualnie możesz zaszczepić dziecko

2018-01-20 10:31

Najlepiej właśnie wszystko skonsultować z pediatra, przyjmowane antybiotyki również i on juz wskaże ile odczekać i czy nie ma przeciwskazan do szczepień

2018-01-19 11:51

Motheroftwo moja koleżanka pół godziny przed wyjściem na szczepienie aplikowała paracetamol w czopkach lub później w syropie mała została zaszczepiona i później lżej przechodziła bo leki podawała co te 6-8 godz przez dwa dni i było ok a dlatego tak robiła bo właśnie po pierwszym szczepie iu był ból i płacz i pielęgniarka jej poleciła tak robić i zdało to egzamin u nich bo płacz był mniejszy albo wogole. Ja tak nie robiłam bo u nas było ok na całe szczęście

2018-01-18 22:48

lola ja osobiście jak na razie nie chcę szczepić córki przeciw MMR. Przed wcześniejszymi szczepieniami pediatra dokładnie osłuchiwał córkę, pytał się czy miała niedawno infekcję. Możesz skonsultować się ze swoim pediatrą kiedy przyjść z dzieckiem na sczepienie po antybiotykoterapii. Pamiętaj, że z tym nie ma pośpiechu, nie musi być wszystko robione według kalendarza szczepień. Odczekajcie na pewno te minimum dwa tygodnie.

2018-01-17 15:11

mothertwo, moja córka też tak zareagowała na pierwszą dawkę, to był koszmar, potem od razu przeszliśmy na skojarzone i zero reakcji.

2018-01-17 14:47

U nas największy problem sprawia szczepionka na DTP, zawsze na nóżce bądź rączce pojawia się mocny obrzęk, do tego ból, gorączka i nieutulony płacz. Synek musiał być non stop przez 2-3 dni na leku przeciwbólowym, abyśmy wszyscy mogli w miarę normalnie funkcjonować i spać... Pozostałe szczepienia zniósł całkiem dobrze.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna