Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zdrowie (622 Wątki)

Ból bioder w ciąży

Data utworzenia : 2018-03-23 20:10 | Ostatni komentarz 2018-06-27 11:45

ewciaos14

3128 Odsłony
58 Komentarze

Dziewczyny ja ogólnie mam problemy z biodrami od urodzenia ale nie wiem czy to przez moja chorobę czy to jakis objaw w ciąży? Bo w pierwszej ciazy przy synku nie bolały mnie tak biodra, a teraz wystarczy ze długo pochodze i juz bola mnie biodra a juz nie mówiąc ze jak cos robie przez pare godzin i siade sobie to jak chce wstać tp tak bolą mnie biodra ze ledwo mogę wstać tak mnie bola biodra, czy któraś z was tak miała?

2018-06-27 11:45

Silver, 17 tydzień to już prawie połowa :) Pachwiny w drugiej ciąży zdecydowanie bardziej mnie ciągnęły, a teraz na koniec to już w ogóle, boli mnie krocze, więzadła wszystko. Zamarancza to może większe łóżko ale z barierką? Ja szczebelki w łóżeczku miałam do końca i tak córa spała. Potem przeszła na większe łóżko z barierką i rewelacja, ma więcej miejsca i ewidentnie jest jej wygodniej, do łóżeczka nie chce wracać.

2018-06-24 22:13

Gratuluję!! :* Będzie druga córeczka czy Synek tym razem? Zamierzasz karmić w trandemie? Czasami w ciąży mleka jest bardzo nie wiele jak to jest w Twoim przypadku? U mnie było mniej w pewnym momencie nie było wcale i znowu na nowo zaczęła się laktacja. Tkliwe piersi też miałam i tak już było chyba do końca z tego co pamiętam. :) Mój młody ostatnio sobie tak przypomniał o cycusiu chyba w zeszły weekend że nie było mowy o tym, żeby nie dostał. Zaczął płakać i się domagać dałam mu possał chwilkę i już więcej nie chciał do tej pory. Przypomniało mu się i chciał wydaje mi się, że poczuć tą bliskość i wieź ze mną. Jeśli Oskarek już nauczył się spać z Wami będzie ciężko Wam go odstawić do siebie aczkolwiek nie jest to nie możliwe. Musisz wytrwale go odnosić do siebie i po czasie się odzwyczai i będzie spał sam. A może na noc zakładajcie mu szczebelki? Wtedy nie wypadnie? Mój młody w łóżeczku ma do tej pory założone szczebelki, oczywiście problem pojawia się w momencie kiedy się budzi bo trzeba po niego iść ale w ten sposób wg mnie uczy się spać w łóżeczku i nie przychodzić do naszego łóżka. Jak zawoła mnie ja do niego idę i tulę a jak nie chce żebym do odłożyła spowrotem do łóżeczka to tulę na rękach i odkładam jak zaśnie chyba że bardzo płacze i pokazuje że chce iść do sypialni wtedy biorę go do łóżka a jak idzie mój mąż to zazwyczaj od razu przynosi go do sypialni chyba że ja mu od razu zaznaczam, że ma uspokoić młodego i zobaczyć o co chodzi.

2018-06-24 11:38

Silver to świetna wiadomość. Gratulacje!! Kasiu no takw iem, wiem. Ja podziwiam Twoje nastawienei do tego i wytrwałosć. Do tego tak świetnie sobie radzisz z dziećmi. Chciałąbym drugie dziecko, ale obawy są ogromny. Ostatnio mój mąż stwierdził, że już odechciało mu sie drugiego dziecko, bo mały ciągle przychodzi do naszego łóżka i śpi z nami.. Jest zły, a nie da sie go tego oduczyć... Teraz, kiedy ja troszkę ochłonęłąm i nastawiłam się, ze czas na drugie dziecko to on się poddał, bo jak twierdzi na łóżku nie ma miejsca na drugie dziecko ;) Pewnie z przekąsem, ale nie mogę naprawde syna nauczyć spania w swoim łóżeczku, a raz jak go tam położyliśmy i udało sie mu spać to w nocy wypadł przez tą dziurę po zabraniu 3 szczebelków... Nic mu nie było i wsumie chyba nawet nie wiedział, że coś sie stało, ale mąż podbiegł i go podniósł i sie obudził i oczywiscie już u siebie nie usnął..

2018-06-23 22:17

Tak Kasiu, to już 17 tc:) termin mam na 2 grudnia, ale to z OM. Z USG wychodzi mi na później. Karmię jeszcze piersią, ale praktycznie głównie w nocy. Nie wiem jak ty tyle wytrwałaś. U mnie piersi są nadal strasznie tkliwe i przy karmieniu sprawia mi ból na początku. Mnie jak na razie trochę pobolewają pachwiny, wszystko się rozciąga i macica cały czas rośnie.

2018-06-23 22:08

Silver jesteś w ciąży? Karmisz nadal piersią? Bo w którymś wątku tak zrozumiałam? Na kiedy masz termin. Jeśli chodzi o drugą ciążę to fakt jest mniej czasu, żeby o siebie zadbać bo starszak stale umila nam czas. U nas różnica jest 19 miesięcy. Zaszłam w ciąże jak Syn miał 10 miesięcy dopiero zaczynał chodzić więc moje oczy dookoła głowy. Jest ogólnie absorbującym dzieckiem no ale dałam sobie z nim radę więc i Ty zamarancza sobie poradzisz. Odpieluchowałam Szymona jak Marysia już była na świecie. Poszło nam na prawdę szybko i sprawnie (ale to już wiesz z FB) :) Na począrku tygodnia dni był mega zazdrosny o Marysie ale już się wszystko uspokoiło więc wrócił kochany starszy brat. :) Ciąże miałam oby dwie takie same. Spokojne i bezproblemowe. Ból w ciąży występuje bo zmienia się środek ciężkości.

2018-06-23 07:27

To mnie w zasadzie same biodra jako takie nie bolą, bardziej pachwiny, więzadła. Im bliżej końca tym ból większy. Jak za długo w jednej pozycji, to wręcz nie mogę się podnieść z łóżka potem... Ból bioder musi być jeszcze bardziej męczący. U mnie to lędźwie częściej się odzywają.

2018-06-20 11:42

To prawda, też czytałam i słyszałam, że to taka trochę naturalna selekcja. Współczuję poronienia czy ciąży biochemicznej, bo jedno i drugie nie fajne doświadczenie. Mam nadzieję, że niedługo będziesz mogła cieszyć się stanem błogosławionym. Co do bólu bioder to w ciąży często się zdarza, zwłaszcza jak mamy mocno już naciągnięte więzadła.

2018-06-19 23:24

mi również w tej ciąży biodra dawałt ostro do wiwatu a w poprzedniej prawie wcale przez to ograniczałam wszelkie spacery bo po dłuższym spacerze do wieczora miałam niewyróbkę wszystko mnie bolało aż ledwo chodziłam po takim spacerze :-/ lekarz też zalecał odpoczywanie

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna