Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (265 Wątki)

Przygotowania do zimowego spaceru

Data utworzenia : 2019-10-22 10:22 | Ostatni komentarz 2021-10-31 11:25

Redakcja Canpol

7305 Odsłony
1143 Komentarze

Przed nami zima, podobno jeszcze bardziej sroga niż w zeszłym roku. Nie lada wyzwaniem jest przygotowanie niemowlaka do spędzania czasu na świeżym powietrzu podczas mrozów. Nie wiadomo jak ubrać, kiedy można wyjść z maluszkiem, jak się przygotować do spaceru i co ze sobą zabrać. Poniżej kilka niezbędnych informacji na temat pielęgnacji maluszka, które ułatwią Wam poradzenie sobie z przygotowaniami do spaceru.

2019-10-22 15:41

u nas tez był pierwszy spacer zimą...i też cieplutko ubrałam ale nie spociła się wtedy:)

2019-10-22 15:35

ja pierwszy spacer z mala mialam zima i teraz jak sobie wspomne to faktycznie wtedy ja za cieplo ubieralam

2019-10-22 15:33

Ja się ubieram na cebulkę a mój mąż w zime chodzi z rozsuniętą kurtką bo mu ciepło także dzieci jedne są takie a drugie takie

2019-10-22 15:29

Mnie się wydaje, że dzieci mają różne zapotrzebowanie na ciepło i to, że jednemu wystarczą dresy a drugie musi mieć pod nimi rajtuzki, nie oznacza że któraś mama źle ubiera. Moje dziecko nigdy się nie spociło na spacerze czy w domu. Nigdy nie miało potówek - wg mnie to dowód na to, że jej nie przegrzewałam mimo tego w jaki sposób ją ubierałam. Ona jest ciepłolubna jak ja, więc i ubrań więcej potrzebuje:)

2019-10-22 15:27

tez słyszlam o tym.. Lady Aaronek tez zawsze miał rajtuzki..a inne dzieci nie..ale bywało ze inne dzieci miały potem katar a mały nie:) teraz staram sie juz ograniczac kolejna warstwe ubran...juz wiem jak go ubrac..ale bywa ze czasem jeszcze ma bluze niepotrzebnie..ale to mozna ja ściągnąć:)

2019-10-22 15:25

Ja też słyszałam, ze lepiej nie przegrzewać dziecka w zimę.

2019-10-22 15:06

Najlepiej to trafić w złoty środek ale faktycznie jak się przegrzeje dziecko to zaraz potówki a po co ma się dziecko niepotrzebnie męczyć

2019-10-22 15:05

podobno lepiej żeby dziecko było niedogrzane niż przegrzane.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna