Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (134 Wątki)

Trzecie dziecko

Data utworzenia : 2019-02-18 11:48 | Ostatni komentarz 2022-10-13 07:32

malinkaf

2723 Odsłony
50 Komentarze

Witam drogie mamy trójki lub większej liczby dzieci i te które mają dwójkę a planują kolejne. Czy spotkałyście się z negatywnymi komentarzami? Ja mam dwójkę i chciałabym trzecie od zawsze z mężem mówiliśmy o trójce. Nie chce czekać po pierwsze już nie taka młoda jestem a po drugie uważam że fajnie jak nie ma dużej różnicy wieku. Ale jak tylko komuś o tym mówię to słyszę komentarze \"a po co Ci\" \"nie starczy Wam dwójka\" albo widzę miny skrzywione i zdegustowane.. przykro mi wtedy bardzo zwłaszcza że póki co niestety nie udaje się zajść w ciąże.. potrzebuje jakiś pozytywów wsparcia a nie mam z kim o tym porozmawiać. Pomożcie

2022-10-13 07:32

nie mam sensu przejmować się opinią innych osób

2021-02-01 10:53

Ja myślę że to sprawa indywidualna i nie powinnaś się przejmować opinia innych ludzi bo to wy będziecie wychowywać dzieci nie inni , to wy musicie zdecydować czy was stać na dziecko bo moim zdaniem to pytanie powinno się żądać zanim się zdecydujemy na dziecko . Ja wiem że dużej rodziny nie będę miała dwójka dzieci mi wystarczy . Lepiej zapewnić dzieciom więcej niż mieć ich więcej i nie dać im tego co się powinno . Kochana jeżeli chcecie kolejne dziecko i macie warunki to myślę że nie powinnaś innych słuchać :) 

2021-01-30 20:53

jestem zdania, że jeśli kogoś stać na dzieci, ma warunki, spełnia się w roli rodzica i jest temu oddany to niech ma ich tyle ile uważa. 500+ bym pod uwagę nie brała, bo to jest coś co rząd dał i w kazdej chwili może zabrać... wiec jak ktoś na tym bazuje i z tego żyje, to życzę powodzenia. Przede wszystkim należy planować rodzinę mądrze, wtedy i dzieci będą szczęśliwe i rodzice spełnieni i o takie "kompromisy" tutaj moim zdaniem chodzi, choć wiem że sporo ludzi żyje na zasadzie "będzie co będzie" 

2021-01-30 11:16

To tylko wasza sprawa ile macie dzieci. Jak masz takich znajomych,to lepiej zmień znajomych... po co co ktos taki...

Jesli jestes gotowa, masz odpowiednie warunki to co ci stoi na przeszkodzie? Opinia innych? Oni za Ciebie nic nie zrobią. Pamietaj,ze to sprawa twoja i męża.

Z tym 500olus to tez cyrk,ze tak powiem. Jak ktos mysli,ze 500zl mu wystarczy i nie trzeba pracować to powodzenia... bo ja uwazam,ze ok, to jest wsparcie ale z pewnością nie wystarczy samo w sobie. A tym co mówią o 500plus to tez nic nie stoi na przeszkodzie.

2021-01-26 23:11

Ja narazie mam tylko synka ale jak tylko mówię że planujemy 3 lub 4 to zaraz ktoś komentuje no 500 +to trzeba korzystać nie powiem bolą mnie takie słowa sama mam 6 rodzeństwa i zawsze chciałam mieć duża rodzine nie rozumiem co w tym złego 

2019-12-28 21:08

My mamy dwójkę. Są tak wymagające, że babcie powiedziały, że jakbyśmy mieli jeszcze jedno to mamy sobie zorganizować nowe babcie :) 

Mamy znajomych którzy mają czwórkę i piątkę dzieci (aczkolwiek nie planowali tyłu). Jak ktoś chce i ma możliwości czasowe i finansowe, to czemu nie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nawet samego porodu jeszcze jednego dziecka a co dopiero zajmowania się kolejnym niemowlakiem. To dla ludzi przed 30tką i w świetnej kondycji :) 

2019-07-14 14:17

Malinkaf szczerze mówiąc jak się czeka to najczęściej nic z tego nie wychodzi A jak da się na luz i zapomina to bach i jest ;) Duża rolę odgrywa tu stres i presja . Teraz widzę, że rodziny decydują się na 1 lub 2 dzieci a niektórzy w ogóle nie chcą . Mam znajomych którzy mają jedno dziecko i po 8 latach decydują się na drugie, ale najczęściej Ci którzy czekają tak dlugo mają wymówke, a bo już jedno mają takie duże to po co się znowu w to bawić. Szczerze nie rozumiem takiego podejścia jedno dziecko zdane samo na siebie , to trochę przykre, ale każdy świadomie podejmuje takie decyzje. Ja czy ty lub inne mamy które pragną mieć większe rodziny są gotowe na macierzyństwo i poświęcenie to kwestia poglądów jakie mamy na dalsze życie:)

2019-07-13 20:34

Coś zaczynam czuć że już nam się nie uda.. staram się na spokojnie nie nakręcać.. niestety :(

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna