Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża (373 Wątki)

Ruchy maluszka... jak je liczyć?

Data utworzenia : 2019-10-22 10:27 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

9293 Odsłony
1335 Komentarze

Najpiękniejszą rzeczą w czasie ciąży jest możliwość odczuwania ruchów naszego maleństwa. Po nich poznamy czy nasze dzieciątko będzie ruchliwe czy raczej spokojne.

 

2019-10-22 12:40

Lady dobre...ale musiało byc straszne to wyczekiwanie i liczenie :)) Ja tez się tak czułam...bo zaczełam położnej przez tel panikować a przyjechałam i nic miałam wrażenie że patrzy na mnie jak na wariatkę ale uspokoiła mnie że nie jednej mnie się to zdarzyło :)

2019-10-22 12:38

A propos liczenia ruchów... Pamiętam gdy mi ktoś wcisnął kit, że powinnam liczyc ruchy od samego początku, gdy tylko je poczuję... I zanim skonfrontowałam to z lekarzem - jednego dnia umierałam ze strachu, bo dziecko się "nie ruszało"... Ehhh! Okazało się oczywiście, że ruchy liczy się w III trymestrze bo wcześniej dziecko ma mnóóóóóóóóóóóstwo miejsca i mała wagę, dlatego nie każdy ruch mama jest w stanie wyczuć. Teraz, na spokojnie i bez ciąży - to logiczne, ale... Wtedy dałam się zrobić w balona jak dziecko

2019-10-22 12:32

Lady to jak ja panikuje kilka dni..ze sie nie rusza i sie nie rusza....a tu mi maly taki numer wyciol!!:(:)...ale swoje tez sie nasłuchaalm od lekarzy

2019-10-22 12:30

Ufff, to dobrze basska, że nie tylko moja taki numer zrobiła, bo ja sie tam czułam jak ostatnia idiotka, że panikuje i mam urojone bóle. Całe szczęście ta położna przejrzała moje sprytne dziecko i wymyśliła z tym leżeniem na boku:D

2019-10-22 12:27

Lady ale zazwyczaj tak jest... P{rzyjechałam do szpitala ze skurczami po czym jak podłaczyli mnie pod ktg zero akcji porodowej

2019-10-22 12:27

lady widać twoje maleństwo nie lubi publiczności, za to gagusi jak najbardziej:)

2019-10-22 12:25

Ja tak miałam ze skurczami przy porodzie:D Łaziłam 2 godziny po korytarzu z lekarzem i położna na zmianę... Liczyliśmy skurcze... przez 2 godziny - co 2 minuty dokładnie... Położyli mnie, podpieli ktg i co? Skurcze ustały... Myslałam że oszaleję, bo uznałam że pomyślą iż mam jakieś wyimaginowane te skurcze... na szczęscie położna szybko zatrybiła co jest i kazała się położyć na boku... Wtedy wszystko wróciło do etapu z korytarza:D

2019-10-22 12:24

ja jak raz zgłosilam w szpitalu ze nie czuje ruchow juz drugi dzien to mnie zwyzywala ze jej zawracam głowe...a jak na złosc na kolejny dzien gdy nadal ich nie bylo..i juz mieli mi KTG robic...nagle sie malemu zachcialo kopac i wyszlam na idiotke:(

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna