Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża (373 Wątki)

Syndrom wicia gniazda

Data utworzenia : 2019-10-22 14:31 | Ostatni komentarz 2022-08-29 17:27

Konto usunięte

7505 Odsłony
1343 Komentarze

Pod koniec ciąży, mniej więcej na kilka tygodni przed planowanym terminem porodu, gdy zmniejsza się wydzielanie progesteronu, zastępuje go wydzielanie oksytocyny- hormonu, który wywołuje skurcze macicy, wywołujące poród. To powoduje, że zaczynają się gwałtowne zmiany w naszej głowie. 

2019-10-22 14:34

To znaczy ja też dopilnowałam by "wszystko było" i żeby o niczym nie zapomnieć, ale nie przekładałam, nie układałam sto razy itd. Po prostu uprałam, wyproasowałam, poskładałam, włożyłam do szafek i zostawiłam w spokoju

2019-10-22 14:33

JA zaczełam szykowanie ubranek w 8 miesiącu i również 10 razy przekładałam z miejsca na miejsce najpotrzebniejsze ubranka aby były od ręki a najmniej potrzebne z tyłu... pieluchy prasowane po 2 razy...kosmetyki układane itp...dużo by wymieniać chciałam mieć wszystko dopięte na ostatni guzik :)

2019-10-22 14:33

ja też musiałam mieć wszysto na już żeby było gotowe.... pamiętam raz nie chciało mi sie właśnie pod koniec czekać aż mąż będzie miał wolne i pojechalam sama na zakupy.... a trzeba było kupić wanienke przewijak ziecka chustyki dla dpieluchy kosmeteczki i inne takie tam pierdółki.... napakowałam cały kosz taka zmęczona po tych zakupach już byłam brzuch mnie już bolal i wtedy zla na siebie że jednak mogłam poczekać... dobrze że harcerze byli to mi wszystko spakowali a potem na parkingu jakiś facet mi do bagażnika wsadził i co?? i tak musiałam czekać na męża aż przyjdzie z pracy żeby to wszystko z auta przyniósł

2019-10-22 14:33

Hmmm ja chyba jak Kulcio, niespecjalnie miałam fazę na przenoszenie gór... To znaczy być może przez to, że musiałam bardzo, bardzo uważać i właściwie poza spacerami nie mogłam nic robić... W kwestii ubranek - długo, długo nie przyniosłam niczego do domu. Miałam mnóstwo rzeczy u siostry i mnóstwo u mamy, ale do domu wszystko pozwoliłam przynieść chyba dopier rzeczywiście w okolicach 8 miesiąca. Wyprałam, poukładałam i zostawiłam w spokoju. Wtedy tez przynieśliśmy do mieszkania wózek, którego wcześniej nawet nie rozpakowałam. PAtrzyłam na niego, na rozłożone łóżeczko, ale nie wiłam spacjalnie. Bardziej skupiałam się na tym żeby z dzieckiem nic złego się nie stało, niż nad "gadżetami"

2019-10-22 14:32

ja akurat, że nie zdążę, to nie miałam takiej fazy. Ale ile nocy nie spałam, bo coś mi się tam przypomniało, to musiałam przemyśleć co lepiej kupić, np, czy więcej body z długim, czy z krótkim rękawem

2019-10-22 14:32

dobrze pamietam jaki to był zwariowany czas.... ale na pewno pamietacie.. ze wtedy mogłybyscie sobie usiąść i płakac "że przecież nie zdąże":):)

2019-10-22 14:32

oo gagusia porada superrr :-) ja też około 8 miesiąca zaczęłam wszystko układać, przekładać, pisać listy co mam, a co jeszcze by się przydało...

2019-10-22 14:31

Ja większość czasu spędziłam w domu w czasie ciąży i ...składałam moje łupy dla córki tysiąckrotnie chyba:) Raz spodenki były na górnej półce, a body, pajace na nizesz, a najniżej swetry bluzy i bluzeczki...nastepnego dnia odrowtnie:) Najlpesze było jak dorobiliśmy dla córki w garderiobie drązki na ciuchy..kupiłam mega ogromna ilość wieszaków i wszystko wieszałam w przeróżnych kombinacjach..raz kolorystycznie, raz na wzrost, raz na przemian..Matko..jak ja o tym teraz pomyślę to dosłownie wariatka:) Kazałam przem alowac całe mieszkanie, kupiłam nową kanapę, materac i 2 zestawy pościeli(że niby dziecku ma sie lepiej leżeć jak przypadkiem będzie z nami było:))

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna