Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (436 Wątki)

Poród pośladkowy

Data utworzenia : 2019-08-05 08:31 | Ostatni komentarz 2024-04-03 22:49

brunetka1232

3303 Odsłony
79 Komentarze

Witam, czy ktoras mama rodzila w ostatnim czasie posadkowo, czy lekarz odrazu zalecil cesarke? Bo moja mała nie chce sie ulozyc a to juz 40tydz wiec juz szans na przekrecenie nie ma.

2024-04-03 22:49

Dużo zależy od szpitala i od danego lekarza. Nie wszyscy czują się na siłach aby przyjmować porody pośladkowe.

2024-04-03 22:25

Mój syn był ułożony pośladkowo i nie odwrócił się do samego końca.   Lekarz dał mi skierowanie na cc.  Wiedziałam o nim już sporo wcześniej , więc miałam czas żeby się przygotować. 

2019-09-09 12:32

U mnie nikt nie dyskutował nic innego nie proponował przy ułożeniu pośladkowym tylko od razu mówili że CC

2019-09-08 18:18

Ja chyba jednak wolałabym zdecydować się na cc jeżeli byłabym w takiej sytuacji. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie więc napewno wysluchalabym opinii lekarza na ten temat bo on wkoncu lepiej wie.

2019-08-18 18:17

Zamarancza u mnie też było tak że mnie przedstawili pozycje by dziecko się odblokowalo bo mój zyn wchodził twarzyczkowo największym obwodem głowy przez co też zaczepil się czołem i częściowo nosem o moje spojenie lonowe i też musiałam się obracać na boki by właśnie odblokować go. Darulka szczerze mówiąc ja nie do końca czytałam bo byłam w ciąży generalnie to też był taki mój instynkt jako że ciekawa jestem stanów w jakim się znajduje ludzkie cialo ogólnie lubię wszystko związane z medycyna w sensie różne ciekawe rzeczy czytać w tych tematach a w ciąży po prostu czytałam dalej ale już baydzoej nakierowanie medycyny na ciąże przebieg jak i możliwe porody metody jakie się stosuje itd po prostu lubię o takich rzeczach czytać też i oglądam też medyczne programy dokumentalne jeśli akurat znajdę i mam czas to oglądam.

2019-08-18 09:48

No i właśnie obracanie zależy od wszystkiego. U nas od 26 tc ułożenie główkowe i inaczej być nie chciał ;]

2019-08-17 14:00

U mnie z kolei jak odwróciła się pośladkowo to nie miała już potem miejsca jak się oorocic i miałam mało wód płodowych więc już do końca tak została

2019-08-17 11:19

Różne są przypadki znajomej dziekco obróciło się kilka dni przed porodem ,a miała już termin na cesarkę ustalony także nigdy do końca nie wiemy jak dziecko się ułoży. Dużo zależy od tego ile dziekco ma miejsca mój był szybko ułożony bo od 25tc później tylko napierał i zaczęła się skracać szyjka

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna