Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Czas na poród, jak to wygląda?

Data utworzenia : 2018-09-06 21:44 | Ostatni komentarz 2020-09-17 16:53

Mikasu

7329 Odsłony
162 Komentarze

Mam do was nietypowe pytanie, które od dawna mnie zastanawia. Skąd wiadomo kiedy \" to już\" pora na rodzenie? Jakie jest odczucie kiedy odchodzą wody, i czy da się tego nie odczuć? Oraz skąd wiadomo kiedy się zaczynają skurcze i początki porodu? Przeraża mnie to:(

2020-09-17 16:53

Pati ja w 2 ciazy brałam wieczorem ale moj chematolog powiedział mi że mam przestawić się na rano bo co jakiś czas mialam robic badania z krwi do 4godzin od zastrzyku wiec w tej ciazy tez tak biorę o 9:00 rano.

2020-09-17 16:26

Darulka neoparin to chyba jakoś 0,6 jakoś inaczej napisane niz clexane. Kiedy przyjmujesz zastrzyk rano czy wieczorem ? Ja brałam wieczorem 

2020-09-16 16:29 | Post edytowany:2020-09-16 21:08

Pati tak tak wiem ze neoparin i clexane to to samo. Teraz waze 60kg i mam od samego początku dawkę 60. W poprzedniej ciazy na samym początku mialam 40 pozniej 60 a juz przez ostatni miesiąc 80. 

Moj ginekolog w poprzedniej ciazy kazal brać do końca, chyba ze jak odejdą wody to nie brać zebym pamiętała.

2020-09-16 15:16

Darulka wiem własnie , że z zniżka te zastrzyki wychodzą groszowe sprawy, ale tak jak mój lekarz przyjmuje prywatnie i nie ma podpisanej umowy to już trzeba płacić 100% a różnica jest bardzo duza . 

Neoparin i Clexane działaja tak samo , jestem na grupie dziewczyn które zmagają się z problemami i w większość przypadków zależy od lekarza co przepisze . 

A jaka dawkę przyjmujesz neoparinu ? Ja miałam 0,4 więc najmniejsza . Bierzesz acard ? 

O to widzisz nie wiedziałam że jakaś przerwa musi być jeżeli chodzi o zastrzyki . Ale przy porodzie naturalnym też można dostać krwotoku. Oby teraz wszystko było dobrze pewnie będziesz musiała odstawić zastrzyki chociaż jak jest problem z krzepliwością to z drugiej strony nie powinno się odstawiać . A co na to ginekolog ? 

2020-09-16 14:29

Pati ja brałam  w poprzedniej ciazy clexane i w dniu porodu zrobiłam sobie zastrzyk a po pół godziny odeszły mi wody. Na porodówce powiedzieli ze boją się zrobić cesarkę ze względu na to ze jest za mały odstep czasu od zastrzyku, bo po co mieliby tak męczyć mnie i moją corke ktora miala taka wadę serca i zmuszać mnie do porodu, zrobiliby cesarkę i zaoszczędziliby strachu mi i sobie tym nardziej ze wody mialam zabarwione krwią. Brałam clexane 80. 

W tej ciazy biorę neopren i przepisuje mi go lekarz ginekolog na podstawie badań genetycznych i mutacji MTHFR. Zawsze wykupuje 3 opakowania i place małe pieniądze, wręcz grosze powiedziałabym.

W poprzedniej ciazy clexane przepisać mógł mi tylko chematolog i tez na zniżkę. Na samym początku gdy nie mialam podkładki medycznej do zniżki musiałam wykupić na 100% i 10zastrzykow kosztowało mnie jakieś 116zł a na zniżkę z 3zl albo 4zl

2020-09-14 15:17 | Post edytowany:2020-09-14 15:18

Darulka zależy też jaka dawkę przyjmujesz neoparin to nie jest tak że jakbyś dostała krwotoku to by nie opanowali sytuacji. Ja brałam z synem neoparin i nie dostałam zastrzyku tylko w dniu cesarki , później na drugi dzień już normalnie dostawałam i tak przez cały połóg. 

Może zobacz ile zajmuje czasu dojazd do tego szpitala dalej położonego . 

Darulka powiedz mi kochana masz neoparin za darmo ? Jest na liście i zastanawiam się czy płacisz coś za zastrzyki ? 

2020-09-12 12:12

Darulka Neoparin nie musi być odstawiony na długo przed cc, więc na pewno dadzą radę w razie pilnego zabiegu :) 

2020-09-11 22:09

Darulka czasami z naszych planów nic nie wychodzi ale moze lepiej rozwazyc ten dalszy szpital.nie bedziesz sie tak stresowac i martwić.Nie wiesz jak sie zacznie poród i ile potrwa więc nie ma co z góry zakadac ze nie zdazysz dojechac.

Rena cz u mnie pierwszy poród rewelacja,drugi po 3 latach bolesny a trzeci po 6 latach tragedia-ból nie do opisania i na dodatek długo.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna