Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Waga ciężarnej, oczekiwania vs rzeczywistość:)

Data utworzenia : 2017-05-16 00:44 | Ostatni komentarz 2022-08-26 10:14

Konto usunięte

14289 Odsłony
1000 Komentarze

Mamuśki i kochane ciężarówki! Jak w trakcie ciąży zmieniała się Wasza waga? Czy od razu od pierwszego trymestru zaczełyście przybierać, chudnąć, a może ten czas nie wpłynął na kilogramy? W których tygodniach Wasza waga zaskoczyła szybkim wzrostem? Czy faktycznie pod koniec ciąży już nie przybrałyście, czy wręcz przeciwnie dopiero pod koniec zrobiłyście się ciężkie? Kiedy znajomi/ rodzina zauważyła u Was brzuszek? Jego wielkość szła w parze ze wzrostem wagi? Dajcie znać czy po urodzeniu szybko zniknęły nadprogramowe kg, zostały, a może wręcz jest ich mniej niż przed ciążą? Piszcie koniecznie! Pozdrawiam

2017-12-10 22:43

Sylwia może właśnie na więcej sobie pozwalając myśląc za każdym razem, że możesz \"to\" zjeść bo i tak karmisz piersią więc kg zlecą. Wiele moich koleżanek tak robiło i dłużej kilogramy jej spadały. Mój mąż też ma różne godziny zmiany więc wiem co czujesz. :) Ale w razie konieczności tak jak mówiłam będę biegała o różnych porach a mąż zobaczy jak to jest z dwójką dzieci. :)

2017-12-09 23:02

12 kg podczas całej ciąży to tak książkowo :) ja podobnie w pierwszej, a teraz zobaczymy już 5 kg jest narazie 6 miesiąc niestety nawet karmiąc piersią i mimo niewielkiego przyrostu masy nie udało mi się wrócić do wagi z przed ciąży, nie wiem czy metabolizm się zmienił czy więcej podjadam, pewnie mniej też się ruszam przy rodzinie, gotowaniu, pracowaniu, gdy mąż pracuje o różnych porach bardzo ciężko o regularną aktywność fizyczną ale zamierzam ćwiczyć przy dzieciach w domu, znalazłam odpowiadający mi nie za trudny zestaw ćwiczeń, w tej ciąży początkowo sobie ćwiczyłam, ale potem miałąm zagrożenie i wolałam zaprzestać nie ryzykować, teraz już te ćwiczenia dla brzuszka nie byłyby wskazane zacznę po porodzie jak wydobrzeje :) i systematycznie ;)

2017-12-09 21:43

kamciamamcia 12 kg podczas całej ciąży to nie jest dużo:) policz sobie samą wagę dziecka, wód płodowych a zobaczysz że niewiele zostaje. Tak jak Kasia wspomniała u siebie karmiąc piersią kilogramy momentalnie Ci pójdą. Dołącz do tego zdrowy tryb życia a sylwetka sprzed ciąży gwarantowana:)

2017-12-09 14:40

Kamica przy dziecku niestety regularne ćwiczenia nie do końca są możliwe. Ja co prawda po pierwszej ciąży nie ćwiczyłam a waga leciała sama i na pewno zasługa w tym karmienia piersią. Ciekawa jestem jak będzie tym razem chociaż nie ukrywam że przytyłam więcej a do końca jeszcze chwila została. Jeśli nie będzie tak fajnie szło na pewno też będę ćwiczyć i wrócę po przerwie do biegania. Kiedyś sporo przytyłam i schudłam 17 kg tylko biegając i jeszcze bardziej zwracając uwagę na to co jem więc ewentualnie do tego wrócę.

2017-12-08 23:07

U mnie podczas całej ciąży przybyło 12 kg. Na wadze zaczęłam przybierać około 14 tc, ponieważ nie mogłam się za bardzo ruszać - zrobił się krwiak. W związku z trybem życia opierającym się głównie na leżeniu, waga rosła :) Kiedy w 22 tc mogłam powrócić do życia w pozycji pionowej nie tyło mi się już tak szybko. Najwięcej jednak przybyło mi w 9 miesiącu, a że ten 9 miesiąc przeciągnął się o dwa tygodnie to zostałam prawdziwą kulką :) Rodziłam 21.07 i w tej chwili jestem -4 kg. do wagi początkowej. Obiecałam sobie, że po porodzie jak tylko lekarz wyrazi zgodę, to będę regularnie ćwiczyć. Ćwiczyć to ćwiczę ale bardzo nieregularnie :)

2017-12-08 14:33

Dorota to tak jak.u mnie...mi.moje kilogramy również nie przeszkadzały tym bardziej ze riwniez przed ciaza mialam duzo niedowage...teraz może.jak.zajde z deuga ciaza to cos mi po ciazy zostanie...bo po pierwszej ciazy nic nie zostalo nietsety.

2017-12-08 11:37

Ja w 38 tygodniu mam juz 18 kg na plusie (chociaz pocieszam sie tym, ze na ostatniej wizycie bylam wazona w zimowych butach :D ). Z drugiej strony ciaze zaczynalam z niedowaga wiec licze na to, ze nawet z nadprogramowymi kilogramami po ciazy moja figura nie ucierpi.

2017-12-07 22:38

Ja zaczaczalam tyc od ok 3mc i z kazda wizyta ok. 3tyg. tylam po 1-2kiloramie a jakos od 6mc po 2-3kkg. Ogólnie przez cala ciaze przytylam 12kg..szkoda ze szybko schudlam;-( bo jestem taka chuda..moze po następnej ciąży cos zostanie;-) chociasz kilo;-)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna