RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (562 Wątki)

Zachcianki w ciąży

Data utworzenia : 2017-08-14 15:21 | Ostatni komentarz 2024-08-02 08:38

Konto usunięte

18307 Odsłony
1334 Komentarze

Jeśli jesteś w ciąży to na pewno je znasz – zachcianki ciążowe. Czym są spowodowane i czy warto im ulegać? Odpowiadamy. Więcej: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/6753-zachcianki-w-ciazy

2019-05-14 23:55

A jeszcze miałam straszne zachcianki na świeżego słonecznika

2019-05-14 23:48

Oj Pati nie ma tak :D czuję że waga za chwilę pójdzie w górę. W ogóle to mam wrażenie że mnie wczoraj wybrzuszyło :D dziecko chyba inaczej się ułożyło i nie naciska już tak bardzo na pęcherz, za to jak czuję ruchy to mogę oczami przewracać, a jak akurat jestem w ruchu to muszę przystanąć z zaciśniętymi nogami bo mam wrażenie że wypadnie :D chyba jest bardzo nisko ułożony. Rena wg OM też mam termin na koniec lipca, ale wiem ze względu na wskazania będę miała cc pewnie ze 2 tygodnie wcześniej. Rena ile teraz waży dzidziuś?

2019-05-14 21:46

Termin coraz bliżej, koniec lipca planowany. To tak jak Ty z cukinia, ja mam z tortilla. Inne fast foody mogę jeść, ale tortilli nie przełknę odkąd dzień po zrobieniu testu, zjadłam pół i cały dzień ją czułam. Mdłości przyszły później, więc to było w mojej głowie.

2019-05-14 21:32

Cos w tym musi być że przy chłopcach tak ciągnie do kwasnego :D u mnie też syn . U mnie trochę dziwna sprawa bo apetyt miała ale wymiotowałam codziennie rano czasami popołudniu . Jedynego od czego mnie odrzuciło to cukinia . Uwielbialam leczo przed ciążą a jak raz zjadłam w ciąży to mi nie dobrze się zrobiło i jak teraz sobie nawet wyobrażę cukinię to mi nie dobrze :D Rena a na kiedy masz termin ?? Ja z chłopcem miałam jak Ty a pod koniec cały czas słodkie bym jadla może i u Ciebie się zmieni . Megg o proszę apetycik dopisuje :) być może w końcu jakies kilogramy przybędą :D bo będziesz jedynym znanym mi przypadkiem że w ciąży można nie przytyć :D

2019-05-14 21:31

Ja nie miałam typowo zachcianek...pamiętam, że bardzo smakowały mi solone chipsy:)

2019-05-14 19:13

Oj mnie do kwaśnego strasznie ciągnęło. A chyba z mięsem to różnie bywa mnie najbardziej odrzywiały potrawy z mięsem.

2019-05-14 18:28

Czekam na synka. Podobno przy chłopcu ciągnie do kwaśnych i głównie takie potrawy teraz jem, ale takie preferencje miałam też przed ciążą. Słodycze to tylko czasami, poza tymi lodami przy atakach głodu podczas pierwszego trymestru :)

2019-05-14 18:24

Ja również nie wiem co to zgaga, nie doświadczyłam ani w ciąży ani przed :) Rena_cz może nie doczytałam, oczekujesz syna czy córeczki? ciekawa jestem czy odrzucenie od mięsa ma związek z płcią dziecka. Myślę, że z tym mięsem to się jeszcze zdąży wyrównać, ja dzisiaj zjadłam do kanapek prawie 20 dag szynki...z resztą dzisiaj apetyt szczególnie mi dopisuje ;) U nas będzie synek.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna