RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (562 Wątki)

Zachcianki w ciąży

Data utworzenia : 2017-08-14 15:21 | Ostatni komentarz 2024-08-02 08:38

Konto usunięte

18288 Odsłony
1334 Komentarze

Jeśli jesteś w ciąży to na pewno je znasz – zachcianki ciążowe. Czym są spowodowane i czy warto im ulegać? Odpowiadamy. Więcej: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/6753-zachcianki-w-ciazy

2019-02-06 11:35

Taaak Pati; słodycze i sklep ze zdrową żywnością trochę jakby się wykluczały ;) Większość produktów mam już przetestowanych, po cytrusach cukier mi nie skacze, ale staram się nie jeść ich zaraz rano (wtedy cukier po nocy ma tendencję do szybkiego wzrostu) i na noc. Więc najczęściej mam cytrusowy deser po obiedzie :)

2019-02-06 10:06

Megg ja to chodziłam do sklepu że zdrową żywnością po słodkie produkty bez cukru w ogóle jak to brzmi hahaha . Ja też jadłam bardzo dużo cytrusów akurat był grudzień to mnóstwo pomarańczy mandarynek ale też warto pamiętać że owoce tylko do południa . Ale musisz próbować bo cukrzycą ciążowa to metoda prób i błędów jednej kobiecie cukier skoczy a drugiej nie .

2019-02-05 23:11

U mnie zachcianki byly rozne raz na slodkie , raz na kwasne w sumie jak przed ciaza, ale napewno czesciej byly to smaki na rzeczy ostrre, kwasne...ale nie zwracalam.na to uwage bo ja w sumie nie bedac w ciazy bylam milosniczka takich potraw jak cos ostrego, piepsznego , ogorki z sloika, papryka, oliwki..i w ciazy tez mialam na nie ochote i z zabobonow mam dwuch mezczyzn;-)

2019-02-05 18:52

Aiisa tak! Właśnie na takiej poleczce znalazłam te ciastka, u nas są obok półki ze zdrową żywnością i przy słodyczach bezglutenowych. Dość często na tą półkę zaglądam, ale poza tymi ciastkami nic nie przypadło mi do gustu. Wybieram się tam w przyszłym tygodniu, może będą jakieś nowe smaki ;)

2019-02-05 18:44

Megg jak masz cukrzycę ciazowa to w sklepach często jest taka polka że slodkosciami dla cukrzyków tzn czekolada jest nawet smakuje dobrze nawet są też biszkopty bez cukru czy ciasteczka właśnie one cukru nie mają wgl w sobie A są słodkie chyba jakieś słoidziki są albo ksylitol pamietam ze mialam taka ochote raz na czekolade jak bylam na diecie i kupiłam taka bez cukru i szczerze nie jest zła nie jest tak słodka ale jest dobra da się zjeść

2019-02-05 17:51

Myślałam, że mnie zachcianki ominęły, ale pojawiły się - a przy cukrzycy ciążowej nie wszystkie można zaspokoić niestety, ale ostatnio udało mi się kupić ciastka bez dodatku cukru. Czymś musiały być dosładzane, bo były taaakie dobre! ale po nich cukier miałam w normie. Poza tym cytrusy mogłabym jeść na kilogramy i kiszonki też muszę mieć w domu, a woda z kapusty czy z ogórków to jest wogóle bajka :D

2019-02-05 17:33

Przez pierwsze 4-5 miesięcy miałam mdłości więc zachcianek nie było. A później jadłam różne rzeczy, jednak wydaje mi się, że to dlatego, że długo nie można nic jeść to później chce się to nadrobić i zjeść wszystko co tylko przyjdzie do głowy. A kto odmówi kobiecie w stanie błogosławionym :)

2019-02-05 15:51

Barocco Jelsi jesteś jeszcze w ciąży być może na koniec jeszcze zachcianki jakieś będą. Ja osobiście nie miałam. A teraz nie wiem chodzę i szukam czegoś ostatnio Ja jajko mi tak smakowało jak nigdy nie wiem dlaczego haha ciekawa jestem sama co się dzieje czy to hormony szaleją i zmieniają mi smaki czy jednak jest coś na rzeczy jutro albo w czwartek może się uda do gina dostać bo dziś nie udało mi się.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna