Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (302 Wątki)

Lista testerek zestawów So Cool grudzień 2019

Data utworzenia : 2019-12-04 13:54 | Ostatni komentarz 2019-12-09 20:22

MamyCanpolu

2908 Odsłony
32 Komentarze

Drogie Mamy, wytypowałyśmy testerki zestawów produktów z kolekcji So Cool. Ich listę znajdziecie na stronie: https://canpolbabies.com/pl_PL/przetestuj/mamy-testuja/teraz-testujemy

 

Wybrałyśmy w tym miesiącu 12 testerek, ze względu na bardzo obniżoną aktywność użytkowników na forum po zmianach na stronie oraz niewielką ilość zgłoszonych porad, którą zdecydowałyśmy się opublikować w serwisie. 

 

2019-12-05 15:54

Tak mata zapowiada się super. Kontrastowe kolory na pewno zwróciłyby uwagę mojego synka. 

 

Megg, mam identyczną książeczkę. Ja przywiązuję ją do łóżeczka w ciągu dnia. Synek bardzo ją lubi. Już jest taki silny, że ją rozwiązuje i potem głównie gryzie :)

2019-12-05 12:57

@Megg, w grudniu do wygrania czeka już mata sensoryczna :-) zapraszamy do aktywności na forum. 

 

@Marta1997 NIebawem opublikujemy wyniki Blogosfery na forum i wyślemy zwyciężczyniom edycji listopadowej maile z informacją. Na stronie mamy Blogosfery  problemy techniczne z publikacją osób wytypowanych do testów i organizacji konkursów. Dlatego zanim się z nimi uporamy zawieszamy edycję grudniową i program Blogosfery powinien ponownie ruszyć w styczniu. 

 

Mamy, ze swojej strony zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby opanować jak najszybciej wszystkie problemy techniczne. Miłego dnia :-)

2019-12-05 11:07

Gratulacje dziewczyny :) My w tym miesiącu nie mamy prezentu, bo nie było nas na forum, mam nadzieję że małymi kroczkami już powracamy :) Mata jest bardzo fajna :) Jeszcze raz gratulację :) obiadki waszych dzieci będą smakowały wyśmienicie :D

2019-12-05 06:47 | Post edytowany:2019-12-05 06:50

Aiisa mata do testów jest cudna!

Synkowi bardzo przypadła do gustu książeczka kontrastowa Mom’s care więc wiem że mata to byłoby szaleństwo!

 

2019-12-04 22:37

Witam.Gratulacje mamusie, szkoda ze nam sie nie udalo przetestowac w tym miesiącu. Ale przez pierwszy tydzien mialam chore dzieci, to noce nie przespane a potem jak chcialam sie zalogowac to dlugo nie moglam. byly problemy ze zle hasło a potem jak chcialam napisac jakas wiadomość to tel mi sie

zacinal i tak mam teraz;-( nie moge ogarnąć tej nowej strony;-( ale postaram sie, bo tez stesknolam sie za wami. 

2019-12-04 20:36

Dziękujemy!!! Przyda się bardzo cały zestaw ❤️

Gratulacje dla wytypowanych mam :)

2019-12-04 20:08

Gratulacje mamusie :)

2019-12-04 18:06

Mata faktycznie pięknie się prezentuje i jest kontrastowa więc dla najmniejszych jest super. 

 

 Jeszcze raz dziękuję i gratuluję innym mamom :) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna