result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (84 Wątki)

Zakup krzesełka do karmienia - jakie?

Data utworzenia : 2017-09-16 14:51 | Ostatni komentarz 2020-05-15 21:48

asia6996

2057 Odsłony
31 Komentarze

Dziewczyny, zastanawiam się powoli nad zakupem pierwszego krzesełka do karmienia. Podpowiedzcie mi na co mam zwracać uwagę przy zakupie? Co jest przydatne a co nie?

2020-05-15 21:48

Moja jak rok skończyła to na małym krzesełku już sadzalam przy stoliku i tak jedliśmy 

2020-05-15 19:53

Nasza córka ma prawie trzy lata i właśnie wyrosła z krzesełka z Ikei. Dziś przeszła na małe krzesło i mały stolik. I powiedziała że jak jeszcze bardziej urośnie to będzie już siedzieć przy tym dużym stole

2020-05-15 11:27

Figa, krzesłko wygląda bardzo zgrabnie. Jednak cena jak dla mnie zbyt duża za zwykłe krzesełko. A dziecko w wieku 8 lat to już spokojnie może siedzieć przy rodzinnym stole na klasycznym krześle. W sumie już kilkulatek zazwyczaj nie chce odstawać i woli siedzieć na tym samym co mama, tak wynika z moich obserwacji.

2020-05-09 12:26

Ja mam krzesełko SAFETY 1st NORDIK i mega polecam.

Miałam też to z IKEA i również mogę polecić bo super się czyści ;-) Ale niestety w pewnym momencie córka już się do tego krzesełka nie mieściła. Bo jest dość dużym dzieckiem. 

2020-05-03 13:16

To krzesełko jest świetne! Bardzo zgrabne, wygląda na solidne i trwałe. Jednak cena jest dosyć odstraszająca. W tym momencie też raczej bym się na nie nie zdecydowała, ale nie zmienia to faktu, że chętnie bym takie przygarnęła w prezencie, czy chociaż sprawdziła ile kosztują z drugiej ręki. 

2020-04-27 09:51

To prawda tanie nie było, ale przekonało nas to, że tak naprawdę nawet jak będą mieli po 8-10 lat też mogą korzystać ;)

2020-04-26 21:05

Figa jak dla mnie jest to drogie krzesełko i po mimo tego że wygląda fajnie ja nie zdecydowałabym się na nie. 

My mamy Kinderkraft Yummi też jest fajne i jestem zadowolona jak za tą cenę spoko 

2020-04-26 10:51

My kupiliśmy Stokke Trip Trap do mieszkania. U rodziców mamy te z Ikei. Stokkie jest super. Z Ikei mały też nie marudzi, ale faktycznie troszkę wydaje się twarde w tyłek.