Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Sen u roczniaka

Data utworzenia : 2018-02-17 14:08 | Ostatni komentarz 2019-12-09 21:03

Leosiowe_love

1702 Odsłony
12 Komentarze

Mamusie czy wasze roczne pociechy budzą sie kilanaście razy w nocy (mając oczy zamkniete) tylko na picie ,jęcząc bo to nie można nazwać płaczem.. Mały zasypia około 20 nie wiem czy to na zęby czy to tak.. Czasem o 5/6 rano biore go do nas to śpi normalnie do 9... Młody śpi jeszcze u nas w pokoju myśle żeby przenieść go do swojego pokoju.. Wasze roczne maluchy spią w waszych pokojach czy swoich? Dziekuje z góry:) i pozdawiamy mamuski!

2019-12-09 21:03

Moja raz w nocy na picie się budzi ale wydaje mi się że przez to że nie daje jej mleka na dobranoc 

2019-12-09 12:44

Jakbym czytała o swoim synku u nas teraz roczek i własnie tak to wygląda :/ czy to jakiś skok rozwojowy czy zeby już nie wiem . Widzę że watek stary Leosiowe jeżeli jakimś cudem to czytasz daj znać jak to u was się skończyło i ile trwało bo ja już wysiadam 

2019-12-07 18:46

Córka jak miała rok to spała już w swoim pokoju. W nocy budziła się na mleko i co jakiś czas z krzykiem bo coś jej się śniło 

2018-02-28 22:51

Sylwencja bo najlepiej podawac tylko wode a woda nue smakuje zbytnio wiec jak sie chce pic to dziecko się napije a jak sie nie chce to dziecko nie pije, a ja popełniłam błąd dajac synkowi sok z przegotowana woda i więcej wody niz soku, ale mimo to tak mu smakowało ze synek budzil sle do picia do 2,5roku i nawet chcialam go oduczyc a on jak chcial pic to ssal głośno kciuka tak tez go nauczyłam i jak tylko zaczal ssać głośno kciuk dawalam mu wode i czasem wypił z 20ml cZasem napil sie i wyplol i zaraz znow po pul godz, godzinie ssal kciuka bo jakby nie napil sie a ja czasem zwlekalam a on ssal u ssal tego kciuka az zaczal mowoc na snie pic..i nie pomoglo i dop sam na 2,5roku przestał pic w nocy i wiem ze drugiemu dziecku juz nie dam nawet kropli soku tylko wode.

2018-02-28 15:25

a co podajesz do picia mleczko czy wodę ? mój się budził do mleczka i jak miał 11 czy 13 iesięcy to zaczęłam podawać wodę i przestały się powtarzac te pobudki i nawoływanie picia - woda przez tydzień czy dwa a potem już tylko jedna pobudka na noc a potem zaczęłam jeszcze tłumaczyć że trzeba się wieczorem napić a w nocy się nie pije i to skutkowało wielokrotnie :) potem sam już to zaczął mówić trochę starszy ;)

2018-02-21 11:08

Moja córa od początku śpi u siebie w pokoju w swoim łóżeczku. Okolice roczku to dalej były częste pobudki, a to z powodu zębów, a to na pierś. Najczęściej niespokojny sen wynikał właśnie z zębów. gdy już wyszły nam wszystkie, córa ładnie przesypia noce. Gdy poszła do żłobka pobudki na pierś też były częstsze, bo nadrabiała w ten sposób bliskość ze mamą.

2018-02-20 13:17

Mój syn ma już 1,5 roku i mimo tego, że nie je już ani nie pije w nocy, potrafi się kilka razy obudzić. Ciągle wychodzą mu ząbki, więc stwierdziliśmy z mężem, że pewnie stąd to niespokojne spanie. Bardzo często też coś mu się śni, sądzę że coś niedobrego, ponieważ budzi się z krzykiem... Nieraz coś mówi przez sen. Ale musimy jeszcze zbadać jego nosek pod kątem jakiejś niedrożności, ponieważ nie ma kataru, a mocno chrapie nosem i często mu ten nosek zatyka. Do tego walczymy z suchym powietrzem w pokoju... Młody śpi z nami w pokoju, na swoim łóżku, bo mamy takie małe mieszkanie, ale ostatnimi dniami nad ranem przychodzi do nas albo sami go bierzemy, gdy wpadnie w jakąś dziwną histerię i nie chce już spać sam... Do tego widać, że potrzebuje być blisko mamy albo taty, więc mu tego nie zabraniamy, trzeba cieszyć się z tego, że dziecko tak się garnie do nas, chce się tulić i ciumkać, bo niestety za chwilę wyrośnie z tego i mama albo tata będą be :)

2018-02-19 23:30

Dziecko czasami czegoś się wystraszy, ma koszmary, potrzebuję bliskości nie zawsze ta potrzeba musi wiązać.sie z potrzeba picia. spróbuj ppdac dziecku wodę albo dać coś jakąś przytulankę z czym będzie czuć się bezpieczniej. Dziecko śpi z Wami czy w łóżeczku? Moja mała ostatnio nauczyła się zasypiac na mnie. Choroba była dla niej czymś nowym.. Unormowala sobie spanie i buzila się raz Góra dwa a przy chorobie co godzinę i do tej pory jeszcze często ale zaczyna znowu czuć się bezpiecznie i znowu śpi coraz lepiej. Dzieci tak mają i różne są tego powody tych ich pobudek. Warto dać dziecku może więcej potrzebuje mleczka przed snem.. Wywietrzyc pokój, zmienić pościel, wyczyścić nosek posmarować kremikiem nie wiem..

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna