Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Jak nauczyć dziecko spania samemu - 10 ważnych zasad

Data utworzenia : 2018-11-05 11:14 | Ostatni komentarz 2024-04-03 11:58

MamyCanpolu

2210 Odsłony
35 Komentarze

Bliskość mamy i taty działa kojąco. Nic dziwnego, że dzieci lubią spać z rodzicami. Co jednak, kiedy mama i tata chcą odzyskać swoje łóżko, a maluch płacze przeniesiony do dziecięcego łóżeczka? Podpowiadamy, jak nauczyć dziecko spać samemu: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/20/7460-jak-nauczyc-dziecko-spania-samemu---10-waznych-zasad Pozdrawiamy, zespół mam z Canpolu

2024-04-03 11:58

Jeżeli chodzi o mojego syna to nauka samodzielnego spania poszła dość szybko. Syn spał ze mną i mężem przez 2,5 roku , wszyscy mówili nam , że nie będziemy w stanie go przestawić na samodzielne spanie.  Przyszedł ten dzień , syn wybrał sobie jakie chce łóżko - było to łóżko w kształcie domku. W sklepie wybrał sobie nową piżamkę i pościel.  Tłumaczyliśmy mu dużo wcześniej , że teraz będzie spał w swoim pokoju  , że jesteśmy obok. Nie chcieliśmy żeby przeżył szok , na który nie jest przygotowany . Wieczorem poszłam z synem do jego pokoju , przeczytałam książkę , syn poprosił żebym została w jego pokoju dopóki nie zaśnie. Wytlumaczylam , że może tak być , ale jeśli obudzi się w nocy to ma pamiętać , że ja śpię w sypialni. W nocy był oczywiście tupot małych stopek z jego pokoju do naszej sypialni. Przytuliłam syna , poszłam z nim z powrotem do jego pokoju.  Taka sytuacja trwała kilka dni , syn się przyzwyczaił i spał u siebie. 

2019-04-19 15:02

Emmka tak to prawda i w dodatku krzykiem nerwami pomaga sobie by nie spać pomimo że potrzebuje spać nie chce Po prostu się poddać spaniu tylko walczy z chęcią spania...

2019-04-17 17:01

O tak, dokładnie jest coś takiego. Dziecko niby jest senne, ale walczy z tą sennością i dlatego płacze słysząc np kołysankę, bo wie, że może go to uśpić...

2019-03-28 22:32

U mnie pojawiło się światełko w tunelu bo młody mówi, że spać w swoim pokoju będzie jak będzie już brat i będą zasypiać razem. :) Ciekawe czy tak się stanie. :)

2019-03-26 21:18

Zamarancza u nas tak jest bo synek niby śpiący ale spać nie chce i takie coś kojarzy się ze spaniem i stąd taki bunt można powiedzieć tzn przynajmniej u nas. A np glaskanie go i bycie przy nim

2019-03-26 14:49

Próbowałam i z bajkami i z kołysankami, ale problem jest dość dziwny, bo kiedy tylko słyszy melodie kołysanki, albo początek bajki zaczyna histerycznie płakać...

2019-03-24 20:51

Zamarancza jest ciężko bo też mam z tym problem. Dlatego teraz jednak usypiam go w sypialni chociaż dzisiaj kręcił się długo i pytam czy chce iść do swojego pokoju sam zasnąć i poszedł i spał więc jest postęp. :)

2019-03-23 06:22

U nas syn śpi w dużym łóżku już od paru miesięcy, miał rok i 3 jak go przenieśliśmy. Jak poszedł do żłobka to nocami odreagowywał i płakał i tak wiercił się w małym łóżeczku że się obijał. Więc w środku nocy przenosiny na duże i uspakajanie. Stwierdziliśmy że bez sensu kłaść go w małym i śpi na dużym. Spadł raz. Tak to się kręci tylko. Usypia tak jak zawsze, leżąc koło mnie lub męża. Ale tak go usypiamy od maleńkiego. Ze spaniem jest różnie. Potrafi spać sam ale ostatnie infekcje ciągle powodowały że spałam z nim. Tak to sam a jak zapłacze to idę do niego. Czasem zostaję z nim bo nie chce mi się wracać do sypialni.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna