Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Dzień ojca 2022

Data utworzenia : 2022-06-23 08:50 | Ostatni komentarz 2022-08-30 15:04

olaleksandra

1263 Odsłony
37 Komentarze

Jak świętujecie dzień taty z Waszymi pociechami? 

Jakieś ciekawe pomysły na prezent lub jak miło spędzić czas? :)

2022-06-25 13:00

My w tamtym roku kupiliśmy piękny portfel a w tym roku zapomniałam nawet że daliśmy mu wcześniej taki breloczek i tam jest nożyk ,otwieracz , miarka itp i nosi to przy torbie dodatkowo dostał urządzenie do masażu karku :) ubrania to jest niezawodny pomysł zawsze bo zawsze się coś przyda jak nie koszulka to spodenki a jak nie to pasek do spodni czy boxerki :) 

2022-06-25 07:20

To widzę żeby też poszliście w ubrania tylko my poszliśmy w bardziej robocze ciuchy ale właśnie ubranie to jest najlepszy pomysł na prezent dla faceta Ja też zawsze jak jest jakaś okazja czy to mąż ma urodziny czy też jakaś inna uroczystość także kupujemy sobie prezenty to zawsze staram się mu kupić jakąś nową bluzę jakąś koszulkę ewentualnie spodnie buty bo mój mąż i podejrzewam że większość waszych  facetów również ma tak że jak to my kobiety nie pójdziemy do sklepu i im nie kupimy to oni nigdy nie mają na to czasu i zawsze nic nie potrzebują bo wszystko mają dobrze nawet po głupie majtki czy skarpetki to my musimy się wybrać im do sklepu czasami faktycznie coś w tym jest bo jak facet pracuje całymi dniami to w niedzielę nie myśli o tym żeby jeździć po sklepach tym bardziej teraz gdy niedzielę przeważnie są nie handlowe wiadomo wiele rzeczy można kupić przez internet ale to też zależy co na dziecko jestem bardziej w stanie zaryzykować i zamówić bo mniej więcej wiem jaki rozmiar A już jak chodzi o dorosłego faceta to z ta  rozmiarówka  naprawdę bywa różnie Więc najlepiej jak on sobie to w sklepie wcześniej przymierzy A już w ogóle Rewelacja jak mi się uda ze sklepu przynieść na przykład dwie trzy sztuki czegoś na przymiarkę w domu to w ogóle jest w niebo wzięty

2022-06-25 07:08

my kupiliśmy tacie zestaw ubran gdyż chciał wymienic cała garderobę😅

2022-06-25 05:54 | Post edytowany:2022-06-25 05:55

Yxz napewno piękny cieszacy oko i chwytajacy za serce widok taka wspólna zabawa córki z tata 

Tak naprawdę w wielu sytuacjach i na wiele okazji wcale nie sa potrzebne prezenty liczy sie pamiec i szczere życzenia 

2022-06-24 21:31

Moja córka wzięła tatę na wesołe miasteczko haha . A tak serio to tata dostał drobiazg od córki, oczywiście masę buziaczków a później korzystając z okazji pojechaliśmy na wesołe miasteczko i spędziliśmy fajnie rodzinnie czas . Tata z córką na samochodzikach czy innych karuzelach to super cza był dla mnie też kiedy mogłam na nich popatrzeć 

2022-06-24 20:57

Jak pamięta to super to się ceni byle drobiazg a cieszy wiadomo :) nie trzeba wydać pieniędzy można po prostu dać coś od serca :) 

2022-06-24 14:43

Teraz mama to super ze pamięta i nie trzeba mu nic sugerować i przypominac takie cos sie ceni u Panow 

2022-06-24 13:25

Mój to od zawsze na wszystkie okazje kupował mi kartki i raczej pamięta o wszystkim tylko często po prostu nie ma czasu żeby coś ogarnąć więc mi to nie przeszkadza, że kwiatki mogłam sobie wybrać sama na zakupach :P

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna