RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (562 Wątki)

Zachcianki w ciąży

Data utworzenia : 2017-08-14 15:21 | Ostatni komentarz 2024-08-02 08:38

Konto usunięte

18302 Odsłony
1334 Komentarze

Jeśli jesteś w ciąży to na pewno je znasz – zachcianki ciążowe. Czym są spowodowane i czy warto im ulegać? Odpowiadamy. Więcej: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/6753-zachcianki-w-ciazy

2019-03-03 23:09

Pati starsi ludzie część lekarstw Jelsi są na choroby przewlekłe mają za darmo:) no wiadomo jak nie ma pieniążków itd ja rozumiem ale wiesz przeważnie można sobie przewidzieć że kończą się i ogarnąć jakoś że zaraz będzie wydatek itd

2019-03-03 21:35

A może starsza Pani nie miała wcześniej pieniędzy ?? Też to trzeba brać pod uwagę. Różnie to bywa jest mi żal tych starszych ludzi bo niekiedy muszą wybierac między lekami a jedzeniem np i dużo takich przypadków jest. Poza tym starsze pokolenie ma swoje myślenie . Mojemu dziadkowi też nie można nic wytłumaczyć jemu się należy i już także na to też trzeba brać poprawkę. Megg no to marza bardzo dużą ale widzisz jak ktoś z Twojej okolicy nie ma auta czy starsi ludzie pójdą i kupią więc jakoś się utrzymuje ta apteka . Ja też zamawiam na Gemini chociaż też mamy taka tania w miarę aptekę że jak coś potrzebuje to tam idę i jak robię większe zakupy zawsze coś dostaje ostatnio dostałam odżywkę do włosów

2019-03-03 16:13

Zamarancza tak to bywa niestety starsze kobiety niektóre nie mówię że wszystkie myślą że im się wszystko należy mają pierwszeństwo itd

2019-03-03 15:40

Ona sobie ubzdurała, ze Panie w tej aptece wiedzą, ze ona tylko u nich kupuje i muszą zawsze mieć na stanie, a nie bierze pod uwagę, że pępkiem świata nie jest i każdy ma prawo do zakupu leków w aptece..

2019-03-02 20:39

Justynamamajasia to prawda można od razu od lekarza poprosić o receptę na przyszłość:) niekiedy daja dwie by za często nie chodzić po leki :)

2019-03-02 18:44

To już jej wina. Nie każdy lek musi być w aptece. Lęki które się bierze na stałe kupuje się zanim się skończą. Sama tak robię. Jednych mam połowę to już kupuję by mieć zapas, a nie szukać jak nie ma.

2019-03-02 18:43

Zamarancza to prawda leki jak się bierze stale powinno się jak już jest powiedzmy na ostatni tydzień dawki to iść po receptę i kupić bo może być tak że leki będą po paru dniach dopiero sprowadzone :) Ale też widziałam taka sytuację. :)

2019-03-02 18:40

Ja byłam świadkiem jak przyszła starsza pani do apteki z receptą po leki, które Też zamawiane są w małej ilości i pani farmaceutka powiedziała, że akurat dzisiaj zostały sprzedane, a ta starsza kobieta zaczęła płakać i obwiniać tą farmaceutkę, że sprzedała JEJ leki, bo ona zawsze tutaj kupuje i teraz zostanie przez nią bez lekarstw, bo dzisiaj ma ostatnią tabletkę... nie dała sobie wytłumaczyć że takie leki które musi brać ciągiem powinna kupować z wyprzedzeniem Kiedy widzisz a leki się już kończą a nie na ostatnią chwilę bo może być sytuacja że leki zostaną sprzedane a przecież nie jest on to rzeczy na wyłączność albo zamówione przez nią.. zapłakana z wielkim żalem stwierdziła że kobieta jest złą osobą i przez nią ona będzie chora i wyszła...

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna