RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (562 Wątki)

Zachcianki w ciąży

Data utworzenia : 2017-08-14 15:21 | Ostatni komentarz 2024-08-02 08:38

Konto usunięte

18299 Odsłony
1334 Komentarze

Jeśli jesteś w ciąży to na pewno je znasz – zachcianki ciążowe. Czym są spowodowane i czy warto im ulegać? Odpowiadamy. Więcej: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/6753-zachcianki-w-ciazy

2019-02-26 07:49

Megg ma niestety troche racji, co jest w sumie bardzo smutne bo lekarz powinien byc od tego zeby leczyc i robic to kompleksowo i porzadnie a nie zeby uszczesliwiac starsze panie wypisujac im recepty, zeby sobie potem mogly ponarzekac ze pol emerytury w aptece zostawiaja... ;) Aiisa, ja tez tak to zrozumialam, w malych miastach niekiedy taki lekarz jest \"od wszystkiego\" ;)

2019-02-25 11:21

Megg chodziło mi że dorosły do pediatry chodzi nie że lekarz co nie umie zdiagnozować:) po prostu że tak jest faktycznie szczególnie w maluch miasteczkach że jeden lekarz jest i jest pediatra i dla dorosłych że tak ujme

2019-02-25 08:59

Aisa to nie jest regułą że w małych miasteczkach zdarzają się tacy lekarze na których trafiła Pati. Wydaje mi się że w każdej przychodni taki może się zdarzyć. U nas również są różni, ale jeden się wyróżnia i przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem, mało osób do niego chodzi bo ludzie nie rozumieją że chce im pomoc, każdy przychodzi tylko po receptę lub już z wymyślona przez siebie diagnozą i próbuje wymóc konkretne leczenie, bo „ktoś” tez tak miał to i ja napewno mam. Ah No i każdy się spieszy i nie ma czasu czekać w tej kolejce. I ten lekarz potrafi powiedziec co podejrzewa i zlecić badania również jeśli są płatne, a wiadomo że zwłaszcza ludzie starsi nie chcą robić badań bo może to niepotrzebne, lekarz sobie wymyśla itd, sama będąc kiedyś w przychodni słyszałam takie komentarze. Wiec większość chodzi to tych lekarzy gdzie nie ma kolejki, można szybko załatwić i bez zbędnych kosztów. Wiec poniekąd to pacjenci kształtują lekarzy.

2019-02-25 08:52

U nas w miescie niby tez jest podzial na pediatre i interniste \"dla doroslych\", ale ja na tyle rzadko chodzilam do lekarza, ze do tej pory sie nie przepisalam i wciaz jestem u pediatry. :D Ostatni raz jak bylam chyba jak mialam jakies 22 lata ;) Takze nie jest to az taki odosobniony przypadek. Poza tym ta pediatra naprawde fajna, sympatyczna ale tez dosc fachowa wiec chwale ja sobie.

2019-02-24 21:28

O kurczę Pati tego się nie spodziewałam ale tak jest często w małych miasteczkach czy na wioskach :) Mój syn chodzi do pediatry która tez zaczęła leczyć jak ja już bylam nastolatka parę lat do niej chodziłam na końcówce leczenia zanim mnie nie przeniesiono do dorosłych:) U nas jest podział bo wiadomo duża miejscowość więc i lekarzy jest pod dostatkiem można powiedzieć choć i tak mało w zasadzie lekarzy jest

2019-02-24 21:16

Aisa no to ja mieszkałam na wsi jak u mamy byłam i tam zajmowała się mną lekarka od urodzenia i jak miałam 23lata to dalej do niej chodziłam więc nie ma podziału na pediatrę internistę tutaj gdzie mieszkam mój syn jest zapisany do lekarki co mój partner do niej chodzi od urodzenia i dalej go leczy uwaga ma 31 lat . No ta co mieszkałam u mamy nie potrafiła mnie zdiagnozować ze mam tarczycę odsyłała mnie do neurologa .

2019-02-22 23:29

Pati jak pediatra nie umiał zdiagnozować? Ja pediatre miałam do 16 urodzin po 16 urodzinach moja karta była już u lekarza internisty tzn dla dorosłych:) U nas pediatra w miarę ok jest ja sama miałam fajna pediatre ale to we Wrocławiu jak ktoś z wrocka potrzebuje to chętnie dam namiar bo dalej przyjmuje A kobieta świetna dalej w swoim fachu :)

2019-02-22 23:27

Ja to mowie zawsze że pediatra jest od wszystkiego i od niczego . No i w sumie może dlatego wysyłają nas do innych specjalistów . Mnie mój pediatra nie potrafił zdiagnozować musiałam szukać pomocy gdzie indziej

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna