RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (562 Wątki)

Zachcianki w ciąży

Data utworzenia : 2017-08-14 15:21 | Ostatni komentarz 2024-08-02 08:38

Konto usunięte

18293 Odsłony
1334 Komentarze

Jeśli jesteś w ciąży to na pewno je znasz – zachcianki ciążowe. Czym są spowodowane i czy warto im ulegać? Odpowiadamy. Więcej: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/6753-zachcianki-w-ciazy

2019-02-19 11:38

Aiisa o jakich chorobach piszesz? kojarzę że u Ciebie problem z zakrzepicą, pojawiło się coś nowego? Niechęć do mięsa w ciąży jest poniekąd uzasadniona. Już tutaj na forum dziewczyny pisały, że po suplementacji żelaza miały mdłości, a mięso zawiera go przecież bardzo dużo. Ja tez już chyba wspominałam, że nie przygotowuję mięsa, bo sam zapach surowego mnie odrzuca. Najlepiej przyswajalne żelazo jest to zawarte w czerwonym mięsie. Przez ograniczenie lub całkowite zaprzestanie spożywania przez jakiś czas powinnyśmy suplementować także cynk, witaminę D, witaminy z grupy B. Oczywiście mięso możemy zastąpić innymi produktami bogatymi w powyższe witaminy i tak np: - żelazo można znaleźć w orzechach, ziarnach oraz warzywach zielonolistnych np w szpinaku - cynk znajdziemy w produktach zbożowych, roślinach strączkowych, orzechach i warzywach - wit D zawarta jest w produktach mlecznych, rybach, jajkach - wit z grupy B znajdziemy w roślinach strączkowych, drożdżach, orzechach, rybach, nasionach słonecznika, owocach i warzywach Nie ma więc potrzeby żeby niepokoić się z tego powodu, że mięso w ciąży nam nie podchodzi, wystarczy wiedzieć czym ja zastąpić i wprowadzić do diety.

2019-02-18 21:06

Pati u mnie też nie było lekko A kolejna coz będzie też bacznie obserwowana z powodu moich chorób niestety

2019-02-18 20:54

Aisa no to rzeczywiście nie ciekawie ja też miałam wymioty ale przynajmniej mogłam jesc wędlinę no i w miarę możliwości przygotować obiad . Także tak jak mówisz kolorowo nie było . Zmarancza hahahaha to nie wiedziałam ze Ciebie odrzuciło . Ja się cieszę że mimo tego jaką ciąża była nie było aż tak źle jak sobie przypomnę kobiety które poznałam to miały gorzej ale u nas lekko nie było. Mam nadzieję że kolejna będzie mniej skomplikowana

2019-02-18 14:53

Ej mnie też od mięcha odrzuciło... To było straszne. Ponad miesiąc nie mogłam znieść zapachu mięsa, bo jak tylko czułam to miałam wrażenie jak by ktoś mi podawał gnijące mięso. Śmierdziało potwornie!

2019-02-17 23:08

Pati nie nie jadłam żadne mięso zapach czy surowego czy smazonego czy gotowanego okrutny był to samo wędliny nie dało się znieść A to swoją drogą zapachy kawa też powodowała że wymiotować się chciało A swoją drogą oprócz tego cała ciążę wymiotowalam dodatkowo więc różowo nie było

2019-02-17 21:25

Pati to współczuje bo ja cukinie uwielbiam ;) oby Ci to minęło ;) Ja też tak mam, że kawa i herbata muszą być poslodzone. (Nie)stety słodycze uwielbiam. Staram się jakieś zamienniki robic. Wczoraj robiłam \'raffaello\' z kaszy jaglanej ;) hdzies tak na 4 dni będzie ;)

2019-02-17 21:18

No to ja aż tak nie miałam że na zapachy . Ja poprostu wymiotowałam jak kot codziennie . Jak widziałam cukinie to mi nie dobrze było . Raz poszliśmy do sklepu i jak weszłam i te wszystkie zapachy mi się zmieszały to zrobiło mi się tak nie dobrze że ledwo do domu dojechaliśmy i musiałam wymiotować . Ale żeby tak od mięsa odrzuciło to musi być straszne ale ze tylko od surowego ?? Jadłaś smażone normalnie ?

2019-02-16 22:33

Pati minie Ci to po jakimś czasie jak hormony się uspokoja :) Mnie od słodkiego odrzucilo i nie mogłam na to patrzeć od mięsa też w ciąży mnie odrzucilo i od kawy te zapachy to tragedia była wszelkie wędliny kiełbasa itd A mnie brało na wymioty nawet jak jeszcze nie smazylo się mięso ani nie gotował to jak przyprawialam to już bylo nie dobrze mi mój sam musiał sobie smażyć kotlety A ja uciekalam do pokoju i zamykalam się i w oknie stałam bo tak mi nie dobrze było jak ten zapach czułam

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna