Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (302 Wątki)

Opinie testerek edycji czerwcowej programu testowego 2022: zestaw wyprawkowy butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower i laktator Easy &Natural

Data utworzenia : 2022-07-11 08:37 | Ostatni komentarz 2022-09-28 23:50

MamyCanpolu

1158 Odsłony
19 Komentarze

Prosimy testerki o pozostawienie w komentarzu opinii o testowanych produktach: zestaw wyprawkowy butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower i laktator Easy &Natural

Mamy również prośbę o pozostawienie opinii o tych produktach na Ceneo: 

 

https://www.ceneo.pl/84314543 (laktator) 

https://www.ceneo.pl/124923775 (zestaw wyprawkowy dla chłopca)

https://www.ceneo.pl/124923779 (zestaw wyprawkowy dla dziewczynki)

 

2022-08-03 07:46

Zestaw Royal Baby super opcja na prezent dla przyszłej mamy coś co najprawdopodobniej sprawdzi się u każdego maluszka nawet jeżeli na samym początku jest plan że dziecko będzie karmione piersią Wydaje mi się że w którymś momencie i na jakimś etapie tego macierzyństwa i tak przychodzi taki dzień przeważnie u każdego maluszka że trzeba skorzystać z tej butelki często właśnie mamy które bardzo nastawiają się na karmienie piersią nie myślą o tym że jednak warto byłoby zaopatrzyć się w butelkę tak na czarną godzinę bo przecież mama a w szczególności szczęśliwa mama czasami również musi wyjść z domu zostawić dziecko tacie albo komuś innemu z rodziny i maluch musi zostać nakarmiony z butelki wracając do samego zestawu tak jak napisałam wcześniej super opcja na prezent fajnie że dostępna jest w kolorystyce zarówno niebieskie jak i różowej i możemy wybrać odpowiednią opcję dla dziewczynki ale i też dla chłopca różowy no wiadomo tak typowo pod małą kobietę ale set błękitny moim zdaniem rewelacyjnie sprawdzi się u obu płci jest naprawdę klasyczny więc nawet jeżeli nie do końca bylibyśmy pewni jakiej płci dziecka spodziewa się dana osoba to kupując taki zestaw nie popełnimy niefortunnej gafy w skład zestawu wchodzą dwie buteleczki antykolkowe o pojemności 120 ml świetnie sprawdzą się u noworodka i takiego mniejszego maluszka natomiast fajnie że zestaw zawiera również dwie większe butelki bo aż 240 ml i one będą cudowną kontynuacją gdy maluch osiągnie już wiek około pół roku i więcej w zestawie możemy znaleźć również 2 silikonowe smoczki przeznaczone dla dziecka od zera do 6 miesięcy natomiast ja nauczone już swoim doświadczeniem wiem że mogą one ale nie muszą posłużyć również maluszkowi troszkę większemu No jest to wszystko kwestia bardzo indywidualna każdego dziecka smoczki same w sobie cudowne piękna kolorystyka grafika napisy budowa samego smoczka cumla całej tarczki doskonale przemyślana przez specjalistów tak aby pomóc nam rodzicom naszym maluszkom a w żaden sposób im nie zaszkodzić smoczki są w 100% bezpieczne No i możemy znaleźć jeszcze w zestawie śliczną zawieszkę do smoczka bardzo przydatny Gadżet może niekoniecznie w domu ale gdyby wychodzimy z maluszkiem na spacer do lekarza Ogólnie gdzieś w teren super ułatwienie zawieszka ma bardzo dobrą przyczepność ta klamra jest naprawdę super jakości ogólnie zawieszka sama w sobie również jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości  ponieważ jest materiałowa bez problemu możemy wrzucić ją nawet i do pralki i na bieżąco dbać o jej czystość i higienę jest też bardzo bezpieczna dla maluszka nie zawiera jakiś małych ryzykownych elementów typu koraliki które w obecnych czasach zawiera bardzo wiele zawieszek może jest to ładne ale nie do końca praktyczne i bezpieczne przy dziecku Dlatego ja staram się stawiać właśnie na zawieszki tego typu na zawieszki materiałowe bardzo serdecznie każdemu rodzicowi na sam początek polecam ten oto zestaw ale cudowny dodatkowo pięknie zapakowany jedyny minus i rzecz do której mogłabym się przyczepić to właśnie jest to że chyba do mnie bardziej przemawiałoby jeżeli każda z rzeczy a w szczególności mam na myśli tutaj butelki w środku w pudełku zapakowana byłaby oddzielnie jeszcze w specjalny kartonik a nie tylko otwartą folijkę ogólnie tak też jest okej ale dla mnie byłoby to bardziej  higieniczne Strylne bo jednak na sam początek nie korzystamy od razu z wszystkich elementów znajdujących się w pudełku przeważnie Wyciągamy dwie najmniejsze butelki może smoczki i tasiemke A te dwie duże zostają i czekają na maluszka ale też na siłę bym się tego nie czepiała bo jednak zostają w tym kartoniku i też jest w porządku ogólnie bardzo serdecznie polecam ten zestaw

2022-08-02 18:52

Zestaw butelek to rewelacyjny prezent dla przyszłych rodziców zarówno na baby shower ale także jako prezent narodzinowy ,super zapakowany ,pięknie wykonane butelki oraz smoczki a także tasiemka sprawiają że jest on idealnie dopelniony i nadaje się na pierwszy set startowy dla dziecka super rozwiązanie że są tam zarówno małe butelki na start jak i butelki dla już większego dziecka :) jedyny minus tego produktu to to że szkoda że butelki w środku nie są jeszcze oddzielnie zapakowane w kartoniki , fajnie też że są do wyboru dwie wersje kolorystyczne zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki :) 

 

 

Laktator jest innowacyjnym rozwiązaniem,super lekki i prosty a także przyjemny w użyciu,zajmuje mało miejsca , piękny delikatny biały kolor :) Łatwy w utrzymaniu czystości ,posiada parę trybów i dotykowy panel :)

2022-07-30 11:46

Zestaw butelek idealny na prezent dla nowonarodzonego dziecka lub baby shower! Pięknie zapakowany zestaw butelek i smoczków bardzo ładnie się prezentuje. Butelki i smoczki są zapakowane w małe, niezajmujące dużo miejsca pudełko. Butelki i smoczki mają piękny nadruk (u nas wersja dla chłopca ale do wyboru mamy również wersję dla małej księżniczki). Butelki różnych wielkości będą przydatne na początku jak i w późniejszym etapie macierzyństwa. Butelki zawierają antykolkowe smoczki i są tak wyprofilowane że świetnie leżą w dłoni. Do smoczków dołączona jest również tasiemka. Serdecznie polecam!

2022-07-26 13:45

Laktator świetny zajmuje mało miejsca. Bardzo łatwy w użyciu. Sprawdza się  idealnie. 

 

 

 Ten zestaw to mój mast have jest idealny na prezent jak i dla siebie. Miałam wcześniej te butelki i smoczki dla córki, świetnie się prezentują. Moim zdaniem najlepsze butelki jakie do tej pory miałam.  Smoczek jest świetnie wyprofilowany i córce odrazu przypadły do gustu.  

2022-07-26 13:12

lAKTATOR SUPER!! ZAJMUJE BARDZO MAŁO MIEJSCA JEST CICHY I PORĘCZNY. POMAGA MI PRZY NAWALEE WIĘC KAŻDĄ ILOŚĆ ŚCIĄGAMY I MROZIMY NA GORSZE DNI 

 

ZSTAW BUTELEK, SMOCZKÓW I TESIEMKA- NARAZIE UŻYWAMY MAŁYCH BUTELEK, PRÓBUJEMY MAŁEGO TEŻ PRZYZWYCZAJAĆ DO BUTELKI, ALEBY JA TEŻ MOGŁA CZASAMI WYJŚĆ Z DOMU I ZOSTAWIĆ TATUSIA Z DZIECIAKAMI, MAŁY POWOLI CORAZ WIĘCEJ PJE Z BUTELECZKI. sMOCZKI SIĘ SUPER SPRAWDZAJĄ I SUPEER WYGLĄDAJĄ, A TASIEMKA TROCHĘ SZYBKO SIE BRUDZI BO JEST JASNA ALE SWOJE ZADANIE WYPEŁNIA BARDZO DOBRZE SMOCZEK SIĘ SUPER TRZYMA I NIE SPADA TAM GDZIE NIE TRZEBA 

2022-07-26 11:01

Xyz też tak mam jak chce opiniować zabawki które otrzymałam zamiast laktatora.

2022-07-26 10:57

Bardzo fajny pomysł na zakup pierwszego zestawu wyprawkowego dla naszego maleństwa lub jako prezent dla malucha ;)

W zestawie znajdują sie  2 duze butelki + dwie mniejsze  smoczki oraz tasiemka wszystko zapakowane w pudełeczko.

 

Butelki 

Butelki są wyprofilowane co ułatwia trzymanie Butelki, mimo takiej budowy nie ma problemu z czyszczeniem,  łatwo się je myje po przeszło miesiacu użytkowania butelka nadal wygląda bardzo dobrze, nadruk nie zmyty a butelka nie przebarwiona nie porysowana.

Rozne wielkości butelek powodują ze możemy uzywac ich na różnych etapach życia  malucha od noworodka niemowlaka po wiek starszy do końca aż dzieciaczka sie od butelkuje;)

Butelki świetne zarowno do wody jak i na mleko czy napoje.

Butelka kompatybilna z laktatorem co ułatwia pracę w przypadku pokarmu odciąganego.

Smoczki w butelkach bardzo  delikatne nie zaburzające odruchu ssania, 

 

Smoczki

smoczki w zestawie 0-3

Smoczki są solidnie wykonane tarczka nie jest zbyt duża dopasowana do buziaka małego dziecka.

 

Tasiemka

Tasiemka jest urocza, przypinka bardzo dobrze trzyma się ubranka nie ma problemu ze zgubieniem smoczka, przydatne zwłaszcza w przychodniach czy na wyjściach poza domem.

 

 

 

2022-07-25 15:28 | Post edytowany:2022-07-25 15:31

Chciałam napisać opinię na Ceneo ale tam nie ma takiej możliwości bez zakupu . Też tak macie ? Tzn o zestawie butelek udało się ale z laktatorem nie 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna