Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji listopadowej programu testowego 2023 - zabawki BabiesBoo

Data utworzenia : 2023-12-19 15:45 | Ostatni komentarz 2024-01-31 20:35

Wątek edytowany: 2024-01-02 12:15

MamyCanpolu

467 Odsłony
36 Komentarze

Prosimy testerki o podzielenie się opinią o testowanych produktach zabawek sensorycznych BabiesBoo: zabawka Leniwiec, pluszowa piłka sensoryczna i zawieszka do wózka. 

2024-01-03 15:33

Mimo iż moja córcia jest nieco starsza niżeli wasze niemowlaczki to u nas zabawki też fajnie sie sprawdzają;)

piłeczka zrobiła największą furorę i najchetniej nią sie bawi;) ale u nas piłki wszelkiego radzaju sa na topie wiec tutaj taka nieco inna też sie spodobała;) zabawka wykonana bardzo solidnie a patrząc na mojego małego testera musi być naprawde dobra skoro jeszcze jest cała;D kopanie podrzucanie piłeczką czy inne wszelkie zabawy nie spowodowały żadnego uszkodzenia;) nawet próby usilnie wyciąnięcia z wewnątrz pluszowej główki zwierzaczka;) nadal jest na swoim miejscu;)

solidna, mięciutka dosyś spora i kolorowa czyli priorytety małych brzdąców;) u nas szaleństwo z piłą trwa i póki co jeszcze sie nie znudziła;)

 

Leniwiec:

zabawka z gryzakiem super dla niemowląt którym wychodza zabki i chętnie taki gryzak beda miały pod ręka;) 

Uchwyt świetnie sie trzyma np. podczas jazdy samochodem czy chociażby wózkiem łatwo go przymocować aby go nie zgubić, no i dodatkowo stwarza zainteresowanie malucha;) kolorowe metki na zabawce w naszym przypadku przykuły uwagę;) nie wspominając o kieszonce leniwca;) myślę ze takie drobne rzeczy jak kieszonka czy schowek to fajna rzecz w zabawkach wzbudzająca dodatkowo zainteresowanie małego dziecka.

 

 

 

2024-01-03 11:19

Odnośnie piłeczki, udało się naprawić. Po prostu poluzowały nitki, gdyby ktoś chciał zobaczyć zrobiłam zdjęcie. :) 

 

Kolejną zabawką która testujemy jest zawieszka do wózka. Totalny hit :) jestem mamą, która w domu używa gondoli, a w niej siedzi córeczka (tak trochę na pollezaco), zawieszamy zabawkę i radości co nie miarą. Jest fajny silikonowy gryzak, przykuwający uwagę walec z dzwonkiem (znamy ten element z innej zabawki), szeleszczące i grzechoczące zabawki. Lustereczko w jednej zabawce jakby zaszlo nam mglą, ale to nie przeszkadza w zabawie. Fajnie że są kolory które dzieci widzą i lubią, że są różne wystające elementy za które można złapać. To nasza druga zawieszka do wózka i z obu jestem zadowolona  :) 

Wszystko wykonane z miękkiego materiału. Polecam :) myślę że dla leżących dzieci też to będzie fajna opcja. 

2024-01-02 17:27

U nas synek ma miesiąc ale już niebawem będzie mógł testować. Ja mogę po iedziex od siebie że na pewno mu się spodobają. Od zawsze (czyli też z moim pierwszym dzieckiem) znamy zabawki Canpol i wszytkie świetnie się sprawdziły. Ta kolekcja bardzo ładna. Fajne kolory że.juz niedługo może synek się zainteresuje . Fajne , działające na zmysły. Naprawdę z całym sercem polecam 

2023-12-28 10:44

A u nas prawie sześciomiesięczna testerka Marcelinka zabawki w ruchu ma odkąd przyszły praktycznie cały czas jesteśmy na etapie gdzie rączki i nóżki wędrują non stop ku górze gdy leży na pleckach i właśnie wtedy bardzo chętnie bawi się piłeczką jest fajna bo właśnie ma kontrastowe kolory czerwony czarny biały te takie czarne kropeczki na białym tle to coś co bardzo ciekawi maluszka ta zawieszka z misiem też jest bardzo fajna Ja często za tą wstążkę zawiązuje którąś tam część od maty z tego samego zestawu po prostu plącze tą zawieszkę w pałąk i piłeczka swobodnie sobie zwisa nad dzieckiem co jeszcze bardziej ją ciekawi próbuje chwytać rączkami piszczy cieszy się widać że bardzo jej się podoba ale też uwielbia Bawić się nią bezpośrednio właśnie tak na rączkach nóżkach podrzucać w powietrzu nawet jeżeli piłeczka zdarzy się że czasami jej spadnie na buźkę to niczym się nie martwię bo wykonana jest z miękkiego materiału nic dziecku złego w takim przypadku się na pewno nie stanie Także piłeczkę bardzo serdecznie Polecamy bawimy się non stop super opcja na prezent dla maluszka Jeżeli do takiego się wybieramy i nie wiemy na co postawić

Kolejna zabawka to taki szary jak się nie myle leniwiec z przodu ma bardzo fajną szeleszczącą kieszonkę ona na ten moment najbardziej podoba się mojej córeczce kombinuje naciska bardzo zwraca jej uwagę właśnie co szeleszczenie zabawki płatki też fajna sprawa jedna również szeleści i jest dość sztywna gdy dziecko chwyci swoją małą rączką No to właśnie ta łapka leniwca nie ucieka druga też Ciekawa sprawa bo wypełniona w środku jakby jakiś piaskiem albo ziarnami no fajna tekstura do badania dla dziecka obok przywieszony super listek gryzaczek u nas również na czasie bo przed świętami zorientowałam się że idą nam równocześnie wszystkie cztery jedynki jeszcze się nie przebiły ale już prześwitują przez dziąsełka i właśnie mamy ten etap gdzie wszystko jest brane do buzi no i ten gryzak super sprawa moim zdaniem jest nie za miękki nie za twardy bez problemu Też mogę wziąć przelać go wrzątkiem z czajnika Wystarczy że delikatnie nachyle zabawkę nad zlewem i opłukam sam ten gryzaczek w niczym to nie przeszkadza że przyczepiony jest na stałe do zabawki bo jest to zrobione tak wygodnie i jest to tak przemyślane że ciężko żeby zamoczyć zabawkę super opcja to też te wszystkie kolorowe tutaj obok nóżek tasiemki dzieci bardzo lubią tasiemki pamiętam to z czasów jak syn był mniejszy moja mała jeszcze nimi się nie zainteresowała ale na pewno niebawem to nastąpi dziecko ma naprawdę masę różnych tekstur kolorów zabaw do wyboru super że zawieszkę można zawiesić Ja często właśnie przywieszam ją mojej małej też do maty z tej samej serii którą posiadamy fajnie można ją wpasować w ten pałąk i jest dostosowana na długość idealnie do tego że jak wisi to dziecko leżą na pleckach może się nią bawić bardzo serdecznie również Polecamy tą zabawkę No i trzecia to taki pałąk na którym znajduje się misiu Panda też taki podobny listek gryzaczek tylko w kolorze żółtym materiałowy żółty szeleszczący listek jakieś kółeczko czerwone kontrastowe z metkami i inne podobne tego typu zabawki cały ten pałąk również mi się podoba często właśnie kładę moją małą na macie i wpasowuje jej te wszystkie zabaweczki bo Super współgra to jako zestaw także jeżeli na przykład rodzina chce złożyć się na jakiś super wypasiony prezent dla świeżo urodzonego dzidziusia to super sprawa Moim zdaniem właśnie zaopatrzyć maluszka w taką matę bo można układać go już tam na niej tak naprawdę od pierwszych dni i posłuży na bardzo bardzo długo No i te wszystkie zabawki z tego zestawu też świetnie pasują współgrają wszystko tam można przyczepić kombinować przyczepić czy to na pałąkach czy też na takich zawieszkach metkach przyczepionych do dołu maty super sprawa na pewno każdemu maluchowi się spodoba i zajmie go na dłużej

2023-12-27 21:24

Oczywiście, od razu dam znać :))

2023-12-27 20:52

Pewnie już ktoś pisał, że w tytule wątku mamy czerwiec, a chyba powinien być listopad, ale to nie przeszkadza wystawić opinii ;) 

 

U nas (7 miesięczna córka) w fazie testów jest pluszowa piłeczka sensoryczna. 

Piłka dość spora, ale lekka. Dziecko potrafi podnieść ją z podłogi, bawi się zarówno na siedząco i leżąco (na brzuchu i plecach). Mam wrażenie, że najlepiej jednak w pozycji siedzącej lub w leżeniu na brzuchu :) piłka wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, niektóre elementy są szeleszczące, inne wystające (tasiemki), kolejne są "tylko" pluszowe, a głowa leniwca zamontowana na tasiemce ma piszczałkę. Kolory są przyjemne dla dziecka i zachęcają do zabawy. Fajna w utrzymaniu czystości (jesteśmy na etapie wyrzucania zabawek z wózka/łózeczka). 

 

 Zabawkę bardzo intensywnie testujemy odkąd był u nas kurier i wszystko byłoby super, ale dziś zauważyłam, że jedno ramię jakby się poluzowało. Jutro podczas drzemki córki spróbuję to przyszyć, bo na prawdę obie polubiłyśmy zabawę z piłką :) 

2023-12-27 20:35

Gaweł.Paulina daj znać kiedy otrzymasz paczkę;) 

2023-12-26 20:50

Tak na pewno się wyjaśni :) Już nie raz się zdarzała taka sytuacja i wszystko się wyjaśniło;) 

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna